Září 2008


Navstevnost (22.9. 2008 - 28.9. 2008)

29. září 2008 v 15:03 | angel |  návstevnost
Navstevnost za minuly tyden (22.9. 2008 - 28.9. 2008) je:
Pondeli: 119
Utery: 107
Streda: 127
Ctvrtek: 116
Patek: 135
Sobota: 139
Nedele: 151
Celkem: 894
Nák nám ta návštěvnost klesá.....

Smutek

28. září 2008 v 15:22 | angel |  Moje Básnicky
Ano mojí náladou cloumá jistá chut ..chvilku si za rýmovat...je to nic moc...:)
Jediné co v očích přečíst se dá
Je smutek a samota
Žádné stopy po štěstí v nich nejsou
její naděje spadly z hvězdou
Vlasy splihlé lemují její tvář
její sud je nemilosrdný žhář
spálil všechny její naděje a sny
zustaly jen šedivé dny
Tváře umouněné od věčného pláče
její impuls horlivě skáče
tyhle stavy dobře zná
je to jak protivná denní hra

Draci

28. září 2008 v 9:33 | angel

Diplomek za spřátelení :)

28. září 2008 v 9:24 | angel

hodnocení mého blogu :)

27. září 2008 v 16:55 | angel
Moje esbénko zhodnotilo muj blog..:)
ahoooj!! takže mám pro tebe vyhodnocení tvýho blogu!!
1.10/102 .7-8/103.9/104.9/105.6.doporučila bych ti aby sis trochu pozměnila záhlaví....
ahoj!! a děkuju za ůčast!!

Nejdelší nehty

27. září 2008 v 8:32 | angel
Tohle je nechutný!!!:D
Nejdelší nehty na světě má podle všeho Američanka Lee Redmondová ze Salt Lake City. Její nehty měří neuvěřitelných osmdesát centimetrů. Tahle podivínka si je přestala stříhat v roce 1979 a zřejmě dosáhla, čeho chtěla. S nehty se prodrápala až do Guinnessovy knihy rekordů.
Těchto obřích rozměrů se jí podařilo dosáhnout neustálou konzumací potravin bohatých na bílkoviny. Svou roli sehrál i olivový olej, do kterého nehty namáčela.
Tak nevím, ale docela by mě zajímalo, jak tato dáma dělá věci, které nám všem připadají běžné. Když pominu fakt, že bych moc chtěla vidět, kterak si poradí při - řekněme běžné údržbě pozadí na toaletě, určitě těžko umyje nádobí, do kabátu se navléká asi podle vlastního klíče, její lžíce na boty musí mít rovněž úctyhodný rozměr a už vůbec netuším, jak to dělá, jestli má řidičák. Patrně má upravený vůz. V MHD jí budou ve špičce asi taky moc milovat. Co by ale člověk neudělal pro pár zlaťáků a pět minut slávy. Budiž jí přáno v knize rekordů vlastních pět řádků. Zdroj: zena-in

Každý člověk je jiný, jedinečný a tak každý může mít občas jiný pohled na život, což se nám zrovna líbit nemusí

26. září 2008 v 20:57 | angel |  moe vykecávky
Lidé jsou ruzní.....ruzně přemýšlejí..ruzně se chvají...mají ruzné názory a přesto se téměř všichni snaží podobat jeden druhému.....I já jsem patřila ( a možná ještě trochu patřím) k lidem,kteří touží být jako ostatní....Oblékají se stejně bez ohledu na to...jak by se jejich styl odvíjel kdyby žily vlastním rozumem. Chovají se taky stejně....i když si kolikrát později uvědomí,že to nebylo to správné.Vždit každý jsme svým zpusobem jedineční a je to tak zprávně. Kdyby jsme všichni byly stejní byla by tu nuda! Sedím tu nad hrníčkem s mím čajem s příchutí lesního ovoce....a moje myšlenky se neustále motají kolem tohohle tématu. Přivedla mě k němu jedna holčina se kterou jsem si psala....Je spokojená sam se sebou a jen proto že ostatním se to nelíbí tak se mění....Snaží se změnit...a i proto protože chce být jako oni i kdyý přiznává že se jí jejich chován nelíbí...ale nechce aby se na ní dívaly skrz prsty! Každý jsme stvořeni jinak....a každý by měl jít tou svou cestou..a nekličkovat životem jen proto,protože se to někomu nelíbí....Vím jak kolikrát lidi odsoudí někoho jen pro jeho myšlenky....copak to nejsou JEHO myšlenky ? Nikdy nepochopím proč někdo někoho odsoudí aniž by ho poznal....snažím se taková nebýt....i když musím přiznat že né vždicky se to daří.....NEODSUZUJME LIDI PROTO JESTLI SE NÁM NEZDAJÍ...ČLOVĚK MUŽE PŘEKVAPIT....LIDÍ JSOU NEVYSPITATELNÍ A TÉMĚŘ DOKONALÉ STVOŘENÍ...PROČ SI TO KAZIT???¨
ps: chytlo mě myšlenkové období :D

