Táta mi to dělal máma mlčela

23. ledna 2007 v 14:42 |  Skutečné příběhy
Ahoj lidičky chci vám říct že sem to musela přepsat už s toho důvodu že je to neuvěřitelnej příběh plný pravdy mám to ověřené !!! určitě si to přečtěte moc vás prosím at každý vydí jak to všechno může dopadnout .
ps : je mi jasné že si to plno lidí z kopíruje mě to nevadí jen bych vás chtěla poprosit o to aby ste napsali zdroj předem díky !
------------------------------------------------------------------------------------------------
Neuvěřitelný příběh dívka kterou nakonec netýral jen její otec ale i sociálka !
Táta mi to dělal máma mlčela
Rok 2000. Markéta s taškou přes rameno vchází do svého dočasného internátu. V závěsu kráčí sociální pracovnice , která jí slíbila že zdejší ustav pro ni bude fungovat jako domov ,dokud se sociálnímu odboru nepodaří sehnat místo jinde . V momentě kdy za ní zapadla kovová vrata, přestali platit všechny sliby i dohody.Celá ta historie ale začala dávno před tím!
Nakládačku jsem dostávala denně!!!
Markétě bylo šest let . Matka pracovala kravíně jako dojička a se s vím přítelem krmičem a příležitostním traktoristou čekala druhé dítě. Žili přímo v areálu zemědělského statku. Markéta do čtrnácti let netušila že není jeho vlastní dcerou Věděla jen že pije,hraje na automatech a hrozně mlátí mámu. Po narození bráchy rok poté sestry se jeho do sut neurvalé násilnické chování vůči matce obrátilo proti nevlastní dceři . Než se narodili sourozenci byl jenom mámu, ale takhle se jézédáci chovali ke s vím manželkám normálně a sociálka chodila do rodin každou chvíli vypráví Markéta
Zaskakovala jsem za mámu i v sexu
Zatím co si ostatní děti hráli venku, osmiletá Markéta přišla ze školy,převlékla se,umyla nádobí ,obstarala dvouletého bráchu a roční sestru,uvařila pro pět lidí večeři,vyprala uklidila, a pokud jí zbyl čas,udělala jsi úkol do školy. Často jsem chodila z našima do kravína na ranní .Chtěli mít dřív hotovo a tak mně budili už ve tři ráno a já musela pomáhat dojit nebo rozvážet krmení.Ve škole jsem nejen po tom smrděla kravami .ale i usínala."ZA sebemenší přestupek ,špatné známky nebo nesplnění příkazu dostávala Markéta výprask. Matka jí sice občas chabě bránila , ale sama se tak bála, že při výstupech tohoto druhu raději odcházela jinam. "Nejhorší ze všeho bylo ,když máma odešla do práce a táta semnou zůstal sám doma .Od šesti let mě sexuální zneužíval a nebylo to jen nějaké osahávání , ale všechno na co si vzpomenete.Mlčela jsem jako hrob,protože mi táta vyhrožoval zabitím.Ve škole ale nastaly hrozné problémy se známkami .Nakonec i proto ,že jsem měla doma zákaz učení.,, Když jste se to učili ve škole ,tak to máš umět"tvrdil táta.Propadla jsem ve čtvrté a v šesté třídě a ředitel mě chtěl poslat do zvláštní školy.Psychologové to ale nedoporučili.protože se ukázalo že je to k vuli bití a zanedbané péči.Ve čtrnácti letech nastal zlom.babička mi totiž vysvětlila ,že otec vlastně mím skutečným otcem není.To už jsem nevydržela.Strach mi sice bránil cokoliv svěřit mámě nebo učitelce ,ale prozradila jsem to kamarádovi ze školy.Ten z toho byl tak vykulený,že šel a všechno vykecal ve sborovně.Přijela policie,mě sebrali k výslechu .který trval dvanáct hodin ,a já vše přiznala.Druhý den odvezli tátu v poutech do vyšetřovací vazby,"vypráví Markéta 5 let stará fakta.
Máma chtěla abych policajtům lhala!
Ačkoli se Markéta zbavila po osmi letech svého tyrana ,vůbec nic se nezlepšilo!Matka se postavila proti ní a po dlouhých sporech a výhružkách jí donutila, aby vzala svojí výpověď zpátky. Fakt, že muž znásilňuje a týrá její dceru, jí nepřipadal ani zdaleka tak nepřekonatelný jako absence jeho výplaty krmiče dobytka . Po třech měsících vazby se Markétin trýznitel zase vrátil ." sexuálně mě sice už do té doby neobtěžoval , ale denně mě tak strašně tloukl, že sem začala utíkat z domova i ze školy.Záškoláctví ani útěk z domova Markétě neprošli.Přijela sociálka s policijí naložila jí do auta a eskortovala do diagnostického ústavu." Byla jsem tu jediná zmála která neměla na triku žádný trestní čin.Seděli tady narkomanky , šlapky , zlodějky a nechtěli mi věřit že jsem vlastně nic neprovedla. Pronásledovala mě ale moje oficiálně lživá výpověď o znásilnění otcem.Když sem v ústavu tvrdila že mě doma tlučou nikdo mi nevěřil.Po dvou měsících mě poslali do prstáku v počátkách kde to proti domovu byla rajská zahrada.Vůbec se mi nechtělo za našimi jezdit . Za slušné chování vypisovali vychovatelky dovolenky.Které nás opravňovali odjed domů na víkendy nebo na prázdniny.Abych nikam nemusela vždycky tak ve čtvrtek jsem se s někým poprala nebo se nechala chytit jak ve Vlaškách pašuju cigarety.
Šlo mi o život
Ve výchovném ústavu- V počátku se Markéta dodělala základní školu a chystala se dál. bylo jí sedmnáct a stála před volbou mezi dvěma možnostmi: Jít se vyučit kuchařkou nebo do rodinné školy.Nechtěla ani jedno požádala o podmíněné propuštění.V počátku měla v plánu vrátit se domů , po prázdninách nastoupit do odborného učiliště a stát se švadlenou.Škola sice patřila k výchovnému ústavu v Jindřichově Hradci ,ale chodit do ní mohli i studentky z civilu.Markéta byla přesvědčená že její otčí se po třech letech , kdy jí skoro nevyděl,změnil.Nevarovala jí ani skutečnost že o její příjezd v rodině nikdo nejevil sebemenší zájem. Navzdory tomu se Markéta na začátku prázdnin ocitla doma .Nuceného návratu do pasťáku se nebála.Podmínku propuštění nebylo totiž zdánlivě těžké splnit . chodit v čas domů , nahlásit se každý měsíc své sociální pracovnici a informovat rodiče,kde a s kým hodlá trávit čas.Situace však byla horší než kdykoliv předtím. " Otčín byl jako smyslů zbavený . Každý den do mě kopal smýkal mnou po bytě a mlátil mě vším , co mu přišlo pod ruku.Po měsící jsem se zhroutila .přestala jsem jíst protože největší scény se děli u stolu při večeři.Celé dny jsem probrečela a jednou jsem se v zoufalství pořezala nožem.Jen tak. na nohou i na rukou. Podvědomě sem totiž sama sebe nemohla vystát. Jelikož jí na sociálce stále nevěřili že jí otec týrá zmáčkla při jednom zvláště vydařeném výprasku nahrávací spínač magnetofonu. kazeta putovala k sociální pracovnici s prosbou o internát , protože doma už nešlo o modřiny ale o život
Dali mě do věznice
Na sociálce mi slíbili že od září dostanu internát . Po čase mě informovali že místo na novém intru není a já budu dočasně přespávat v léčebném výchovném ústavu pro mládež v Jindřichově Hradci,kde ale budu mít zcela volný pohyb dokud se nenajde něco přijatelnějšího.věřila jsem jim. Vůbec by mě nenapadlo že by mohlo jít o podraz . Popisuje zážitky dívka kterou nakonec netýral jen otčín , ale i státní úředníci. Dostala se do pasti. Aby se sociální úřad zbavil obtížného dítěte a nemusel zjíštovat zdal že Markéta nebo její rodiče šel na to mazaně. Lstí jí zavřeli do ústavu pro ty nejhorší delikventy , které nechtějí ani pasťáky.Si náká hezká nedělej že nevíš co to jsou Lesby . Pokřikovali na ní holky když jí se zájmem pozorovali ve sprše. Obličej sem měla pořád opuchlí od pláče protože mi všichni kromě ředitele tvrdili že od tut už se nedostanu.Sociální pracovnice vzkázala at si nevymýšlím pohádky protože ona mi nic z toho co tvrdím neslíbila . Přece každý ví že jsem lhářka. Věděla jsi kam deš na baráku je cedule jak hrom , argumentovala . Výchovný ustav však přece jenom udělal chybu. Po měsíci pustil Markétu samotnou k zubaři. Ta hned z první telefonní budky zavolala známému který jí byl jediný ochotný pomoct . Přijel naložil jí do auta a odvezl do fondu ohrožených dětí v Praze . tady mě konečně zachránili byla to jediná instituce která mě neobvinila ze lži . Ze začátku jsem nevěřila ani jim a byla jsem přesvědčená v důsledku svých předešlých zkušeností že mě pošlou zpátky . Naštěstí ale využili svého práva týrané děti nevydat i kdyby šlo policii.Rok sem strávila ve z družení pěstounských rodin Klokánek a pomáhala s opuštěními dětmi.Byla jsem něco jako jejich teta .Markétě je devatenáct po dovršení dospělosti se z Klokánku vrátila do vlastní pronajaté garsonky .S rodiči se opčas stýká . Otčín se prý za spáchané příkoří omluvyl a uznal svou chybu. Zničené dětstvý a psychické následky už ale žádná omluva nezachrání.Markéta žije ze sociálních dávek a má přítele. Možná se k němu nastěhuje možná ne . Každopádně se jí v nejbližších dnech narodí holčička. Bude mít její dcera stejné dětství jako ona ?? Markéta věří že nikoli .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

