Červenec 2008

Motýlci

31. července 2008 v 8:58 | angel

Odstrašující obrázky pro kuřáky

31. července 2008 v 8:47 | angel |  Kravinky (Kam to dát ??)
Takže tohle dávám do kloikacího článku pže některé obrátźky jsou oprvadu otřesné a při pohledu na ně se zvedal žaludek i mě .....Odstřašující příklad pro kuřáky!

Tom a Jerry

30. července 2008 v 8:38 | angel |  Kravinky (Kam to dát ??)
Tom a Jerry další pohádka mého srdce...když jsem to náhodně našla na youtube skysla jsem u toho....:D a koukala se až do konce s polehčující okolností jsem si vzpoměla že jsem v dětství nic nepropásla pže jsem tenhle díl už viděla :D

Realita anorexie

30. července 2008 v 8:34 | angel
udajně je to realita holky ,která trpí anorexii...mno podle toho co vím tak to tak uplně nesedí ,ale to je jendo

Diplomek

29. července 2008 v 11:30 | angel

Naprostá bezcitnost...!

28. července 2008 v 8:45 | angel
Každou vteřinu je ve vivisekčních laboratořích na celém světě zabito 33 zvířat. Denně jsou to téměř 3 milióny, ročně 1 miliarda a 40 milionů zvířat. V drtivé většině připadů umírají tyto oběti lidské samolibosti zbytečně.

Až 90 procent všech pokusů na zvířatech je nakonec vyhodnoceno jako bezvýznamných pro člověka.

Z lidských nemocí byly u zvířat pozorována méně než 2 procenta.

10 zajímavejch otázek

28. července 2008 v 8:44 | angel |  Kravinky (Kam to dát ??)
Kočka dopadne vždy na nohy. Chleba s máslem na namazanou stranu. Na kterou stranu dopadne kočka, které jsme na záda přivázali namazaný krajíc?
Znáte takovou tu malou nezničitelnou černou skříňku, kterou používají v letadlech? Tak proč ze stejného materiálu nestavějí celá letadla?
Proč je PODPRSENKA jednotné číslo a KALHOTKY pomnožné?
Proč máte v letadle pod sedadlem plovací vestu, a ne padák?
Proč se lepidlo nepřilepí na vnitřek láhve?
Proč ma slovo JEDNOSLABIČNÝ pět slabik?
Z čeho vypěstujete meloun bez pecek?
Když se na teflon nic nelepí, jak tedy dokážou teflon přilepit na vnitřek pánve?
Proč v benzínkach prodávají cigarety, když je tam kouření zakázáno?
Jak se dostane do práce řidič sněhového pluhu?
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */

Fňuk,Fňuk

27. července 2008 v 18:33 | angel |  moe vykecávky
A je to tady! Opět jedna moje vykecávka , která se hodně týká mého soukromí . Mého už tak dost mizerného života! Pokud to někoho nezajímá jako,že je vás tu nejspíš hodně at dál nečte nenutím ho!
Deprese,které se čas od času ozvou jsou zase tady a tentokrát v plné síle. Zase tak často se mi nestává,že by byli takhle silné,ale mám pocit,jako by muj život nabral otočku o 180% a rychlí spád abych se mohla podívat a znovu si prožít to co jsem prožívala téměř denně!Někteří z vás ( a myslím si,že je jich docela dost) deprese hodně dobře znají ty stavy,jejichž pruběh bývá takřka stejný! Ovšem po dlouhé době mám opět pocit naprosté bezmoce....toho,že nestojím za nic a ti co semnou tráví aspon minimum času jsou blázni nebot jim nemužu nic poskytnout.Ani já sama bych se sebou netrávila svuj volný čas,bohužel nemám na vybranou!

Šmoulové:D:D

27. července 2008 v 11:14 | angel |  Videoklipy
Opět by sme mohly zavzpomínat na staré dobré časi a na ty užasné pohádky na ,které jsme koukaly! Tady jsou šmoulici užasné modré a roztomilé stvoření jejichž příběhy jsem jako dítě milovala :D Tady je písnička :D
Branej Den
A tady je uvodní znělka pohádky :)
a tady je malá urivka z té pohádky
a tady jedna písnička méně známá od nich
a tady jedna hitovka :D

Katka Knechtová- Môj bože

26. července 2008 v 9:46 | angel |  Videoklipy
Strašně se těším až u nás bude film Báthory....jsem rozhodnutá,že a něj pujdu ovšem našla jsem písničku ,kterou pro tento film naspívala Katka Knechtová( peha) -Moj bože a hrozně se mi líbí..tak jí sem dávám :)

Gothic obrázky 198

26. července 2008 v 8:52 | angel

Vodopády

26. července 2008 v 8:51 | angel
Nemohla jsem prostě odolat té kráse...:)

Pošlete to dál...:(

25. července 2008 v 14:04 | angel
Zamýšlel jsi se někdy nad tím co se s tane s koněm, když je už příliš starý a nemůže běhat?

