Srpen 2008

Motýlci

31. srpna 2008 v 11:02 | angel

Uchichové jsou hluší...:D

30. srpna 2008 v 11:27 | angel |  Kravinky (Kam to dát ??)
Nejsem žádný obdivovatel anime ani nic podobnéh...ale tahle kravinka mě fakt dostala našla jsem jí na tohle užasném bločku http://adurnaarget.blog.cz

Nevyspaná

30. srpna 2008 v 9:56 | angel |  moe vykecávky
Chtěla jsem zapusobit a napsat něco strašně inteligentního,jenže mě nák nic nenapadlo :D Měla jsem prostě náladu něco napsat s něčím se pochlubit, nebo naopak něco na sebe prásknout. Jenže nák momentálně newím co :D

Podvod

28. srpna 2008 v 13:43 | angel
UPDATE: 11.8.2008 - Vytvořen související článek Blogindex.cz - Vzpamatování se?
Už dlouhou dobu se odhodlávám napsat tento článek a konečně jsem odhodlán a přesvědčen, že tento článek je skutečně potřeba!
www.blogindex.cz - Česká internetová stránka, která se prezentuje jako největší český katalog blogů a vyhlašuje stále mnoho soutěží je podvodná, proto prosím všechny blogery, aby přestali tuto stránku podporovat svojí návštěvou a svou ztrátou času.
Nyní k důkazům cituji text na úvodní stránce, který tam byl po celý červenec 2008:

Blogindex.cz vyhlašuje soutěž o nejlepší Blog Měsíce. Soutěž trvá od 1.7 do 31.7. (od 1.7 bude dosavadní hlasování ukončeno a každý začíná od 0 hlasů!), po jejím ukončením bude na základě hlasování vyhlášeno 10 nejoblíbenějších blogů. Autoři těchto blogů budou oficiálně odměněni vítěznou madailí, kterou se budou moci na svém blogu pyšnit. Dále budou uvedeni v síni slávy a pokud Tvůj blog bude zvolen tím úplně nejlepším, je pro Tebe připravena zajímavá odměna,která Ti bude doručena až domů!
Tomuto podvodnému textu jsem uvěřil i já autor blogu www.politik.blog.cz a začal si shánět hlasy různými způsoby, především mi hodně pomáhali přátelé a lidé na mých oblíbených diskuzních fórech, velkou podporu jsem také získal od jiných blogerů. Díky těmto lidem jsem získal více jak 850 hlasů a můj blog byl suveréně na prvním místě.
Začal srpen a na blogindexu se nic nezměnilo, 2. srpna jsem tedy napsal adminovi stránek první mail tam nahoře jak je kontakt, sice neodpověděl, ale ihned druhý den vyhlásil novou soutěž a o té staré se ani nezmínil, jakoby neexistovala a ihned s tímto gestem vynuloval všechny hlasy, tedy i ty mé.
To mne samozřejmě naštvalo a napsal jsem mu druhý mail, kde jsem se ho ptal jak to bude s tou cenou domů, se síní slávy a s medajlí, kterou bych se mohl na svém blogu pyšnit. Bohužel ani na tento mail jsem nedostal odpověď a na blogindexu už se nic nezměnilo. Pouze stále ten text na úvodní straně cituji:
blodindex.cz vyhlašuje NOVOU soutěž o nejlepší Blog Měsíce. Soutěž trvá od 1.8 do 1.9. Po ukončení soutěže bude na základě hlasování vyhlášeno 10 nejoblíbenějších blogů.
Po 4 dnech čekání jsem napsal znovu na kontakt, že už mi dochází trpělivost a ať mi na mail odepíší, samozřejmě neodepsali a tak proto, tento článek. Především, proto že jsem si všiml, že u blogerů začíná být tento server stále populárnější, místo aby popularitu ztrácel!
V tomto diskuzním vlákně diskuzního fóra můžete sledovat, že skutečně mi lidé dávali mnoho hlasů a nakonec je cítit mé zklamání, i tam se můžete k danému tématu vyjádřit http://www.czemoney.com/forum/blogindex-cz-vt22303.html
Prosím přestaňte shánět hlasy a podporovat tím tento podvod a upozorněte prostřednictvím svého blogu na tento problém ostatní blogery!
Autor článku: Láďa www.politik.blog.cz
Pozn. Upozorňete na tento problém ostatní zkopírováním tohoto článku!