JAK SE VÁM LÍBÍ TENHLE BLOG ??

JO je skvělej!! 50.2% (7412)
Ale jo ujdeto ale viděla jsem lepší 15.9% (2351)
Hm nic moc 7.3% (1075)
no jako nic víc tady nemáš 6.1% (903)
Mohlo to bejt o hafo lepší 6.7% (996)
Hruza fůůůůůj 13.8% (2037)

Komentáře

1 evišeek! evišeek! | Web | 23. ledna 2007 v 15:52 | Reagovat

tak to je hustý!jinak máš good blog!

2 Saufrinka Saufrinka | Web | 24. ledna 2007 v 11:29 | Reagovat

tak to je síla,.je to fakt strašný,..nechtěla bych to zažít,.to snad nikdo,.

3 Veča Veča | E-mail | 24. ledna 2007 v 20:29 | Reagovat

Tohle byl srašnej příběh...rozbrečela sem se u něj...ale reálnej...je to chudák ta holka...a přeju jí moc štěstí...

4 Ini Ini | 8. února 2007 v 22:05 | Reagovat

příběh je to fakt smutný, ale ty gramatický chyby jsou fakt šílený, nauč se nejdřív psát a pak měj svůj blog, frajerko.

5 Ceu Ceu | Web | 14. března 2007 v 15:59 | Reagovat

to Ini

hele ty frajerko starej se raději o svůj pravopis!!!!!!!!!!!!!A Sabču nech být!!!!!!!!a navíc jestli máš intelijenci tak bych pochopila že to má odněkud stahnutý!!!!!!!ty namyšlená huso

6 vaj vaj | 5. dubna 2007 v 18:55 | Reagovat

verco chybis mi mira M......o

7 Beri Beri | 14. května 2007 v 19:59 | Reagovat

moc smutný příběh.Snad už ta hoka bude žít v klidu

8 kajina kajina | 20. května 2007 v 15:28 | Reagovat

to jo přííběh dobrej ale sluvka jako-opčas a stíká mě docela dostaly:)

9 Bellatrix Tao Bellatrix Tao | E-mail | Web | 22. května 2007 v 19:43 | Reagovat

Ceu: kdyz rika, ze kdyz si to chcem dat na blog, at uvedem zdroj, tak pochybuju ze to ma honto stahnute, ty pravopisne chyby jsoo silene....

10 slecnaDomi slecnaDomi | 4. června 2007 v 14:48 | Reagovat

Máš to tu pěkné ale nauč se psát!

Ty pravopisné chyby jsou neskutečné! Neříkám že já se nikdy nepřeklepnu ale to nejsou překlepy ale hrubky!

Slova jako opčas, školi, stíká, ....... mě fakt dorazily na nejvyšší míru!

11 hieratika hieratika | 8. června 2007 v 16:42 | Reagovat

fuuuu....strasneeeeeee

12 petra petra | E-mail | 17. června 2007 v 16:29 | Reagovat

ja to od nekud znam ale nemohu si spomenout od kud!! asi mi to nekdo posilal!§ jinak mas fakt super blog:-)

13 Veronika Veronika | 26. června 2007 v 16:22 | Reagovat

Pribeh zajimavy, ale ty pravopisny chyby uplne otresne...Ja se taky nekdy spletu v pravopise, ale tady skoro co veta to hrubka.

Zkus si to po sobe precist a opravit je, nebot i to je vizitka tveho blogu.

Jinak mas moc pe¨kne pozadi :)

14 žužu žužu | 11. července 2007 v 11:28 | Reagovat

Tak to je jako síla...je mi fakt dost líto co si musela protrpět!

15 tuei tuei | 12. srpna 2007 v 14:21 | Reagovat

obsah fajn, ale pro priste se nauc psat, protoze pri kazdem tvem druhem slovu mi bylo na blití...kdyz cesky tak poradne!

16 barča=) barča=) | Web | 17. září 2007 v 15:41 | Reagovat

to je síla je to fakt hrozný...hlavně jak se jí ani máma nesnažila moc bránit....:-(

17 Ylil Ylil | Web | 13. října 2007 v 13:34 | Reagovat

Tak teda na tohle nevim co napsat...

18 simuška simuška | 18. října 2007 v 12:08 | Reagovat

je to děstýý nechtěla bych být v její situaci

19 EEvik EEvik | Web | 5. ledna 2008 v 22:45 | Reagovat

fakt hrozne nechtela bych to zazit

20 <*Klelly*> <*Klelly*> | Web | 15. března 2008 v 11:39 | Reagovat

hey sila jako

21 veruna veruna | 29. dubna 2008 v 19:39 | Reagovat

spis mi to pripomina film Rekviem pro panenku....je mozne ze se takovej hnus stal, ale nektery veci jsou prehnany..jako treba ze v 8 letech varila atd..to neni mozny proste..dite v tolika letech tohle nezvladne.....a ten pravopis...njn...co nadelame....:-D

22 andrejka andrejka | E-mail | 7. června 2008 v 22:06 | Reagovat

Byla jsem s Markétou v pasťáku. Lže o včem, co píše. Měla samá privilegie, od začátku chodila na celé odpoledne domů a mohla být venku jak často chtěla. Aby se měla ještě líp udávala všechno po telefonu do Klokánku a ostatní naváděla, ať si taky vymýšlí. Polepšovnu v Hradci znala už dávno, protože tam ještě předím v civilu chodila do školy. Je to hnusná podrazačka a všem moc ublížila.

23 ... :D ... ... :D ... | 13. června 2008 v 18:26 | Reagovat

za 1, v 8letech by to dítě zvládlo..... Můj známej už ve druhé třídě musel vařít, nebod jeho máma věčně byla u milence....

za 2, je to děsný příběch, tohle bych zažít nechtěla.

za 3, i kdyby tohle nebyla pravda tak ale stát se to může. Vy nevíte jaký je náš stát??? Je to hrůza......

....................................................................................................................

24 romiik romiik | Web | 23. července 2008 v 17:06 | Reagovat

ja markete naprosto verim tyhle ty strasny veci se u nas dejou pomalu kazdy den a mrketa je statecna ze napsala co se ji stalo,ale co bylo urcite hrozny tak to si zase na vsechno vzpomenout na tu hruzu kterou musela prozit no je proste statecna.A ta andrea me fakt uz dost sere ty tady pises ze ona je lharka?Hmm tak to je mazec ja markete verim a komu bych neverila tak to jsi ty to muze napsat kazdy ze s ni byl v pastuku a ze marketa lze no jo no jsi proste uboha ze rikas o markete ze je lharka.Marketo preju ti hodne stesti do zivota a to myslim i stou tvouji holcickou a hodne lasky jo to vse vam ze srdce preje romiik tak pa pa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama