Březen 2008

Dirty Dancing

31. března 2008 v 17:15 | angel |  Videoklipy
Určitě si rádi zavzpomínáte i na jeden starší ale krásnej filmík ..mám ho moc ráda :) a ty dvě písničky jsou užasné se sami povejte
Ano hříšný tanec neboly dirty dance :) je to užasnej film ...plnej emocí atd. I když dvojka byla taky super na jedničku to prostě nemá ! Jednička je prostě jedinečná :)

V Česku se ročně pokoušejí o sebevraždu tisíce dětí

31. března 2008 v 13:29 | angel
Pokus o sebevraždu v březnu nepřežili patnáctiletý chlapec a o rok starší dívka. Dalšího čtrnáctiletého chlapce zdravotníci zachránili poté, co se předávkoval prášky ve škole. Ročně si v Česku sáhnou na život tisíce nezletilých, zhruba 30 z nich zemře.
Žáci a studenti sebevraždou řeší problémy s láskami, v rodině, škole, ale i bulimii, anorexii a drogovou závislost. Zatímco policejní statistiky vykazují u dokonaných činů za poslední roky podobná čísla, někteří psychiatři upozorňují, že přibývá pokusů o zabití.
Za nejkritičtější věk označují dospívání, tedy od 11 do 19 let. Zatímco u dokonaných sebevražd vedou chlapci, u pokusů o ně převažují dívky.
"Povinně hlásíme jen dokonané sebevraždy. Je to v republice kolem 70 mladistvých do 19 let za rok. Pokusy, které tzv. dobře dopadnou, to se už řadu let nehlásí," řekla Právu Ivana Drtílková z Psychiatrické kliniky FN Brno.
Sebevražednost lidí do 20 let
RokDo 15 let15-18 let18-20letCelkem
2006*3223358
20056173558
20046262759
20034153352
20025242857
* Údaje za rok 2007 ještě nejsou k dispozici.
Zdroj: Policejní prezidium ČR
Její kolega, zástupce primáře dětského oddělení Psychiatrické léčebny Šternberk Tomáš Novák upozornil, že je nutné rozlišovat mezi skutečným sebevražedným jednáním s cílem zemřít a mnohem častější účelové sebepoškozování v rámci manipulativní strategie. "Případy se většinou daří odlišit už při základním ošetření, například na pohotovosti," uvedl Novák.

Zlom rok 1989

Statistiky vypovídají o tom, že dobrovolně ze světa odejde ročně kolem 30 dětí do 18 let - včetně několika do 15 let; a 30 lidí ve věku 18 až 20.
"Dokonaná sebevražda je v dětském věku do 15 roků relativně vzácná, ale přesto tak ročně zemře v Česku asi 10 dětí, převážně chlapců," sdělil Právu primář Dětské psychiatrické kliniky FN Motol Jiří Koutek. Doplnil, že trend vzestupu sebevražednosti nezletilých je zaznamenáván od roku 1989, a to i přesto, že míra sebevražednosti v populaci spíše klesá.
Odborníci navíc odhadli, že roční počet demonstrativních sebevražd je v ČR až 100krát více než těch "úspěšných". Důvody? Vpád drog do ČR, větší tlak na úspěch, změna životního stylu dětí a nedostatečná psychiatrická péče o ně. Podle Koutka i Nováka je totiž za pokusem o dětskou sebevraždou často nerozpoznaná, tedy neřešená depresivní porucha.