Westlife - Total Eclipse of the Heart

28. srpna 2008 v 11:58 | angel |  Videoklipy
Tuhle písničku tet poslouchám skoro pořád....je užasná♥

Andělé

28. srpna 2008 v 9:55 | angel

CosmoGirl - Zpověď Magdy o sebedestrukci

28. srpna 2008 v 9:51 | angel
"Jsem celkově psychicky nevyrovnaná a tohle je jenom jeden z více problémů, které mám. Jde o to, že v některých chvílích a situacích mi přeskočí a v ten moment zkrátka neznám žádný jiný způsob, jak si ulevit, než že se pořežu. Vím, že je to hloupost, ale nedokážu se ovládat," začíná své děsivé vyprávění devatenáctiletá Magda.

nekonečnej barák

28. srpna 2008 v 9:30 | angel |  Kravinky (Kam to dát ??)
Tahle animka mě málem přivodila infarkt....čuměla jsem na ní tahem asi deset minut a tak mě rozbolely oči a bylo sem najednou tak strašně nervozní a nervní. Fuj nikdy víc...:D a proto jí sem dávám :D

Gothic obrázky 200

27. srpna 2008 v 10:14 | angel

Caught in a Web of Dreams

26. srpna 2008 v 19:38 | angel

svíčky

26. srpna 2008 v 8:46 | angel

obrázky horoskopu :D

26. srpna 2008 v 8:45 | angel
Možná se to sem nehodí,jenže mě tohle tak strašně zaujalo a svým spusobem i rozesmálo že to sem prostě dát musím

Psychotické symptomy jsou s marihuanou častější

26. srpna 2008 v 8:41 | angel
Psychotické symptomy jsou s marihuanou častější
Studie provedená na 2 437 osobách dokládá, že kouření marihuany je u těch, kdož mají genetickou predispozici k psychotickým stavům, rizikové. Kouření konopí má na svědomí 8% všech vážných případů psychóz.

Navstevnost -18.8. 2008 - 24.8. 2008

25. srpna 2008 v 12:28 | angel |  návstevnost
Rozhodla jsem se opět obnovit statitiku ...:) už dřív jsem to sem dávala a tet budu znova abyste měli přehled kolik z vás mi sem za týden příjde :) a děkuju moc
Navstevnost za minuly tyden (18.8. 2008 - 24.8. 2008) je:
Pondeli: 154
Utery: 197
Streda: 147
Ctvrtek: 171
Patek: 154
Sobota: 165
Nedele: 162

Celkem: 1150
Moc děkuji ...i když před prázdninami jsem měla přez 2 000 ale tohle je pořád dost dobrý :) mám vás ráda♥

The Ting Tings - That's Not My Name

25. srpna 2008 v 11:21 | angel |  Videoklipy
Newím proč ...prostě mě tahle písnička hodně zaujala....:)

Miller mix Jogurt - "Blondýna"

24. srpna 2008 v 14:53 | angel |  Kravinky (Kam to dát ??)
Konec je luxus : " Je to náký rozbytý" :D

deštníky....

24. srpna 2008 v 14:53 | angel
(print image)

prosím....

24. srpna 2008 v 11:07 | angel |  moe vykecávky
Díky vašim hláskum ,které jste mi daly jsem v soutěži o nej blog postoupila do třetího kola...tím to vás prosím dejte další pls hlásek :) budu vám moc vděčná nebot by pro mě byla čest umístit se do třech nej. blogu......takže prosím hlasujte pro Angel Black ...předem díky http://peggirl.blog.cz/0808/sonb-3-kolo#komentar

Bohužel konec...

23. srpna 2008 v 11:54 | angel |  moe vykecávky
Ahojte!
Tak lidičky už se to blíží.Konec prízdnin Za chvíli tu máme opět školu a já jelikož jdu do prváku na školu kde je 3000 učnu a neznám tam ani nohu tak se těším ještě mín než normálně ( pokud to ještě jde). Chtěla bych tak nák shrnout tyhle prázdniny. Zařadila bych je mezi ty nejlepší nebot jsem je z velké části strávila s nejmilejším človíčkem ,kterého znám. Tet lituju, že jsem se Sabčou netrávila víc času.
Tím ,že jdeme každá na jinou školu mi moc na náladě nepřidá,ale i tak mužu doufat ,že se budeme nadále vídat.Za ty prázdniny jsem jako vždy nestihla to co jsem stihnout chtěla ovšem několik věcí se povedlo aniž bych v to doufala. Jako třeba sras s mím bratrancem ,který mě dřív absolutně ignoroval. :) Je to stydlivec co jsem slyšela :D Každopádně tyhle prázdniny byly plný štastných i smutných okamžiku plný nečekaných zvratu . Byly dost chaotický. Ale dost sem si je užila a fakt že to jsou nejspíš moje poslední prázdniny bez brigády :) Už tet jsem chtěla brigošku abych měla přísun peněz ,ale nák se to zvrtlo za což sem s části byla ráda ale přístí prázdniny se tomu nejspíš nevyhnu. :) Jsem nesmírně línej člověk mno :D Mám pocit jakobych prvního měla přijít do třídy za svýma starýma spolužákama a né na novou školu mezi samé neznámé. Taky jsem hodně přemýšlela nad existencí tohohle blogu protože absolutně newím jak to budu všehcno stíhat s dojížděním atd. Jak komplykovaný :D No nic nejspíš bych měla končit.Alo co vy ? Jak jste si užily prázdniny ..jak se těšíte do školy ? Co vaše brigošky ( pokud jste nákou měli ) :)
MVMR A děkuju za návštěvy mého blogu :)

Černá ruže

23. srpna 2008 v 8:00 | angel