žižalky paří

26. září 2008 v 15:57 | angel


Proč je lepčí bejt holka neš kluk..?

26. září 2008 v 15:56 | angel |  Kravinky (Kam to dát ??)
1. Víme, kdo jsou naše děti i bez testů 2. Dokážeme šéfa přivést do rozpaků, když požádáme o volno kvůli návštěvě gynekologa. Vždycky nám vyhoví. 3. Kdyz si koupíme vybrátor, je to vzrušující a odvážné, když si muž koupí nafukovací pannu, je to k pláči. 4. Mužské šaty dělají ženu ještě více sexy. Muž v ženských šatech vypadá jako blbec. 5. My můžeme být fanynky. Muži ve stejném případě jsou šílenci, kteří někoho pronásledují. 6. Taxi zastaví, jakmile zamáváme. 7. Muži umírají dřív, a my si pak můžeme nakupovat, co se nám zlíbí. 8. Při tanci nevypadáme jako žába v mixéru. 9. Dokážeme posoudit osobnost jediným pohledem na boty. 10. Můžeme se zbavit ochlupení na těle a nemusíme to svádět na aerodynamické sporty. 11. Nikam nechodíme zbytečně moc brzo. 12. Je naprosto v pořádku být tátova holčička, ale trapné a směšné být maminčin mazánek. 13. Sportovní utkání nás baví, ale nestavíme počet bodů do přímé souvislosti s velikostí svého pohlavního orgánu. 14. Naše sociální postavení neohrozí, když nebudeme vědět, co je to crosschecking. Když to ale víme, budou nás obdivovat. 15. nepoznáváme se v Mr. Beanovi.
zdroj:ajka12.blog.cz

Bon Jovi - It's My Life

25. září 2008 v 17:44 | angel |  Videoklipy

Vyléčená?

25. září 2008 v 17:40 | angel

takže už tu píšu podruhé...poprvé jsem tady zavítala když mi bylo hodně špatně někdy tak před rokem..možná méně....asi každý chápete jak mi bylo...řekněme..žila jsem na hranici života a smrti..přivedla mě k tomu jednak škola..kvůli tomu, že mě nikdo neuměl docenit za to, kolik jsem toho udělala a pak kvůli své vlastní osobě..protože se nemám ráda a mám často problémy s psychikou... všechno to vyvrcholilo až ve dva skryté pokusy o sebevraždu...toto období nazývám Doba temna...jenže přišlo ve špatné období..měla jsem před sebou maturitu a přijímačky na výšku..o kterou jsem moc stála...šáhla jsem si na své dno..kdy každý den mi připadal úplně stejný s takovým pocitem..že i mravenec vedle mě byl šampion..cítila jsem se ztracená...nechci tady rozebírat co se mi všechno honilo hlavou protože jednak byste to nepochopili a už je to za mnou...

když si tady čtu příspěvky jiných lidí tak se mi do toho někdy chce skočit znova...ne kvůli mě ale kvůli nim...a teda proč tady píšu?..píšu tu proto..že už jsem přes více než půl rok čistá...chtěla jsem tímto poděkovat i této stránce, že mi nasvětlila problém kterého jsem se dopouštěla...neřízla jsem se, i když žiletky mám tady pořád "poruce"....a že to nejde?...s tímhle běžte někde...já jsem tady chodila každý den a snažila se najít pomoc...našla jsem zde oopovědi na své otázky...ale potřebovala jsem si s někým popovídat...a proto vám radím jediné...myslíte si že v tom že tady budete psát o tom jak se řežete a kde se řežete, že si nějak pomůžete?
..dejte si jednoduchou otázku..chcete s tím vůbec přestat?...mně se zdá že někteří ani ne...pak je docela o ničem se tu snažit vysvětlit že je to špatné...ano i když to pomáhá..věřte že říznout se je strašně jednoduchá věc..alenic to nikdy nevyřeší...nevymlouvejte se na to že to nejde...já sem tady už několikrát nabízela pomoc a nikdo se neozval..teda to bych lhala...s někým jsem si psala..jde o to o tom mluvit...říct..chci pomoct...ne jen koukat kolem sebe až si někdo všimne..to sem taky mohla dělat a dneska bych byla určitě mrtvá a můj sen o výšce by byl v kýblu....tak se prosím všichni vzmužte..není to jednoduché..to určitě ne..
já sem měla někdy chut s tím seknout a zase se pořezat...jenže sem měla lidi co mě podrželi..musíte najít sílu v sobě a bojovat s tím...čekám že mi tady budete nadávat nebo něco podobného..ale na to jsem připravena..protože jsem na tom byla úplně stejně jako vy...takže vím jak hezké to je na jednu stranu a jak smrtonosné to je na straně druhé...takže tenhle článek je trochu jiný...je o tom, že jsem se dostala ze své Doby temna a že příští týden začínám výšku...
spolu s tím bych taky chtěla říct...že sem tu pro vás...protože chci aby se z toho dostalo více lidí...víte kde mě sehnat: 195 634 591..
ps: už ani newím kde jsem to našla ale není to skoro vubec staré.....takže pokud by si opravdu s tou holčinou chtěl někdo promluvit ....určitě to bude ještě fungovbat :)

Pavučinky

25. září 2008 v 17:30 | angel

0.4 změna vzhledu :)

24. září 2008 v 17:57 | angel |  Změny blogu
Time : 25. července 2008 - 24. září 2008

Ano konečně jsem to zvládla!Mluvíme o Nastvení vzhledu.....M8m blog dva roky a tak jsem si řekla že by to k tomu chtělo i změnu vzhledu a je to tady! Jsem s tím celkem spokojená...tahle barva tu ještě nebyla a navíc autorkou je velmi šikovná holčina Blanch má krásné layouty a já jsem si dovolila si jeden tak trošku vypujčit :) Je takový ponurejší...už jsem měla dost té modré.....Snad se to líbí....pže mě jo a doufám že do konce roku tu zustane...a možná i dýl....pravidlení návšětvníci si už jistě všimly,že nepatřím k lidem co by vzhledy střídaly jak na běžícím páse....Jsem spíš člověk,kterému jeden vzhled dlouho vydrží :) No nic ...snad se vám to líbí...:)


Peter Kurten ,,Düsseldorfská zrůda"

24. září 2008 v 16:43 | angel
Jinak zvaný též "düsseldorfský netvor" Peter byl pedofil,zoofil,měl sklony k sadismu a pyromanii...vraždil nůžkami či nožem... a byl odsouzen k trestu smrti za 9 prokázaných vražd.

Vánek...nebo pořádná vychřice....

23. září 2008 v 16:22 | angel |  moe vykecávky
Co se to se všemi dějě? Od začátku školního roku se všechno nák hroutí! Všichni jako by se zbláznili...Nebo jsem snad blázen já ? Všichni mi píšou jak je jim strašně špatně na duši...najednou si všichni vzpoměli....a to s příchodem nového školního roku jenž je příčinou věčina trápení.....Kdyby jenom jim bylo zle.....O tom tu ale psát nechci.....Poprvé mi začíná dost vadit že i těch pár lidiček známích mi sem chodí.....Poprvé bych se SEM potřebovala hodně vypsat a nemužu! Naštěstí mám jiný blog,kam píšu jen své pocity...ale mrzí mě to...ráda bych si třeba přečetla vaše vyjádření...pokud by náká byla!Ale s tím se musím smířit....Jen by mě zajímalo..jestly všechny ty změny má na svědomí snad tohle depresivní počasí! Po cestě domu ze školy sem si prohlížela okolí...jak ponure pusobí....Mě to vyhovuje víc ...než miliony překřikujících se zářivých letních barev! Chci všehcno zpátky...svuj život...starou třídu....a HLAVNĚ prázdniny! Prázdniny , které jsem snad poprvé za dlouhou dobu fakt krásně prožila...a to hlavně proto protože deprese si daly menší pauzu...Občas se sice něco menšího oběvilo ....ale není to nic o proti tomu cop se valí tetg :) to byl jen slabí vánek před pořádnou vychřicí.....TAk se tedy držme....at tu vychřici přežijeme ve zdravý !!!! :)


Navstevnost (15.9. 2008 - 21.9. 2008)

22. září 2008 v 17:39 | angel |  návstevnost
Navstevnost za minuly tyden (15.9. 2008 - 21.9. 2008) je:
Pondeli: 143
Utery: 123
Streda: 129
Ctvrtek: 96
Patek: 139
Sobota: 143
Nedele: 130
Celkem: 903

2 roky

20. září 2008 v 16:35 | angel |  moe vykecávky
20.9 2006 přesně v 16:35 se na mém blogu oběvil první článek. O to víc mě těší ,že právě dnes slavím 2 rok od jeho založení!Umím být nestálí člověk takže tohle je promě hodně velký uspěch.
Za tu dobu se všechno velmi vyvynulo....jak mé články a věci co sem přidávám tak muj přístup k věcem. Sem velmi zvědavá jak dlouho mi to tu vydrží ....Jak velkou ironii,že muj blog za dva roky vystřídal 4 vzhledy :D Zatím co některé blogy za pouhý rok jch mají 20 :D Za tu dobu sem měla nespočet spřátelených blogu a plno z nich svou funkci přerušilo......a na místo nich přišly spřátelení nový!
Sem na svuj blog velmi pišná i když vím ,že je plno věcí,které bych mohla.....měla vylepšit. Zatím co na začátku mé blogovací kariery sem přibývalo 15 článku denně postupem času se toto číslo snižovalo a i přesto návštěvnost stoupala za což jsem opravdu vděčná. Čas je opravdu cený a prosedět hodiny u PC je blbost. To ale neznamená,že bych na blog kašlala pže to v žádném přápadě...jen tu nejsem a nebudu tak často jak ze začátku :) ,ale to už jistě plno z vás pochopilo :) A tet když jsem odešla ze základy a jsem zase o krok dál k dospělosti :)to nebude o moc lepší.....
Za ty dva roky jsem sem nastrkala mnoho článku. Vím , některé blogy jich mají 5 krát tolik ,ale pro mě je to opravdu uspěch,který velmi oslavuji. Vím že když jsem psala článek, kdy jsem slavila rok vykládala jsem jak moc mě těší ,že sem chodíte a tak. V té době jsem netušila že těch roku bude třeba víc :) Jsem zvědavá co budu nakecávat třetí rok :D
Poslední dobou mě často napadá otázka kolik místa asi na mém blogu ještě je...jak dlouho sem budu moci ukládat obrázky atd. Doufám,že hodně dlouho :) Blog.cz za tu dobu udělal hodně pozitivních změn a také jsem musela překlenout období kdy blog.cz byl neustále mimo provoz a něco se dělo ...v tu dobu sem opravdu měla na kahánku,že z blogem na tomhle serveru končím a jdu jinám,ale to je pryč! Naštěstí blog.cz se vrátil zpátky z mnoha příjemnými změnami a já spolu s ním mohu začít rok třetí,který pro mne bude znamenat hodně velký uspech:)
Mám vás všechny moc ráda a všem moc děkuji za návštěvy a svuj volný čas strávený na mém blogu! Mockrát vám všem děkuji ....Nikdy na vás nezapomenu a doufám,že je to i obrceně :)

xDxD HEH

20. září 2008 v 13:52 | angel |  Kravinky (Kam to dát ??)