Vedou léky

Děti a mladiství při pokusu ukončit život sahají po lécích, případně je kombinují s pořezáním. U smrtelných případů pak převažují metody označované za tvrdé - skok z výšky anebo oběšení.
Nezletilí pacienti, kteří svůj čin přežijí, vše poté vysvětlují jako reakci na spory v rodině, s vrstevníky, problémy ve škole. "Osobně mám také pocit, že po roce 1989 přibylo více pokusů o sebevraždu kvůli studijním problémům. Je větší tlak na úspěch dětí a ony mohou mít pocit, že náročné parametry nesplňují," řekla Drtílková.
Koutek upozorňuje i na nové důvody, proč si nezletilí sahají na život. "Může být také spojeno například s poruchou příjmu potravy, a těch přibylo hodně," dodal.
Případy, kdy si děti sáhly na život
2008
Březen: 14letý žák osmé třídy z ostravské školy se pokusil o sebevraždu poté, co mu lékaři diagnostikovali kapavku. Spolykal ve škole prášky. Skončil v nemocnici.
16letá dívka se zabila skokem z dálničního mostu Vysočina nad Velkým Meziříčím.
Žák deváté třídy Erik D. (15) z Čelechovic se zastřelil na Prostějovsku malorážkou.
Únor 14letá dívka se zabila skokem z okna bytu na pražském Břevnově.
Leden 18letý student oktávy Jiří S. z holešovského gymnázia vyskočil z okna toalety. Pád 13 metrů nepřežil.
2007
Listopad 14letý žák osmé třídy z Bruntálu se u školy pokusil oběsit. Předtím žil v dětském domově. Život mu zachránil spolužák.
Červen 12letý chlapec vyskočil při návštěvě nemocné sestry z okna v motolské nemocnici. Pád z asi třicetimetrové výšky nepřežil.
17letá dívka se pokusila o sebevraždu oběšením při školním výletě v Konstantinových Lázních. Podařilo se ji zachránit.
Květen 18letá dívka se oběsila na klepadle koberců v Plzni na Vinicích.
Duben 14letá dívka vyskočila ze šestého patra domu v pražských Kyjích. Skončila v nemocnici.
Březen 18letá dívka spolykala v Praze ve Stodůlkách množství paralenu. Přežila.
Únor 14letá školačka se pokusila o sebevraždu v bytě na pražském Barrandově. Předávkovala se léky a pořezala si žíly na rukou. Přežila.
zdroj: mysteria777.blog.cz

Test jaký si

31. března 2008 v 13:14 | angel
Udělej te si test (-t-a-d-y-) kterým zjístííte co jste

Výsledek testu

Sangvinik32.5 %
Cholerik12.5 %
Melancholik15 %
Flegmatik40 %

Další diplomek děkuju

30. března 2008 v 13:32 | angel
Je tu další diplomek


Varující znamení, že začínáte být goth

30. března 2008 v 10:44 | angel |  Kravinky (Kam to dát ??)
Tohle mě hodně pobavilo :D
Varující znamení, že začínáte být goth:
10 - Jsi zmalovaný víc než Bill Kaulitz (tady sem umírala smíchy... umírám furt! :D)
9 - Upírské romány a filmy označuješ za romantiku místo hororu
8 - Musíš pít hodně mléka kvůli nedostatku vitamínu D
7 - Volil bys Petra Štěpána za prezidenta pro jeho temnou a mystickou přirozenost
6 - Přeješ si aby tvými rodiči byli Anna Rice a Allan Edgar Poe
5 - Viděl si Královnu prokletých víckrát než kolik dní jsi na světě, ale fakt nevíš co k sakru je ten The Simsons movie o kterém se lidi pořád baví
4 - Nikdy jsi se nedotkl živé ryby přesto, že sítě na ryby jsou důležitá součást tvojí existence.
3 - Nemáš rád Marilyna Mansona protože je příliš přizpůsoblivý a normální (pravda :D)
2 - Volal si do každého zverimexu ve městě, když jsi scháněl netopýra jako domácího mazlíčka
1 - Tvoje přezdívka zní jako z filmů Tima Burtona

Svěř se .....to pomuže

29. března 2008 v 18:34 | angel
Svěř se ....málo kdo ví že tohle dokáže tak strašně pomoct! Jsem člověk co umí naslouchat sama vím moc dobře že poslouchat muže kolikrát moc pomoct. Ze své vlastní zkušenosti vím že se vám muže zatraceně ulevit ! Jen si o svých problémech s někým promluvit ...pokud nechcete do komentu pište na e-mail : s.n.i.l.e.k.h.o.l.k.a@seznam.cz
Jsem tu pro každého ..pomáhám ráda.....moc ráda

vykřič se celému světu a ukaž co v tobě je

29. března 2008 v 18:32 | angel
tady se koukej vykřičet všechno to ze sebe dostat ! všechen nahromažděný vztek musí přeci ven!!!!! Tak tady to všechno vypust .....nikoho nezajímá jak moc je to slušné .....člověk má jen jedny nervy ! a i ty dostávají kolikrát hodně zabrat .....