Nebo jakým postupem se dnes vyrábějí šampony a všechny různé kosmetické doplňky?

Kolik králíků a myší je v laboratořích utrápeno k smrti?
Ne?

Já na to myslím velmi často

Třeba na to jak se testují různé kosmetické přípravky a jiné věci na králících.

Tak například taková náplast.

Jak udělat náplast,aby nedráždila lidskou kůži? Jak to zjistit?

Jednoduše

Vezmete králíka a nalepíte mu na srst náplast
Prudce strhnete

Srst sleze

Máte holou kůži

Na tu nalepíte náplast

Prudce strhnete

Objeví se krvavá rána

Nalepíte náplast

Prudce strhnete ....

Pokračujete dokud nejsou vidět žebra
Pěkné, vidtě? A takhle to chodí ve všech laboratořích. Toto se dělá jen u králíků, protože jako jediní mají stejně citlivou kůži jako člověk.
Ale to není vše

Nyní si vezměte například kočky.

Roztomilé domácí zvířátko, že?

Teď si představte laboratoř

Kočka má svázané nohy aby se nemohla hýbat
Proč na ní nevyzkoušet, jestli nově vyrobený šampon
Neštípe do očí?
Proč by ne, nic vám to nezakazuje

Jednoduše vezmete kočku a nalijete jí tekutinu do očí

Samozřejmě se víčka nejprve upevní aby je zvíře nemohlo zavřít

Pravděpodobnost že kočka oslepne je 100%

Ale to přece nikomu nevadí, že

A to už radši nerozvádím co se stane, když se na zvířeti testuje nový prášek nebo jiné věci, které se musí sníst ...
Je vážně nepříjemné popisovat, co se děje v těle zvířete, které tenhle sajrajt spolklo ...
zdroj:http://zoopchclub.blog.cz

O mě! Novější verze :D

25. července 2008 v 13:48 | angel
Ahojte!
Naposledy,když jsem sem něco psala o sobě tak to bylo na začátku a já myslím,že už by to chtělo změnit. Přece jenom je to skoro už dva roky a já jsem za tu dobu značně psychicky zestárla!
V první řadě jsem skončila s hip hopem,který jsem tancovala 4 neuvěřitelné a krásné roky. Z důvodu nedostatku času a mích trenéru se kterými jsem si začala lést na nervy!
Narodila jsem se 11.6. 1992 ,každý si tedy odpočítá kolik mi nejspíš je!
Jsem velmi empatický člověk,umím se až neuvěřitelně vžít do druhých,což mi tak trošku komplikuje,život. Pro druhé jsem jen osoba, které mohou zavolat jsou -li v nouzi nebo si jen potřebují vylit srdce,protože ví,že já je neodmítnu i když je nemám třeba ráda. Takže mě pak logicky,každý odkopne až se mu uleví!
Nemám vysoké cíle,jsem docela skromný člověk, což mě přivádí k tomu,proč jsem si založila před dvěma lety blog. Ráda se dělím o věci co mě nákým způsobem zaujaly a třeba narazím na pár suprových lidiček,kteří mě hned nesoudí!
Také jsem velmi tolerantní člověk ovšem jen do určité míry.Umím být dlouho v klidu,ale jak mi to přeroste přes hlavu pak se neznám. V ten moment vybuchnu skrz maličkost a vyčtu té osobě všechny chyby za tu dobu co sem byla zticha! Všechny ne….hodně velkou část stejně pořád dusím v sobě!
Ráda se seznamuji s novými lidmi…..takže pokud máte zájem :) klidně napište a pokecáme :)
Nenávidím lidi co se naváží do druhých a dělají ze sebe něco co nejsou….Lidi,kteří ubližují druhým a mají z toho srandu i když ví jak ti druzí trpí! Dřív jsem nebývala takováhle..ve školce mě šikanovaly a tím pádem sem si to od první do páté třídy vylívala na ostatních,takže jsem byla pěkná mrcha:)
To je ve skratce tak něco o mě …neumím o sobě moc psát proto,pokud máte náký dotaz klidně napište a já odpovím :)

0.3 změna vzhledu :D

25. července 2008 v 9:06 | angel |  Změny blogu

Time : 29. března 2008 - 25. července 2008

Ahojte !
Tak jste si možná všimly změny vzhledu ! Myslím, že už to opravdu chtělo....a taky bych řekla,že je dost povedený...mám ho od holčiny jejiž layouty jsou naprosto užasné.....a její stránky jsou http://eruin.blog.cz/ Takže na její adresu chválu :) Jinak doufám,že se vám teda líbí mno :D Chtěla jsem něco skusit spatlat sama,ale po několika nevydařených pokusech jsem to vzdala! Takže hold smula mno.....I když myslím,že o nic nepřicházíte...

Alien ant farm- Smooth criminal

24. července 2008 v 0:30 | angel |  Videoklipy
Nevím co si touhle písničkou ani klipem tato skupina chtěla dokázatprotože se dá říct že je to uplná parodie směr Michael Jackson! Někteří ,kteří stále patří mezi jeho fanoušky mohou postřehnout jak si z Michaela svým spusobem dělají srandu :) OVšem mě ta písnička zaujala i s tím klipem :D

Gothic obrázky 197

24. července 2008 v 0:30 | angel

Jakej název mám dát ???

23. července 2008 v 12:59 moe vykecávky
Takže přidala jsem sem další druh horoskopu :D Tentokrát Erotický mno :D a tet co sem chtěla říct....chtěla jsem vás poprosit...moje kamarádka si založila nový blog..ten starý měla málo pžehledný atd. a pořád je to začátečnice.....s blogama pracuje sotva měsíc.....tak sem vás chtěla poprosit jestli byste se jí tam nemrkly a nenechaly třeba kmentář :) Moc vám děkuju...:)

Vodnář

23. července 2008 v 12:50 | angel
Muž Vodnář

Je štědrý upřímný a velmi zvědavý. V navazování nových kontaktů je však ostýchavý a málokdy je tím, kdo udělá první krok. Nerad se nechává ovlivňovat nebo přesvědčovat o něčem, o čem má svůj vlastní názor. Má sny a představy o krásných sexuálních zážitcích s krásnými a prsatými ženami, mezi kterými se pohybuje jako jejich vládce. Při těchto představách nejraději masturbuje a vžívá se do role tohoto vládce.

Přestože má rád ženy a ženy mají rády jeho, nedokáže si žádnou získat tak nějak skutečně a opravdově. Na povrchu sice působí chladně a upnutě, ale přesto v něm doutná cosi expanzního. Ženy vnímá jako sobě rovné a nechce s nimi jen do postele, ale chce lásku, procházky a romantické líbání. Jeho sexuální předehry jsou smyslné a někdy až zdlouhavé. Občas je ho potřeba trošku popostrčit k tomu nejdůležitějšímu. V tu chvíli se najednou jakoby probudí a stane se z něj doslova sexuální stroj který se hned tak nezasekne.

Rád střídá polohy a rychlosti milování. Dokáže se přizpůsobit a dokáže i panovat přičemž se nejraději miluje v polohách, kdy je čelem k partnerce a může ji líbat a tulit se na její bradavky. Vyhovuje mu například i vzájemná masturbace naproti sobě včetně úplného vyvrcholení bez jakýchkoli dotyků. Je velmi tolerantní a přístupný pro jakékoli sexuální praktiky - co je mu nabízeno, to přijme. Jak si ho kdo ochočí, takového ho má.
Obrazek
Žena Vodnář

Je to okouzlující a zábavná žínka, která však dokáže být i neústupná a paličatá ve svých názorech. Má ráda zábavu, veselí a upřímné kamarády. Je velmi citlivá a inteligentní. Má však vysoká měřítka na svůj životní styl i na své partnery. Chce být uznávána jako žena, ne jako ,, jenom žena".

Je to osůbka, která si jde pevně za svým vyhlédnutým cílem a jde třeba i přes mrtvoly. Má ráda muže a muži mají rádi jí. Vyzařuje z ní nepřehlédnutelné a vzrušující kouzlo osobnosti. Velmi ráda a velmi dobře se miluje. Sex s touto ženou je slastným a unikátním zážitkem. Předehra je pro ni stejně důležitá, jako samotný akt. Ráda se pomalu a s citem rozpaluje, povídá vzrušující slovíčka a připravuje si při tom i svého partnera na ďábelskou jízdu. Jakmile se vzruší, stane se z ní okouzlující stvoření s velmi vášnivými projevy.

Nikdy nemyslí jen na sebe a své uspokojení, ale chce dosáhnout dokonalého orgasmu společně se svým partnerem. Zbožňuje polohu, kdy může ovládat svého partnera a zároveň se nechat dráždit jazykem na bradavkách. Jakmile ho v sobě naplno cítí, přestává vnímat okolí a oddává se jen tomu blaženému pocitu sexu, pro který je ochotna udělat cokoli. Dokáže být velmi nápaditá a její chtíč ji žene chvílemi až do extrémů. Nebrání se žádným polohám, hračkám či experimentům, které umocní ještě víc jejich vzrušení. Kdo s ní prožije byť jediný orgasmus, nikdy na to nezapomene.
Obrazek
/*

Váhy

23. července 2008 v 12:50 | angel
Muž Váhy

Je smyslný a laskavý. Dokáže okouzlit svým šarmem, taktem a odhodláním. Dokáže si jít za svým a někdy opravdu intenzivně, až otravně. Je žárlivý a nedokáže odpouštět prohřešky, ovšem on sám není zrovna nejvěrnější a bez hříchů. Snaží se žít nekonfliktním a laxním životem a tento způsob se projevuje i v jeho sexuálním životě. Snadno však podlehne chválám a lichotkám. Hlavně pak lichotkám směřujícím na jeho sexuální dovednost. Dá se lehce ošálit, a tím i zmanipulovat téměř k čemukoli každou ženou, která je jen trochu impulzivnější nebo perverznější než on.

Dokáže se přizpůsobit sexuálním praktikám, které však nejsou příliš extravagantní s náznakem vulgárnosti. Jde mu hlavně o dokonalé uspokojení své partnerky nebo partnerek. Jeli vhodně ovlivněn a motivován, ztratí veškeré zábrany a nic mu nebude cizí. Je to odborník na milostné předehry. Dokáže vyvolat orgasmus už jen svými dotyky. Jeho nejcitlivější a nejvzrušivější částí těla jsou jeho varlata. Pokud mu jeho penis nějaká žena olizuje a saje, nikdy by na ně neměla zapomenout. Doslova přestane vnímat a bude v tu chvíli svolný k čemukoli.

Dává přednost citlivému a něžnému milování s nezkušenou a mladou ženou před ostřílenou svůdkyní používající tvrdší praktiky a vulgárnosti. Rád ochutnává vlhkou ženskou vagínu a dokáže ji lízat velmi zkušeně a velmi dlouho, jen aby uspokojil svou partnerku. I když jsou jeho vztahy převážně povrchní, jsou velmi smyslné a příjemné.
Obrazek
Žena Váhy

Je to vyrovnané a klidné stvoření, ze kterého však vyzařuje velká energie a chuť do života. Žena tohoto znamení je považována za ztělesnění smyslnosti a krásy. A je to pravda. Sama sobě se líbí a ráda se pozoruje a zkrášluje, aby byla naprosto dokonalá. Není zrovna nejvěrnější bytostí, ale pokud se jednou pořádně zamiluje, miluje a nepřestává. Je ráda obdivována a obletována muži. Je skoro dokonalá, a proto i dokonalost vyhledává. I to je důvod jejího častého střídání partnerů než nalezne právě toho dokonalého.

Je velmi chytrá s vytříbenou mluvou a výtečným vystupováním. Proto je tak oblíbená. Co se sexu týče, je to skutečná umělkyně, která ví jak sebe i partnera přivést k šílenému orgasmu. Nechvátá, chce si vychutnat všechny doteky a pohlazení, které se jejímu tělu naskytnou. Ráda se nechá masírovat a hladit za světla, nebo přes den, aby bylo dobře vidět její tělo a její vzrušení. Své tělo vystaví na obdiv partnerovi, přičemž ráda pozoruje jeho reakce a vzrušení. Neustále chce být sledována a obdivována ve své dokonalosti. Vzrušuje ji, když je sledována při onanování, a proto je to také její nejčastější začátek sexuálních hrátek.

Miluje slastný pocit mužských doteků na svém zadečku a jazyk na svých bradavkách. Její dokonalou zbraní je vagína, kterou dokáže mistrně ovládat v jakékoli poloze. Je to žena, která chce poznávat, zkoušet a experimentovat. Chce se milovat tam, kde je to krásné, pohodlné a čisté. Chce se milovat hned, pořád a hodně.
Obrazek
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/6/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */