proč??

18. listopadu 2006 v 17:20
PROČ
Proč ?? Proč mám někdy pocit jako kdyby se ke mně celí svět otočil zády ??? Proč my někdy připadá že všichny se předemnou jen přetvařují ?? Jeto pouhá moje představa nebo je to snad skutečnost ?? Jak krutá realita může být !!!
Někdo má víc štěstí než lásky a rozumu . A někdo zase víc smůli . Nikdo nám něveří nám těm ubližovaným !! Všichny si myslí že si to vymíšlíme nebo že se nám to jen zdá. Teprve až člověk příde skoro i o svůj život teprve si lidi uvědomí že možná přece jenom jsme měli pravdu , jenže to už Může být pozdě.Ale někdy si nevšimnou ani že jsme odešli ba naopak někdy jsou přímo rádi a natšeni že se nás konečně zbavyli .
Člověk by měl být o pčas pochválen a taky by měl umět pochávil sám ostatní . Nezdá se ale umět pomoct jiním v tu pravou chvíli je někdy velké uměni i když se to tak nezdá . Věčinou člověk který vám příde nejvíc v pohodě tak ten má nejvíc problémů! Kolikrát se zdá být tak silný ale ve skutečnosti není! Je to zvláštní ! Celej svět je zvláštní!! Celá tahle planeta!!! Přišli jsme na zem jako míru milovné bytosti a tet ??? tet sou znás jen zrudy co kradou ubližujou ostatním nepomáhají si . Co pak tohle máme za potřebý já myslím že ne ! Lidi by si měli pomáhat jenže na to sou moc chamtiví ! nenávydím je za to prostě tenhle celej svět zničili!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

JAK SE VÁM LÍBÍ TENHLE BLOG ??

JO je skvělej!! 50.2% (7411)
Ale jo ujdeto ale viděla jsem lepší 15.9% (2350)
Hm nic moc 7.3% (1075)
no jako nic víc tady nemáš 6.1% (903)
Mohlo to bejt o hafo lepší 6.7% (996)
Hruza fůůůůůj 13.8% (2037)

Komentáře

1 veek veek | 9. ledna 2007 v 20:20 | Reagovat

když si to tak čtu tak docházím k názoru,že nejsem jediná kdo si to myslí.......

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama