Sam ??

21. listopadu 2006 v 9:29
Sám ???
Cítím se sám i když sám nejsem ! V pokoji sedí chlapec v rohu tmavé místnosti a neustáli si opakuje pár vět ! Jen proto že je kluk a že dřív udělal pár špatných věcí tak jen proto je tet špatný a každý ho vidí ve špinavém světle . Vždyť každý se může změnit . On měl to štěstí a změnil se bohužel jeho snahu nikdo nevidí každý ho přehlíží! Vše začalo jednoho dne kdy vešel do třídy a u okna vyděl sedet novou holku ! Dívka měla blond vlasi které jí kreslili obrys jejího těla až popás ! A tělo a to tělo tak krásné byla štíhlá ale né zas moc tak akorát! A když se usmála její hlas zněl jako zvoneček a její bílé zuby ani nevím je prostě perfektní ! Naprvní pohled se do ní zamiloval vyděl jí v tom nejhezčím světle v jakém jen mohl ! A však každý den jí tajně pozoroval jak rád se na ní díval ! Ale nikdy se neopovážil na ní promluvit . Pak ale jednou promluvila ona na něj a začali si spolu povídat stali se z nich kamarádi velcí kamarádi! Jenže i když každý den trávil sní miloval jí čím dál víc a když nebyla sním neustále na ní myslela měl jí ve svých nejtajnějších snech a i v nočních můrách ! Zjevovala se jako Anděl který jeho přišel vysvobodit! Nemohl se na níc soustředit pořád se mu vybavoval ten její smích .
Jeho kamarádi na něj byli naštvaní začal je zanedbávat čím dál víc ! Na všechny okolo byl hrubí jen když řekli o jeho nejlepší kamarádce něco trochu jiného než si myslel on ! Už kvůli tomu sním přestali všichni být ! Jenže ona na něj neměla čas pořád měla taky svůj život a své kamarády . Jednou se jí zase zeptal no zeptal spíš to oznámil jako samozřejmost že zase spolu půjdou ven ale když mu řekla že už je domluvená s někým jiným naštval se krve by vněm nedořezalo! Měl v stek šílenou zlost ! Začal jejím kamarádkám vyhrožovat . Dokonce je i mlátil. Po tom se na něj už dočista všichni vykašlali . No vlastně všichni ne jenom ta holka zůstávala při něm a však sama věděla taky proč . Jednou když se pro ní stavil klepal na její dveře. Tedy na dveře od jejího a jejich rodičů bytu . Věděl že její rodiče nejsou doma vždit taky o ní věděl snad všechno. I to co nevěděla ani ona sama . Věděl že má být doma ale i přesto se mu nikdo neozíval. Zkusil to tedy znovu . Jenže ono pořád nic najednou cítil zvláštní pocit takovej ještě necítil ne on ho cítil ale dřív ještě než se zněj stalo to co se stalo. Cítil strach tak tedy do třetice zabušil. Vytáhl tedy klíč pod rohožkou kam si ho schovávali její rodiče pro případ kdyby se něco stalo. Odemčel a vešel dovnitř. Však pořád volal její jméno. Když ale vešel do jejího pokoje nevěřil svím vlastním očím. Sápal se po svém mobilu vytočil číslo záchranky a pak běžel k jejímu tělu. Zkoušel nahmatat tep . Jenže bylo už pozdě v hrudi měla nůž a tělo studené jak kostka ledu. Od toho dne se vše změnilo stal se zněj uplně jiní člověk plný citů a velice hodný nikdy by neublížil ani mouše . Už jsou to dva roky a pořád sním nikdo není v lavici sedí věčně sám ani na obědě si za ním nikdo nesedne. Je mu všechno hrozně líto pro to že někoho miloval že byl láskou zaslepený všechny opustil všechny který měl opravdu rád. A proto tet sedí v místnosti v té tmavé místnosti a sám pro sebe si opakuje stále práv vět proč člověk miluje toho koho milovat nesmí???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

JAK SE VÁM LÍBÍ TENHLE BLOG ??

JO je skvělej!! 50.2% (7412)
Ale jo ujdeto ale viděla jsem lepší 15.9% (2351)
Hm nic moc 7.3% (1075)
no jako nic víc tady nemáš 6.1% (903)
Mohlo to bejt o hafo lepší 6.7% (996)
Hruza fůůůůůj 13.8% (2037)

Komentáře

1 Angel Angel | 21. listopadu 2006 v 9:29 | Reagovat

Tady se omlouvám za chybi ale to sem nepsala já teda jako vymislela já ale nepsala takže prominte

2 kikisak9 kikisak9 | 1. prosince 2006 v 16:44 | Reagovat

Zdar, teda příběh jako takovej musim pochválit, ale teda dobře se to nečte... Kvůli těm chybám. Nechcete si to nechat od někoho poopravit? Sorry za kritiku, ale já jenom tak minimálně upozorňuju... :)

3 Nemick Nemick | 17. ledna 2007 v 22:16 | Reagovat

Prosím  alespon nepiš tet jo? t, e, D díky:)     nepsala sy to ti ale pýšeš stejní chibi  ale aspon že sy to vimislela

4 Balushka Balushka | Web | 31. března 2007 v 12:11 | Reagovat

Vtipný psát s chybama...mno jak myslíš...mě se tvůj blogísek mocík líbí...podívej se na můj Páško

5 PrinstonGirl PrinstonGirl | Web | 2. dubna 2007 v 21:22 | Reagovat

plosimte ja bych se te chtela zeptat ploc se ta holka zabila..?? to sem totiz nepochopila..plosim pisni na blog...do komentiku..

6 emonka emonka | 4. dubna 2007 v 15:51 | Reagovat

me ty chyby neva...ale plocse ta holka zabila kdyz byla furt tak usmevava?t nechapu...mela si to nak zamotaz,ze je newim,treba te ji umrel nej´kdo,,jinak moc pkny sem z toho smutna a mas to tu celkem hezky i kdyz sem byla jenom na pribezich,,,citim to!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama