Prosinec 2007

motýlci

5. prosince 2007 v 13:36
(print image)
(print image)

Andílci

5. prosince 2007 v 13:34
(print image)

3 víly

5. prosince 2007 v 13:33
(print image)
(print image)
(print image)


Gothic obrázky 146

5. prosince 2007 v 13:22

fakt nevím co.....

4. prosince 2007 v 15:21 moe vykecávky
Tak lidi nevím kolik vás sem chodí protože mi začaly blbnout statistiky ukazuje se mi že mi sem nechodí nikdo a to je blbost podle občasného komentíku ....ale mám slíbeno že se to vyřeší a spravý ...ale te proč sem píšu ...mrzímě to ale tahle zelená mě hrozně rychle omrzela prostě se mi stýská po mé modré ...přemýšlím tedy nad tím že bych opět změnila vzhled na nákou modrou ale potřebovala bych vědět váš názor ....sama pořádně nevím ....
ps: Nevím jak to budu stíhat zítra snad vám sem dám aspoň přáníčko


Anorexie,šikana a sebevražda

4. prosince 2007 v 15:07
Anorexie,šikana a sebevražda
Kess
Začalo to na táboře mi jsme přijeli a všichni si dali guláš jen já ne...byla jsem tam 9 dní a za těch 9 dni jsem snědla jeden rohlík.mé kámošce se to zdálo divné a tak šla za zdravotnicí a ta mi řekla že jestli nebudu jíst tak pojedu do nemocnice.Další den se do mě pokusily zase narvat trochu jídla...ale já ho ihned vyzvracela.Odpoledne jsem stejnak jela do nemocnice,protože jsem měla zlomenou nohu tak mi potom dali 3 sádry,ale když jsem se vrátila byl tam takový hlouček kluků a mezi nima i mé kámošky.Tak jsem za nima šla a oni si povídali.Ale najednou ten jeden kluk se zeptal jestli někdo náhodou nezná tu anorektičku,která nejí.Holky se podívali na mě a já jsem s brekem utekla do stanu nebo se spíš dopajdala s berlema.Další den jsem jela domů a zapřísahala se že už nikdy nebudu nejíst.A ted je to tady o dva roky později... Zase nejím a rodiče a přátelé mi říkají že sem vyhublá a budu zase trpět anorexií.Ve škole mám velké problémy... kluci mě šikanují a ponižují.A proto jsem se před týdnem podřezala.Bylo to strašné celé krvavé ruky...nemohla jsem s tou rukou nic dělat a doted mám problémy neunesu v té ruce ani prázdnou skleničku.Včera mě ti kluci zase otravovli,ale jen přes icq.Chtěli abych to udělala znovu,ale já už to neudělám protože jsem si tím vytrpěla své a hlavně že patřím do blázince.I kdyby jste měli horší nebo stejné problémy jako já tak vás prosím hlavně to neřešte sebevraždou tím nic nevyřešíte...a budete mít navždi vzpomínky na to zlé a taky velmi závažné zdravotní potíže.
A jak jsem dopadla?
Jsem příliš prohublá a možná mám menší anorexii(podle všech i doktorů),spáchala jsem sebevraždu,která se nezdařila a mám a budu mít navždy zdravotní potíže,a ve škole mě šikanují...
Vytvořila jsem si sny,že budu právničkou a už nikdy víckrát nebudu trpět anorexií a snad to také dodržím...A jednou třeba potkáte skvělou právničku a ne trosku kterou šikanují,spáchala sebevraždu a k tomu je anorektička....jako ted...


Nemo ?

2. prosince 2007 v 18:44 Moje Básnicky
tak tuhle básničku sem vimyslela já a moje good kámoška Monča ...je to taková sranda ..pořád tu mám samé depresivní tak tohle je změna ..docela sme se u toho pobavily a líbí se nám to tak snad i vám .....:)
Nemo....
Plavala si rybička v oceánu velikém
proužkovaná byla dost
měla to pro radost
říkali mu Nemo
páč nevypadal jako Emo
Ta rybka měla tatínka
však chyběla mu maminka
Která by se o něj starala
samou láskou by se pro něj strhala
už proto stalo se to co se stalo
že tatínek mu byl málo
a tak neposlechl radu otce
dělal si to co se mu zachce
připlula pak velká lod
která mu přišla vhod
nebezpečí se nebál
dobrodružství hledal

krásnej diplomek ..

2. prosince 2007 v 18:38


Zvracení, laxativa a jejich nesmyslnost

2. prosince 2007 v 9:04
Navozené zvracení posiluje mylná představa, že zvracením se tělo zbaví veškeré energetické hodnoty snědeného jídla. Proč je mylná? Zejména cukry, které se začínají štěpit už v ústech, dokáže lidské tělo zpracovat velmi rychle. Například experiment pittsburské Laboratoře pro výživu prokázal, že navozené zvracení sledovaných bulimiček mělo za následek redukci méně než jedné poloviny zkonzumovaného jídla. Pokusné osoby měly za úkol se během experimentu přejíst a zvracet. Když byl zjištěn jejich energetický příjem a energetická hodnota vyzvraceného jídla, ukázalo se, že během záchvatu zkonzumovaly v průměru 2131 kalorií a vyzvracely 979 kalorií. To také vysvětluje, proč ženy, které zvracejí po každém jídle, nemusejí ještě hubnout.
Zvracení oslabuje strach z tloušťky a tak vede k častějšímu přejídání. S plným žaludkem se také lépe zvrací. Není proto pravda, že přejedení opravňuje zvracení, ale naopak, že zvracení podporuje přejídání.
Mezi nepříjemně viditelné následky zvracení patří otoky slinných žláz pod čelistí, které umocňují dojem opuchlého obličeje. Méně nápadným, o to však nebezpečnějším následkem zvracení je narušení rovnováhy tělesných tekutin a solí, které nadměrně zatěžuje srdce a ledviny. Největší problémy působí hypokalemie. Žaludeční šťávy způsobují záněty a vředy jícnu a erozi zubní skloviny, kterou někdy umocňuje energické čištění zubů a žvýkání. Smrtelně nebezpečné mohou být některé léky vyvolávající zvracení.
Zatímco nebezpečnost zvracení nedokáže většinu bulimií ohrožených dietářek odradit, jeho dlouhodobá neúčinnost při kontrole tělesné hmotnosti by mohla být účinným varováním. Podobně nebezpečná a především neúčinná jsou i laxativa a diuretika. Jen málo dívek, které uspokojí snížení váhy po užití projímadel, si uvědomuje, že se jen rychleji vyprázdnily a dočasně zbavily tekutin.

Krásné fantazy

2. prosince 2007 v 9:02

Tenhle rok snad naposledy hlásněte pls

1. prosince 2007 v 0:15 moe vykecávky
Tak postoupila jsem do třetího kola o nej blog tet opravdu potřebuju podporu protože si myslím že to bude hustý tak prosím ....hlásně te sem budu vám opravdu moc vděčná http://whide.blog.cz/0711/finale-sonb#komentar
a jinak chtěla sem vás poprosit aby ste se koukly na tuhle stránku je mého kamaáda a je to spřátelený blog ..bohužel na něj skoro nikdo nechodí ..tak se koukněte a udělej te tomu čolovíčkovy co ho vlastní radost www.whide.blog.cz
jo a ještě nastrkala sem sem přez dvacet článku řekla bych že se to blíží k 30 tak snad vám to zatím stačí snažila jsem se ....pa a všem děkuji

Zastavit čas

1. prosince 2007 v 0:10
A Peaceful Time by Thomas Kinkade - 2000

Příčina vzniku deprese

1. prosince 2007 v 0:10

Příčina vzniku deprese

Přesná příčina vzniku deprese zatím není stále známá - známe pouze některé biologické procesy v mozku a faktory, které se mohou na vzniku deprese podílet.
Bylo zjištěno, že za vznikem deprese pravděpodobně stojí nedostatek některých neurotransmiterů v mozku (chemické sloučeniny, pomocí kterých se předává signál z jedné nervové buňky na druhou). Mezi neurotransmitery podílející se na vzniku deprese patří zejména noradrenalin a serotonin, v menší míře pak i dopamin. Léky, které obsah těchto neurotransmiterů v mozku zvyšují, symptomy deprese zlepšují. Zatím se neví, co přesně způsobuje pokles hladin těchto neurotransmiterů.
Mezi faktory, které zvyšují pravděpodobnost vzniku deprese patří genetická výbava jedince (u osob, jejichž pokrevní příbuzní trpí depresemi, je větší riziko onemocnění), dlouhodobý stres (vyšší riziko je u osob dlouhodobě stresovaných a především u těch, které nemají možnost tento stav ovlivnit), akutní stresující události (např. úmrtí blízkého člověka, rozvod, propuštění z práce, odchod do důchodu apod.), typ osobnosti (obecně je vyšší riziko onemocnění např. u úzkostných lidí). Na vzniku deprese se může podílet i výchova v rodině (zejména nepřiměřená náročnost a kritičnost rodičů), týrání nebo pohlavní zneužívání v dětství.
Deprese může být ale vyvolána i některými chorobami, např. poškozením či onemocněním mozku (nádory, roztroušená skleróza, demence), některými léky (např. léky proti vysokému krevnímu tlaku, perorální antikoncepce, steroidní hormony atd.) či drogami.

Sandra Bell- Týrání zvířat není fér!

1. prosince 2007 v 0:10
Omlouvám se za skopčení zdroj :weryk.blog.cz
Konečně se taky našel někdo, kdo je proti TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH a rozjede velký projekt.. a je to... SANDRA BELL
Dneska mi přišel mail od produkce SB. Ve kterém se píše, že Sandra Bell chce pomoci zvířetům, kteří jsou testováni. Já jsem tím nápadem unešená :) Přečtě te si celý mail a posudtě sami, není to dobrý nápad?! Sand se Sandře povede zastavit testování zvířat, aspoň u pár dalích kosmetických značek! :)
Přeji všem krásný slunný den,
den plný štěstí, lásky, pohody a dobré nálady. Nechtěla bych vám tak pěkný den kazit, ale ráda bych vám něco ukázala. Když jsem brouzdala na webu, našla jsem odkaz a fotografie, které dokumentují testy na zvířatech. Jen proto, aby zjistili jestli šampón bude štípat do očí nebo jestli náplast bude na těle dobře lepit. Zděsila jsem se !
Málo kdo z nás si však uvědomuje, že každý den se zvířatům dějí opravdu hrozné věci. A většina z nás si každý den kupuje výrobky, které se testují na zvířatech, každý den si patláme obličej šminkami, které jsou testovány na zvířatech, každý den pereme v pracích prášcích, které jsou testovány na zvířatech. Ano, každý den tyto výrobky používáme.
Přiznám se! Byla jsem taky taková. Taky jsem používala všechny ty věci a vůbec jsem si to neuvědomovala. Když jsem našla ty fotky, dohledala jsem si i další informace a o testování na zvířatech se začala trochu zajímat. Na spoustu věcí se teď dívám jinak a ráda bych pomohla.
Týrání zvířat není fér!
Chci pomoci!
Prosím vás všechny, jestli vás problém týrání zvířat zajímá, pojďme na něj společně upozornit a snažit se pomoci! Pojďme to společně vykřičet do světa. Ukažme na tento problém, dejme vědět ostatním, vždyť každý, kdo si nás vyslechne se třeba alespoň na chvíli zamyslí.
Dnes mám pocit, že si spousta lidí některé podstatné věci neuvědomuje, proto jsem připravena na tento problém ukázat. Připravila jsem projekt, který by měl na týrání zvířat poukázat a zároveň přinést finanční prostředky Nadaci ochrany zvířat.
Do projektu na pomoc týraným zvířatům se můžeš zapojit i ty.
Napiš, prosím text, jak to vidíš TY. Text by měl být ideálně ve formě písničky nebo básničky, zašlete ho na produkce@sandrabell.cz , připište vaše jméno/a příjmení, věk, město. Ten nejvýstižnější bude odměněn částkou 3 000,-Kč.
Na Váš text nechám vyrobit českým autorem hudbu a skladbu nazpívám.
Tento singl bude ke stažení na internetu. Výtěžek ze stahování songu bude poskytnut pro Nadaci na ochranu zvířat. Nejvýstižnější texty včetně vašich nápadů budou zveřejněny.
Uzávěrka pro odeslání textu je 31.10.2007. V listopadu vznikne písnička. Od prosince bude možné skladbu stahovat na internetu a přispět tak na ochranu zvířat.
Děkuji předem Všem, kteří pomohou
a těším se na spolupráci s vámi.
Sandra Bell
'<![CDATA[ on error resume next plugin = ( IsObject(CreateObject("ShockwaveFlash.ShockwaveFlash.6"))) ']]>

Skála s majákem

1. prosince 2007 v 0:10

Maják na skále

1. prosince 2007 v 0:10