S O S - aneb když je člověk v nouzi ...

29. března 2008 v 18:30 | angel
Ahojte Tenhle nápad udělat tuhle rubriku mám od mého Sbčka Andrejky ♥
Je to rubrika , která má pomáhat Občas má každý znás potřebu si s někým popovídat o životě o problémech atd. Na to to tu je ....pokud si chceš promluvit
A pokud se potřebuješ vykřičet jakože každý to někdy potřebujeme Na to je tahle rubrika!!♥
tam je všechno dovoleno sprosté slova ....člověk si prostě potřebuje někdy ulevit ....
Snad se vám to líbí :) ...a třeba i pomuže aby člověk neudělal něco čeho pak muže litovat ale pokud je to příliš osobní a vy nechcete aby to tady věděli všichni mužete mi napsat na e-mail : s.n.i.l.e.k.h.o.l.k.a@seznam.cz
Popovídáme si...nic není tak horké jak se na první pohled zdá být

Novej vzhled :)

29. března 2008 v 18:11 | angel |  Změny blogu
Time : 22. září 2007 - 29. března 2008

Tak po dlouhém váhání jsem se teda rozhodla změnit desing .....ten minulý tu už byl hodně dlouho a opravdu to chtělo už změnu :) a několik mých návštěvníku my pomohlo si vybrat , která by byl lepší :) Mno snad jsem si vybrala dobře a tady je autorčin blog http://eruin.blog.cz/
Je to velmi šikovná holčina ...Mno a už tady je takovej malej obrázek toho jakej tu byl před tím :) snad jste spokojeni pa ....

Most do ze mě Lásky : Lenka Lanczová

29. března 2008 v 17:17 | angel |  Knížky co sem četla
Most do země lásky


Popis: Hanka Kolářová, studentka třetího ročníku jazykové školy, prožívá spolu se svou kamarádkou Denisou běžné starosti a také spoustu vzrušení především při jízdách stopem a o víkendech bez rodičů na venkovské chalupě. Obě dlouhovlasé modrooké blondýnky si rozumí víc než skutečná dvojčata... Dokud se neobjeví kluk Marek, do kterého se Hanka šíleně zamiluje. Denisa sice chodí s vysokoškolákem Lubošem, jenže... Hanka zjišťuje, že to v životě vůbec není tak jednoduché, jak se zdálo. Prožívá těžké zklamání, ale nakonec neváhá dát lásce novou šanci.

pozn: Tahle knížka je jako každý jiný román ...aspoň na mě tak pusobila ..není špatná to ne ale ani nepatří k těm lepším...to je muj názor

psychické profily

29. března 2008 v 17:17 | angel

Sangvinik

Klady sangvinika

Sangvinik má rád společnost. Je citový a okázalý, dokáže přeměnit každou práci v legraci. Nachází v životě spoustu vzrušení a dokáže své zážitky zajímavě a pestře vyprávět. Je vždy vstřícný a optimistický. Již od dětství bývá zvědavý a veselý, dokáže si hrát se vším, co je při ruce, zbožňuje přítomnost ostatních. Sangvinik nemusí mít více talentu než ostatní, ale zřejmě si užívá více zábavy a legrace. Jeho charisma a překypující osobnost k němu neustále přitahuje lidi. Zatímco ostatní povahy pouze mluví, sangvinik vypráví příběhy. Snadným způsobem odhalení sangvinika je pozorování skupiny lidí, vyznačuje se častým a hlasitým mluvením. Rád je středem pozornosti a díky svému vypravěčskému talentu je duší společnosti. Dobře si pamatuje barvy, na rozdíl například od jmen a jiných faktů. Je pro něj přirozený fyzický kontakt s ostatními lidmi, doteky, objetí, hlazení. Má vrozený smysl pro dramatičnost a může být vynikajícím hercem. Sangvinik má naivní povahu a i v dospělosti si zachovává dětskou prostotu. Je citový, otevřený a bezprostřední, překypuje optimismem a nadšením téměř nad vším. Odjakživa chce vše vědět a tajemství u něj vyvolává šílenství. Bez váhání umí nabídnout svou pomoc, příliš však nedomýšlí důsledky své ochoty. Je tvůrčí a neustále produkuje nové a nové vzrušující nápady. Inspiruje a přitahuje ostatní svou vlastní energií a nadšením. Umí začít hovor s každým, kdo je po ruce a hned se stane vaším přítelem.

Zápory sangvinika

Málokdy něco dotáhne do úplného konce a nedokáže pochopit, že může mít nějaké zásadní povahové vady. Příliš mluví, je rozvláčný a často a rád přehání. Je málo vnímavý k ostatním, zaobírá se především sám sebou, je egocentrický. Neumí naslouchat a ani nemá zájem, proto si také nepamatuje přesně jména. Jako přítel je nestálý a zapomnětlivý, jelikož přátel má příliš mnoho. Skáče lidem do řeči a často mluví a odpovídá za ostatní. na termíny u práce si příliš nepotrpí, střídá často zaměstnání.

Cholerik

Klady cholerika

Cholerik je dynamická osobnost, která dosahuje svých cílů. Stejně jako sangvinik je vstřícný a optimistický. Je rozený vůdce, a to již od nejútlejšího věku. Má podvědomou a silnou touhu po změně. Zjistí-li, že něco není v pořádku, bez váhání bojuje za lidská práva a chrání ukřivděné. Nebývá není apatický nebo lhostejný. Má rozhodnost a silnou vůli, problémy řeší rychle. Dokáže velet snad úplně všemu, bez ohledu na znalosti prostředí a podmínky. Jeho prvotním zájmem je dosahování cílů, nejde mu o to, aby se někomu zalíbil. Je skvělý a cílevědomý organizátor. Má schopnosti dokončovt větší díl práce než kdokoliv jiný. Rád překonává překážky, miluje boj a také konkurenci. Obejde se bez přátel a diváků, stačí mu jeho cíl. Má dobrou intuici pro odhad dané situace a obvykle má pravdu. Miluje krizové situace, ve kterých často exceluje.

Zápory cholerika

Cholerik má v životě základní hesla a tím se také současně řídí, že má vždy pravdu a nemůže si ani náhodou připustit, že by se mohl mýlit. Musí vždy vítězit a pak hledat způsob, jak si zachovat tvář. Neumí vysadit z pracovního tempa a nutí k němu i své okolí. Musí stát vždy v čele a cítí se dobře, jen když má nadvládu. Má nadřazený postoj nad ostatní, který dokáže druhé značně psychicky deptat. Netoleruje slabosti, nesnáší nemocné a nerozhodné lidi. Neumí dobře jednat s lidmi, bývá netrpělivý.

Melancholik

Klady melancholika

Melancholik se již jako dítě jeví jako hluboký myslitel. Bývá tichý a nenáročný a má také rád samotu. Uznává pevný řád, oceňuje krásu a inteligenci. Je mlčenlivý a přemýšlivý, má pesimistickou povahu a předvídá potíže ještě dřív, než vzniknou. Klade důraz na duševní činnost. Je vážný, stanovuje si dlouhodobé cíle a zabývá se pouze věcmi, které mají trvalý význam. Má sklon ke genialitě a vysoký intelekt. Ze všech typů osobností má nejvíce tvůrčího talentu, žasne nad nadáním géniů. Potrpí si na precizní poslech hudby, potřebuje dokonalé stereo. Miluje čísla, grafy, mapy, plánky, seznamy, vidí cifry téměř všude a ve všem. Dokonalá vnitřní organizovanost pro něj představuje základ jeho existence. Vyžívá se v detailech, které ostatní ani nestačí zaregistrovat. V životě hledá jakýsi řád, ukládá vždy věci přesně na své místo. Bývá dobře oblečený a upravený s možná až velkou pečlivostí, vyžaduje čisté okolí. Je perfekcionista a pokud něco dělá, dělá to jen pořádně, záleží mu pouze na kvalitě. Nesnáší plýtvání a miluje výhodné koupě. Umí být starostlivý a soucitný s upřímným zájmem o jiné lidi. Svého partnera si vybírá obezřetně, aby splňoval všechny jeho nároky.

Zápory melancholika

Melancholik snadno a kolikrát i často podléhá depresím. Snadno se uráží a ve všem hned hledá problémy. Mívá nízké sebevědomí, myslí si, že ho všichni pomlouvají, trpí vnitřní nejistotou. Melancholik je váhavý, protože se bojí, že jeho plány nejsou úplně perfektní. Věnuje plánování až mnoho času. Na své okolí klade nerealistické nároky, uplatňuje na ostatní svůj perfekcionismus.

Flegmatik

Klady flegmatika

S flegmatikem se vychází nejlépe ze všech povahových typů. Pro své rodiče představuje požehnání, protože je spokojený snad všude, kam ho strčíte. Má rád přátele, ale je šťastný i o samotě. Umí se snadno přizpůsobit každé situaci. Je cílevědomý. Mezi ostatními flegmatik představuje tlumenou osobnost, která dobře odolává tlakům. Ke všemu přistupuje klidně, věci řeší postupně, je zkrátka bezproblémový. Obdivuhodnou vlastností je zachovat si klid, chladnokrevnost a soustředěnost za každé situace. Nikdy nikam nespěchá a nedá se vyvést z míry. Je smířený se zákeřnostmi života a do ničeho nevkládá velké naděje. Je spolehlivý a vytrvalý, má dobré úřednické schopnosti, dokonale zvládá administrativní práci. Snaží se kolem sebe udržovat klid, působí jako zprostředkovatel a řešitel problémů. Má spoustu přátel, protože se s ním dobře vychází, je nejlepším přítelem. Nikoho neuráží, umí poslouchat, nemá potřebu mluvit, umí být vrbou nebo chápajícím publikem.

Zápory flegmatika

Neumí se pro cokoliv nadchnout a neexistuje situace, která by ho rozčílila. Brání se jakýmkoliv změnám a nerad zkouší nebo vymýšlí nové věci. Vypadá jako lenoch, odkládá věčně práci nebo se jí úplně vyhýbá. Nerad nese odpovědnost za svůj život. Nedává najevo své city, zdá se být strašně mdlý. Nerad říká ne. Bojí se učinit rozhodnutí.

Test

29. března 2008 v 17:16 | angel
tady je odkaz kde si mužete udělat psychologický test pracovních předpokladu
pozn: já sama sem si jej chtěla udělat ale po 25 otázkách už mě to přestalo bavit :D

PSYCHICKÉ NÁSILÍ NA ŽENÁCH - HOMEOPATICKÝ POHLED

29. března 2008 v 17:16 | angel
Jestliže si necháte líbit od svého okolí víc, než unesete, jestliže neustále překračujete své hranice, tváříte se navenek jakože se nic neděje, ale uvnitř pláčete a trpíte pocity strachu, viny, deprese či úzkosti, je načase říct: dost a vymanit se ze situace, která vám ubližuje! Určete si své hranice, udělejte si jasno v tom, co dokážete snést a co ne. Tuto hranici už nikdy nepřekračujte, ale naučte se beze strachu udělat rozhodnutí, která zajistí to, že se budete cítit dobře. Pomocnou ruku vám může podat právě homeopatická léčba.

JAK LÉČÍ HOMEOPATIE

Homeopatický přístup k léčbě je starý přibližně dvě stě let. Základní princip spočívá v léčení podobného podobným. Víme, že při loupání cibule slzí oči. Slzení očí je ale také příznakem senné rýmy, a tak bylo zjištěno, že právě na uvedené potíže může přinést úlevu homeopatický lék připravený z cibule. Psychická zranění utvářejí nemoci a ovlivňují váš život. Nalezením kořenů negativních pocitů, jako je např. strach, pocit zlosti, smutek, ztráta a podobně se uzdravíte, i když to může působit neuvěřitelně. Často si nepamatujete, jaké události vás v minulosti zranily, někdy si je ani nechcete připustit, raději konflikt ze strachu o partnera neřešíte, ale je důležité si uvědomit, že dramatická příhoda z dětství může dramaticky ovlivňovat vaše současné pocity, chování ve vztahu a řešení situací. Je třeba pochopit, že za vaším pocitem strachu stojí nedostatek lásky, pocity osamocení a odmítnutí, nedostatek odvahy a nízké sebevědomí. Homeopatie připomíná, že všechny hrůzy za celou historii naší planety, zůstávají v našem nevědomí jako nesmazatelná stopa a přenáší se z generace na generaci.

PROČ SE NEUMÍTE BRÁNIT PSYCHICKÉMU NÁSILÍ

Pokud si s vámi váš partner či okolí dělá, co chtějí, a vy se trápíte, ale nedokážete se bránit a násilí zastavit, je dobré podívat se do svého dětství a minulých vztahů. Někteří rodiče, kteří se neuměli vyrovnat se svými traumaty z dětství, je přenášejí na své děti svým krutým či chladným chováním, nedostatkem lásky, porozumění či péče. Ovládání silnými rodiči nebo partnerem, nadměrná sebekontrola, velmi silný smysl pro odpovědnost a následný osobní neúspěch přináší hluboké pocity viny. Také události jako je zneužívání dětí, opuštění, adopce, komplikovaný porod, vážná nemoc v rodině, ztracená láska, zrada, znásilnění či násilný útok, náhlý rozvod, odloučení nebo smrt mohou být příčinou těžkých traumat v dětství I dospělosti. Jestliže jste se jako dítě naučila, že není správné plakat, pak neumíte přijmout smutek a vyjádřit své emoce jako dospělá. Pláč je pozitivní způsob, jak smutek uvolnit a je důležitou součástí homeopatické léčby. Jestliže jste se díky nějaké "dávné" nepřiměřené reakci rodičů nenaučila "vybojovat a bránit si" to, co chcete, nemůžete to umět ani teď. Díky homeopatické léčbě se vám vybaví vzpomínky z dětství, o kterých nemáte v současné době ani ponětí. Díky nim pochopíte své "nepochopitelné" chování v současnosti. Můžete si pak díky vzpomínce projít šokem, po kterém následují pocity viny, vzteku, strachu a obviňování. Následuje však uvědomění, proměna a nakonec uzdravení. Neztrácejte hlavu, jestliže se neuměla bránit svému partnerovi vaše maminka, nebudete to pravděpodobně umět ani vy, ale můžete s tím něco co nejdřív udělat.

JAK POZNÁTE, ŽE COSI NESEDÍ

Například žena v obraze homeopatického léku Staphysagria může reagovat na nepříjemné situace dvojím způsobem: buď se chová jako "rohožka u dveří" nebo " útočnice obranářka ". "Rohožka" si nechá všechno líbit. Nevrací ani urážky, ani facky, ale pouští a polyká je do sebe. Uvnitř však dusí potlačený vztek a pocit bezmocnosti. Tváří se jako že se nic neděje, večer však v posteli často pláče a dokola přemýšlí, jak jí partner či ostatní ubližují. Občas dojde k nečekaným výbuchům vzteku, který je však naprosto neproduktivní a nic neřeší. Všichni vědí, že po výbuchu se vše vrátí do starých kolejí. " Útočnice obranářka " naproti tomu vybíjí okamžitě všechny emoce ven hlava nehlava, agresivní násilnou formou. Tím se ale jen zvyšuje agresivita jejího partnera, který ji může pod vlivem vypuštěného vzteku napadnout nejen slovně, ale I fyzicky. Dochází k hlubokým ublížením na duši. Žena se v obraze tohoto léku stává obětí, a proto na sebe neustále přitahuje násilníky! Často mívá problémy s močovým měchýřem, mívá problémy udržet moč, trpí na výtoky, cysty, myomy na děloze, které mohou vést až k odstranění dělohy. Operací se však problém násilí neřeší, stále zůstává v mysli! Po homeopatické léčbě se "rohožka" naučí bránit a urážky a facky dokáže vrátit. Přestane být v roli oběti a přestane přitahovat násilné partnery. Obvykle dojde k rozchodu s násilným partnerem. "Útočnice obranářka" pochopí, že své místo si musí vybojovat jinak. Většinou také odchází.

ZA VŠECHNO MŮŽE STRACH

Strach z následků vašich rozhodnutí vás může natolik svazovat, že si připadáte jako ve vězení neschopna cokoliv udělat, ale zároveň plna vzteku. Dokola opakujete podivné důvody, proč nemůžete od násilného partnera odejít, I když to okolí nechápe. Potlačená zlost posílená strachem se může obrátit dovnitř a proměnit na smutek a beznaděj. Tím vzniká podhoubí pro složitější emocionální stavy, jako je deprese, pocit viny, žárlivost, pocit osamělosti, zklamání, nedůvěra, násilné chování, zneužívání, návykové chování (alkoholismus, narkomanie, kouření, závislost na partnerovi, sportu či práci). Kdykoliv se zkrotíte a ovládnete svůj vztek, posilujete jenom své negativní pocity. Pokud nedokážete nějakou situaci unést a jenom ji "pohřbíte", bude se potlačená emoce drát na povrch mnoha způsoby ve formě vzpomínky, ve snu či jako nemoc. Vytažením traumatu na povrch za pomoci homeopatické léčby dochází k regeneraci a k uvolnění.

CO VŠECHNO SI NECHÁTE LÍBIT?

Máte násilného partnera tvářícího se před ostatními jako beránek a žijete v podmínkách, kdy svou zlost nemůžete dát najevo? Nemá ani smysl, abyste si stěžovala, protože nikdo neuvěří, že ten úžasný muž po vašem boku by dělal něco tak hrozného? Nadával vám, ponižoval, kopal? Stále se sladce usmíváte, ale jen navenek a mlčky snášíte všechno, ať už se s vámi zachází jakkoliv hrozně? Nevěšte hlavu, existuje homeopatický lék, který vám pomůže najít ztracenou sílu. V tomto případě je v popředí vztek, který se musí nejprve vytáhnout na povrch, nikoliv strach.

ŽENA - OBĚŤ

Další lék je vhodný pro vás, která jste vyrůstala v rodině, kde vládlo násilí. Pravděpodobně žijete v takovém násilném prostředím i nadále. Vládne u vás alkohol, trestá se páskem, vařečkou, rákosou. Skrýváte ohromný strach z fyzického násilí nebo útoku. Toto se promítá i do vašich fantazií o násilí a uvnitř vás samé se skrývá potlačená agrese a násilí, které nemohou ven. Žijete se svým násilným partnerem, který vás ohrožuje na životě, ale máte strach odejít, abyste nezůstala sama! Jste vděčná za každé pohlazení, I když na jedno pohlazení připadně sto nadávek či kopanců. Můžete mít strach z hluboké vody, zářících a třpytících se předmětů, nesnášíte násilí, bojíte se tmy, nestvůr, černých psů a psů v noci, máte strach být v noci sama. Často nosíte černou barvu, ale bojíte se hřbitovů a tunelů, zvláště když vlak zastaví. Trpíte klaustrofobií, žárlivost, nočními můrami. Cítíte se osamocena a kompenzujete si to tím, že na něčem, nebo na někom lpíte. Sedíte vždy na stejném místě. Lpíte na partnerovi, I když je na vás hrubý a neváží si vás jako ženy, a říkáte, že ho hluboce milujete, protože to zní lépe a ospravedlňuje to vaše chování, proč s ním pořád jste.

JAK Z BLUDNÉHO KRUHU VEN

Jestliže trpíte psychickým či fyzickým násilím ze strany svého partnera či okolí, začněte situaci ihned řešit! Z psychosomatického hlediska dochází k hlubokým poškozením na vaší duši a bolest uvnitř se odráží nemocemi na vašem těle. Vymaňte se ihned ze situace, která vás ubíjí a ničí! Postavte se strachu čelem a s odhodláním vyhledejte odbornou pomoc.

Diplomek

29. března 2008 v 17:05 | angel
Další diplomek za bleskovku :) děkuju

Potřebuju poradit opravdu moc

28. března 2008 v 12:47 | angel |  moe vykecávky
Možná jste si všimly nové rubriky psychika .....Poslendí dobou se hodně zajímám jak o psychické profily tak podobně a myslím že by nebylo do věci dít sem něco takového člověk se naučí poznávat lidi atd. Možná díky otmu pozná i sám sebe :) Tak snad se vám to bude docela líbit ....
a jinak mám tu pár návrhu na nový layout co říkáte tomuhle
pak se mě hodně líbil ještě tenhle ale příjde mi ze zelené do zelené trošku blbé ale budíš dávám to sem http://layciri14.blog.cz/
pak nevím proč ale zajual mě tenhle i když asi ze všech nejmín ale dávám to sem http://layciri30.blog.cz/
a poslední tenhle http://layciri17.blog.cz/ ten se mi taky dost líbí mno prosíla bych o omenty jak ho mám změnit sama neudělám tak dobrý layout na to abych ho sem mohla dát a tak si vždicky samozdřejmě se všema podmínkama náký sem zvolím tak prosím pište co se vám líbilo nejvíc ...sama se nemohu rozhodnout a myslím že už to tady chce oživit :) a zmenit to tu trochu prosím moooc prosím

Obrázky an a bulimie

28. března 2008 v 7:46 | angel

Citátky trošku jinak

27. března 2008 v 9:15 | angel |  Citáty
Až umřu, pohřběte mě čelem k zemi, ať mi celej svět může políbit prdel.
Život je jak hra bez pravidel... tak začni podvádět.:D
Není důležité vyhrát, ale prohrát, neboť prohrávat umí jen skutečný vítěz.
I pád na držku je pohyb dopředu.
Když už nemůže být hůř, určitě bude.
Život není krátký, to jenom my jsme tak dlouho mrtví.
Až se k tobě život otočí zády, chytni ho za prdel!
Zapírat, zapírat a když to praskne, dál zapírat.
Když něco nejde silou, tak to jde ještě větší.
Co tě nezabije, to se tě pokusí zabít znovu.
Život je boj... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošla.

Kružítko

27. března 2008 v 7:40 | angel

Bylo to asi v sedme nebo osme tride zakladni skoly, Sedel jsem asi v predposledni lavici.Vubec jsem nevnimal vyklad ucitele. Najednou,myslim ze z niceha nic popadl jsem kruzitko a zacal skrabat...

Docela to bolelo. Snazil jsem se to schovat pred vsemi dospelaky,ale ostatnim deckam jsem se tim chlubil.Vetsina z nich kroutila hlavou. Koncem vyucovani jsem mel vyryto jmeno moji detske lasky: "IVONA" pekne hluboko do kuze moji leve ruky. Je mi 34 let a po dlouhem patrani uz konecne vim proc to kruzitko.Neni jeden den kdy moje rty nekrvaci v puse. Ustavicne je kousu vlasnimi zuby, nebo je stipu vlastnimi nehty az do krve.

Asi pred rokem,kdyz jsem si prostrelil ruku loveckou puskou (umyslne),zacal jem studovat psychologii,potom socialni psychologii a ted abnormalni, byl jsem velice prevapen, sklaman, stasny,smutny ale ze vseho nejvice zase ukrivdeny. Jak me to mohli udelat? Surove mlatit, mlatit skoro kazdy den? Vlasni diagnozou ktera je velice nebezpecna jsem se poznal. Myslim ze to bude dlouho trvat, ale alespon uz nehledam. Hledani a prazdnota je k nevydrzeni.
Ziji v Americe a nemam hacky a carky. Za pravopis se omlouvam.

Gothic obrázky 187

27. března 2008 v 7:38 | angel