Tulení masakr v kanadě

4. února 2007 v 12:03

Kanada: Bestiální masakr tuleňů

Obrazy zabíjení tuleňů u mnoha lidí vyvolají slzy, u jiných zuřivost. Lovci utloukají bezbranné mládě tuleně železnou tyčí. Tlama zvířátka je zbarvená krví, zoufale křičí a umírá v bolestech. Lovec se jen posupně směje a na fotografa dělá gesta, která dokazují, že zabiják má inteligenci prvoka...

Lovecká sezóna ubíječů tuleňů právě začala. Až do června bude trvat v ledu na ostrovech prince Edwarda bestiální lov na tuleně. Stříleni, utloukáni bezcitně železnými tyčemi, umírající v krutých bolestech. To je osud, kteří kanadští lovci připraví asi 275 tisícům tuleňů.
Pět kanadských veterinářů prozkoumávalo z pověření Organizace na ochranu zvířat (IFAW) mrtvá těla zvířat. Mluvčí IFAW Ulrich Schnapauff (59) říká: "Z průzkumů, které tito odborníci prováděli, vyplývá, že 42 procent tuleňů bylo staženo z kůže, když ještě žili."
Ochránci zvířat mimoto našli nesčetně živých tuleních samců s odříznutými pohlavními orgány. "Penisy tuleňů se prodávají do Asie jako prostředek pro zvýšení potence. Jeden vynese lovci až 20 tisíc korun," vysvětluje hrůzné počínání lovců Schnapauff.
Od roku 1996, kdy byl lov tuleňů znovu povolen, zemřely dva milóny zvířat. Mimoto další množství poraněných bezmocných tvorů, kterým se podařilo uprchnout, zahynulo v bolestech později. "Masakrování tuleňů bylo povoleno proto, že prý snižují stavy tresek. To je ovšem naprostý nesmysl. Tresek ubývá, protože se přemnožily dravé ryby, které tuleni loví," vysvětluje Schnaupauff a dodává: "Tohle krvavé šílenství musí skončit!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

JAK SE VÁM LÍBÍ TENHLE BLOG ??

JO je skvělej!! 50.2% (7412)
Ale jo ujdeto ale viděla jsem lepší 15.9% (2351)
Hm nic moc 7.3% (1075)
no jako nic víc tady nemáš 6.1% (903)
Mohlo to bejt o hafo lepší 6.7% (996)
Hruza fůůůůůj 13.8% (2037)

Komentáře

1 S S | 11. dubna 2007 v 18:38 | Reagovat

máš dobrej blog ale trochu se tu bojim jinak nic o.k.Samara  Morgen tu stránku neotevřu radši!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama