Prosinec 2008

Robert Pattinson - Let Me Sign , Never thing

31. prosince 2008 v 14:57 | angel |  Videoklipy
Není to uýžasné? Dokonalá písnička...Robert nemá zjevně talent jen být hercem...
Vlastně veškeré songy ,ketré zahráli ve Stmívání byly naprosto užasné ,ale velmi mě překvapila skutečnost že tyhle dvě skladby má nasvědomí právě Robert :)Štastný nový rok přeji

31. prosince 2008 v 13:39 | angel
Chápete to ? Já teda ne.....Pamatuju si jak ještě před pár dny ,jsem zde psala článek když měl přijít rok 2008 a my se ani nenadějeme a přichází rok další a to 2009 nebudu to rozkecávát nebot to nemá smysl! Ale co chci říct? Chci vám popřát at už se vám rok 2008 vydařil jakkoliv aby ten následující byl mnohem lepší. Aby to byl rok plný krásných zážitku a krásného prožití.....aby jste si ten rok užily jak nejvíc to jde....každý rok máme jen jeden tak šup něco s tím dělejte ...

Tak všechno nejlepší o nového roku :)

řetězáček....už zase :D

30. prosince 2008 v 18:28 | angel
Mé jméno: ......
Jak bych se chtěl/a jmenovat: Dřív jsem věděla tolik jmen,který bych za to sví vyměnila..ted nějak nevím :D
Mé příjmení: ------

Nádherné citátky

29. prosince 2008 v 23:33 | angel |  Citáty
Oprávnu nádherné citátky!!!!Vzaly mi mnohdy výtr z plachet!

" Ten, kdo udělal dobrý skutek, má mlčet. Mluvit má ten, v jehož prospěch byl učiněn."

" S životem je to jako s hrou, nezáleží na tom, jak je dlouhá, nýbrž na tom, jak se hraje."

"Je těžké milovat někoho, kdo o tom ví, ale mnohem těžší je milovat někoho, kdo o tom nechce vědět..."

"Opatrnost je postoj, který přináší pocit bezpečí, ovšem jen málokdy štěstí."

" Jak je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř."

Když polámeš andělům křídla, oni pláčou. Zlomíš - li jim jejich srdce, ono krvácí..Ale když zabiješ jejich lásku, pak poznáš, že přestali žít...

Hledat lásku? Nesmysl - říká rozum. Směšné - tvrdí hrdost. Riskantní - brání se zkušenost. Ale mě samota zabíjí - šeptá srdce....

Jednou si mě postavíš na šachovnici vzpomínek. Nevím, zda budu bílý nebo černý - ty začneš první tah. Všechny pole se vyprázdní, i na mě přijde řada. Zeptám se tě: "Vyhodíš mě?" - já bych velmi rád zůstal.


Vystoupení Pilobolus

29. prosince 2008 v 15:51 | angel |  Kravinky (Kam to dát ??)
Užasné....


STOP týrání zvířat

29. prosince 2008 v 15:47 | angel
Každý den zemře mnoho zvířátek jen pro kosmetiku a podobné blbosti....chraňme naší prírodu......takže podepiš se a dej si to na blog!...

Black rose

29. prosince 2008 v 0:00 | angel

Motýlci

28. prosince 2008 v 23:52 | angel

Johnny deppp

28. prosince 2008 v 23:30 | angel
Povolání: Herec
Datum narození: 9. 06. 1963
Místo narození: Owensboro, Kentucky, USA
Znamení: Blíženci

podle mě je tento herec tak trochu blázen :) ale strašně mě zaujal ! A jako herce ho mám velmi ráda

Filmografie
2007 - Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street)
2007 - Piráti z Karibiku - Na konci světa (Pirates of the Caribbean: At World's End)
2006 - Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest)
2005 - Karlík a továrna na čokoládu (Charlie and the Chocolate Factory)
2004 - Tajemné okno (Secret Window)
2004 - Libertin (Libertine, The)
2004 - Hledání Země Nezemě (Finding Neverland)
2003 - Kdysi dávno v Mexiku (Once Upon a Time in Mexico)
2003 - Piráti z Karibiku - Prokletí Černé Perly (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)
2001 - Z pekla (From Hell)
2001 - Kokain (Blow)
2000 - Než se setmí (Before Night Falls)
2000 - Čokoláda (Chocolat)
2000 - Muž, který plakal (Man who cried)
2000 - Lowell Blues: The Words of Jack Kerouac
1999 - Pramen (Source, The)
1999 - Ospalá díra (Sleepy Hollow)
1999 - Devátá brána (The Ninth gate)
1999 - Astronautova žena (Astronaut's Wife, The)
1998 - Strach a hnus v Las Vegas (Fear and Loathing in Las Vegas)
1997 - Bojovník (Brave, The)
1997 - Krycí jméno Donnie Brasco (Donnie Brasco)
1995 - V poslední chvíli (Nick of Time)
1995 - Mrtvý muž (Dead Man)
1995 - Tom Petty and the Heartbreakers: Playback
1995 - Don Juan DeMarco (Don Juan DeMarco)
1994 - Ed Wood (Ed Wood)
1993 - Benny a Joon (Benny & Joon)
1993 - Co žere Gilberta Grapea (What's Eating Gilbert Grape)
1993 - Arizona Dream (Arizona Dream)
1991 - Freddyho smrt - Poslední noční můra (Freddy's Dead: The Final Nightmare)
1990 - Uplakánek (Cry-Baby)
1990 - Střihoruký Edward (Edward Scissorhands)
1986 - Četa (Platoon)
1986 - Nahromaděný vztek (Slow Burn)
1985 - Soukromý víkend (Private Resort)
1984 - Noční můra v Elm Street (Nightmare On Elm Street, A)

Johnny Depp, jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má tři starší sourozence, sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako jeho osobní manažerka, sestru Debbie a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Má indiánské, německé a irské předky ( jeho prababička byla čistokrevná indiánka z kmenu Cherokee). Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.

Johnny Depp se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho. Co se týče Johnnyho kapely The Kids, tak jsou stále úspěšní a občas uspořádají koncert i dnes.

Další role, kterou nejprve nechtěl byla role Toma Hansona v seriálu "21 Jump Street". Z Johnnyho se díky postavě detektiva Hansona okamžitě stala hvězda. Další role následovaly velmi rychle. Filmy Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood či Donnie Brasco jen potvrdily jeho talent a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus ("Střihoruký Edward/Edward Scissorhands", "Benny and Joon", "Ed Wood").

Během natáčení Střihorukého Edwarda poznal i svou lásku herečku Winonu Ryderovou. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever" (opilec navždy). Johnny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě. Ve 20 letech se oženil s filmovou maskérkou Lori Anne Allyson, ale o dva roky později se rozvedli. Také nějakou dobu žil s Jeniffer Grey.

Měl problémy s drogami, ale všechno vyvrcholilo tím, když se herec River Phoenix v roce 1994 předávkoval heroinem přímo před Jonnyho klubem Viper´s Room v Los Angeles. To ho naprosto odradilo a rozhodl se přestat.

V roce 1996 měl svůj režijní debut ("The Brave") a v roce 1999 se stal spoluvlastníkem francouzské restaurace "Man Ray".

Dne 27. 5. 1999 se mu v 8:25 večer v americké nemocnici nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho přítelkyně je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová. Vanessa Paradis je ve Francii velmi oblíbená, vydala mnoho alb a zatím poslední je album Divinidylle (2007), za které doslata několik cen. S Johnnym Deppem žije od roku 1998 a jsou poklánáni za nejzamilovanější pár Hollywoodu. S Vanessou žije Johnny ve Francii, i když mají i domy v Los Angeles, v Londýně, spoluvlastní restauraci v Paříži a vlastní ostrov v Karibiku. Když byly jejich dcerce Lily 3 roky, tak se jejich rodina rozrostla o dalšího člena. 9. dubna 2002 se jim v 1:30 v noci narodil syn, který se jmenuje po svém otci, tedy John Christopher Depp III, ale říkají mu Jack. Obě jména svých dětí si nechal Johnny vytetovat na tělo, nápis : "Lily-Rose" má vytetovaný na hrudi u srdce a: "Jack" má na levé ruce pod letícím vrabčákem (vzpomínka na Piráty z Karibiku). V roce 2001 se objevil ve snímku Z pekla v němž si zahrál policejního komisaře Freda Abberlina, odhalujícího podivné souvislosti v příběhu Jacka rozparovače.

S režisérem Timem Burtonem spolupracoval kromě filmů Střihoruký Edward a Ed Wood také v roce 2005 když se objevil v jeho diváckém hitu Karlík a továrna na čokoládu nebo když propůjčil svůj hlas postavě Viktora v animovaném horrorovém příběhu Mrtvá nevěsta Tima Burtona.

Johnny Depp získal nominaci na Oscara, Zlatý globus, cenu Screen Actor's Guild a nominaci na televizní cenu BAFTA za roli J. M. Barrieho ve filmu režiséra Marca Fostera Hledání Země nezemě (2004), kde hrál s Kate Winslet a Freddie Highmorem. Depp také získal nominaci na Oscara, BAFTA a Screen Actor's Guild za roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním dobrodružství Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2001). Roku 2006 se opět objevil v roli Jacka Sparrowa ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže V roce 2007 se objevil v posledním díle Pirátů z Karibiku - Piráti z Karibiku: Na konci svět

Další jeho snímkem je Libertine (2004) od Laurence Dunmorea, kde si zahrál básníka ze 17. století se slabostí pro ženy. Jeho hereckými partnery mu jsou John Malkovich a Samantha Morton. Z dalších jeho filmů jmenujme např.Tajemné okno Davida Koeppa nebo Tenkrát v Mexiku od Roberta Rodrigueze. Velmi úspěšný byl i Johnnyho další film: Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street, za ketrý byl nominován na Oscara a získal Zlatý Globus. Film režíroval Tim Burton, a co se týče spolupráce Tima a Johnnyho, tak kromě toho, že je pojí dlouholeté přátelství, spolu natočili už šest filmů a točí další. Johnnyho další filmy jsou Public Enemies (2009) a Alenka v říši divů (2010).

Zajímavosti:
- Na levé ruce má osm jizev, protože řezáním do vlastního těla si zaznamenává různé životní události
- Má na těle více než 13 tetování (např. jména svých dětí a matky, letícího vrabčáka, hlavu indiána, lebku s nápisem "Smrt je jistá", převrácený trojůhelník a mnoho dalších).
"Normální" týden jedné anorektičky

28. prosince 2008 v 13:39 | angel
"Normální" týden jedné anorektičky
Den první:
Vstávám a jsem strašlivě unavená, mám pocit, jako bych nespala devět hodin ale spíš tak jednu vteřinu. Všechno mě bolí. Při pohledu do zrcadla si říkám, že to bude zase pěkná "šichta", než ten svůj ksichtík uvedu do podoby obličeje. Oteklý, červený oči netečně hledí, jak další chomáče vlasů dopadají na zem, vedle těch, které vypadly už včera.
Točí se mi hlava. Oblíkám se a ve všem vypadám jako nemožná kráva. Tlustá kráva.
Snídaně?… Nestíhám.

Zrcadla

28. prosince 2008 v 13:37 | angel

povinná položka

27. prosince 2008 v 16:48 | angel |  moe vykecávky
Zrovna jsem se dokoukala na film...Pošli to dál! Něktření o něm nejspíš neslyšeli ale někteří určitě ano. Jde o to že musíte pomoct třem lidem....pomoct jim změnit jejich život k lepšímu...a oni to pošlou dalším třem lidem atd. Začal s tím malí klučina,který na konci filmu umřel! Klasicky jsem brečela....Ale chtěla jsem říct....kdybych takových lidí bylo na světě víc....co by chtěli pomáhat lidem...žilo by se krásně! On umřel jen proto ..protože chtěl pomoct klukovi,kterého šikanovaly...mlátily ho a on mu šel na pomoc...! Z toho filmu je mi uzko...
Měla bych se chvilku dívat jen na komedie ...psolední dobou jsem dost přecitlivělá...a pořád mi tečou slzy...ani k tomu prakticky nemám duvod...ale pořád tam jsou....a tečou....

Dárky? Opravdu krása!

24. prosince 2008 v 20:37 | angel |  moe vykecávky
Tak tyhle Vánoce mě rozhodně nezklamaly! Zatím co řadu let jsem dostávala dárky,které pak tvrdly ve skříny nyní se naši opravdu vytáhli! Né že bych si stěžovala,jsem ráda,že odnich vubec něco dostanu,ale jak jsem psala,letos se naši opravdu vytáhly! Nyní se mohu chlubyt všemi třemi díly Twilight serie a už si pomalu začít šetřit na čtvrtý díl :) ! Za tu serii jsem jim neskonale vděčná! A potom další blbinky po kterých moje srdíčko prahlo...ale tohle je prostě best!!!!!Takže já jen doufám,že jste aspon trošku stejně spokojeni jako já! A užívejte si dárky s radostí :)

Vánoce,vánoce přicházejí....

24. prosince 2008 v 11:02 | angel |  moe vykecávky
A je to tady...mnohdy očekávaný den a tím jsou Vánoce!
Tenhle blog bude slavit již třetí vánoce :) jaká krása :) Za několik hodin pocapkají malé děti k vánočnímu stromečku pod nímž se budou vyjímat dárky zabalené v překrásných papírech. Jak roztomilé když na to ještě děti věří. Na ježíška a na čerty s mikulášem :) Pamatuji si jak jsem na to věřila ještě já a ve snaze dostat to co si budu přát sem se snažila být hodná a jaké bylo mé zklamání když místo drahoceného a vysněného dárku jsem pod stromečkem našla barbinky atd. A za několik let se muj náhled na přání změnil. Nyní nepotřebuju k životu nic hmatatelného ,mě stačí jen pár slovíček. Jen t co je praktycky nemožné. Ale dost o mě chtěla bych vám prostřednictvým tohohle blogu popřát aby tyhle Vánoce byly pro vás ty nejlepší. Aby jste dostaly nebo se vám splnilo to po čem toužíte,to co si přejete. Mám návštěvníky tohohle blogu velmi ráda a vážím si toho,že sem chodíte rádi a už proto vám to všechno moooc přeju. Doufám,že tyhle vánoce budou pro mě letos krásné,každé vánoce se totiž něco špatého stane. Tak at vám to vyjde ......VŠECHNO NEJ. K VÁNOCUM A HODNĚ DÁRKU A SPLNĚNÍ VŠECH VAŠICH SNU.


ps: Ted tu tak dva možná až tři dny nic nečekejte Všechny mám vás moooc ráda,ale budu pryč :) ♥
a tet takové přáníčko pro všchny...nejsou tam jmenovitě jména...protože bych za prvé na někoho určitě zapoměla a takovej trapas si klidně odpustím a pak není určen jen pro sbénka :)


Přáníčka k Vánocum...děkuji

24. prosince 2008 v 10:44 | angel

Tohle je od Foul

a tohle je od Andrejky :) krása

A tohle je od Angeli..officiálně spolus ice sbénka nejsme..ale psala že má na blogu přáníčko takže ho jsem dávám...ps: ale odkaz an její blog mužete najít v mích spřátelených blogách :)

Od janet a Becs
Od Martulky
Všem vám moooooc děkuju :)

Breaking Dawn...

23. prosince 2008 v 16:32 | angel |  moe vykecávky
Tohle nehápu....Fanoušci Twilight knížek jistě budou vědtě o čem mluvím...v unoru pokud vím má vyjít čtvrtý díl s názvem Rozbřesk! Všechny zahraniční obaly jsou nádherné jenom ten náš se mi nelíbí...všichni ho mají takovej elegantní....ta žlutá na českém je příšerná!!osudte sami

Cizí obaly...:
a tady je ten náš českej obal....

4. Následky sebepoškozujícího se jednání

23. prosince 2008 v 13:47 | angel

4. Následky sebepoškozujícího se jednání

Čtvrtá část středoškolské odborné činnosti.

4. Následky sebepoškozujícího se jednání

Jak už bylo řečeno, SP jednání přináší jistý druh úlevy od napětí a stresu. Zároveň však začíná nový koloběh, který ve výsledku zpravidla končí opětovným SP aktem. Protože už byly rozebrány psychické pochody, je tato kapitola zaměřena na způsob, jakým SP jednání ovlivňuje každodenní život jedince i jeho okolí.

pls hlásky

22. prosince 2008 v 12:20 | angel
Hlasujte pro snílka-avril lavigne my happy ending
Předem vám hrozně mooooc děkuju

Blahopřání k narozeninám nejlepší osoby co znám!!!!

22. prosince 2008 v 11:47 | angel
Ehm...jsem slíbila jedné holčině...Vlastně mému sbénku Andrýsek ...že jsem hodím pár svých básniček co jsem vykoumala! Ona tedy slíbila že časem taky svoje výtvory zveřejní :) ale já slib dodržuju takže jsem sem náký teda hodila....je to děs a tak pokud si to hodláte číst...předem vám to rozmlouvám!

a tet co jsem chtěla opravdu říct! SABUŠKA ..moje best friend má narozeniny! A já jí tímto chci moooc pobLAHOPŘÁT! V životě jsou chvíle kdy budeš mít pocit,že to za nic nestojí,příjdou určitá zklamání...Ale vždycky si pamatuj že příjde i to hezký...Zažiješ plno krásných zážitku,velkých lásek ...a plno okamžiku štěstí! Za to stojí přeci žít ne ? A potom NIkdy bych tě nechtěla zklamat! Hrozně moc tě miluju a si promě vším...o to víc mě těší že ti ted mužu popřát k tvým šestnáctinám! Raduju se z tvých uspěchu jako byhc je prožila já sama a z tvých zklamání rovněž. Nikdy nezapomínej kdo jsi ...a kdo je tu pro tebe....Všechno nejlepší....Miluju tě ♥!


Letadlo tvýho života

22. prosince 2008 v 11:32 | angel |  Moje Básnicky
A tohle je zase s Mojí kamarádkou Mončou...dlouho jsme se o nic spolu nepokusily takže se nelekat!


Život je těžký boj,který stojí však za to.
Stojí za to ho bojovat.
Stojí za to žít prostě stojí za to se ho zůčastnit.
Je to náš dar ale i prokletí které prostě jen tak proletí.

Je jen na tobě ,jak naložíš s tím co máš
Jestli začneš hrát,nebo to rychle vzdáš....
a však jedno je jisté..
Jednou jsi dostal šanci prožít jeden krátký život
je to jako řítící se letadlo v němž ty jsi pilot!

Tento let bude velmi dlouhy.
A nebudeš moc vystoupit.
Musíš letět dál to ty jsi ve svém životě král.
Jsi ten co řídí svůj směr
a někdo znás prostě nespolehá na průměr.

Tak jak se tedy rozhodneš? Jakou volbu zvolíš?
necháš snad někoho tvoje letadlo řídit? Copak ty to dovolíš?
Podívej se na sebe a zhluboka se nadechni
ten pohled tě raní- nezapomen dýchat a vydechni
Vidíš co z tebe zustalo? jsi uplně sama...
musí to zjištění bolet,musí to být hluboká rána

Tak se vzchop a let dál
Byla to rana hluboka ale znovu nasednou na koně to je ta lepši volba
Znovu se dívat v před a letet dál.
Nesmíš se noveho života bát
Zůstala jsi sice sama ale život je prostě tvoje volba.
Tak zkus napravit svoje chyby a dodržet svoje vlastní sliby
Pak snad zase bude líp a znovu budeš štastněji žít

Pohled do vlastního zrcadla tě ničí
Byla to hrozná muka,všechno to v tobě křičí
Ty však rozhodla jsi se tam uvnitř,že letadlo odřídíš sama.
uplně sama a že budeš zase jednou štastná
bylo to představa tolik krásná
Naplnila tě a vlastně donutila říci dost
Chtěla jsi si melodickou skladbu broukat zase pro radost

Chtěla bys žít tak trochu jako dřív.
Dát svým snům nový směr.
Být tam kde kamarádi znají tvůj problem.
Jenže všechno nemůže být už tak jako dřív.
S tím se prostě holka smíř.
Změnila jsi i tak trochu sama sebe
ale tak nahoře tě čeká možná nebe.
Ale možná také ne.
Ted bud silná a zatni zuby.
Zas budeš vědět kudy.
Snad zas budeš znovu štastně žít.
A svoje kamarády při sobě mít.

Víš, život je už prostě takový
někdy jahodový,jindy mátoví
Každý den má jinou chut
a však podle chutě den nesud
I když se někdy zdá ,že ti nechutná
muže nadejít část dne která ti velmi zachutná
Pak budeš ráda,že jsi se vzchopila
svoje štěstí za vlasy jsi lapila
a se smutkem jsi se nemilosrdně prala
až to nakonec špatná nálada vzdala
jsi tet tedy ráda,že všechno se k lepšímu ubírá?
když vydržíš a budeš trpělivá
třeba jednou bude všechno trochu jako dřív....

Tohle všechno jsi děláme sami.
Když nas naše vlastní chute oklamaly.
Umíme si sice říct dost.
Ale kdy poznáme že je toho až moc?
Někdy dřív a někdy později.
Tam kde naše hranice vlastní hrdosti se skrývají.
Bojovala jsi hodně dlouho ale sil už ti dál nezbylo.
Nezbylo bojovat za zbytečnou lásku.
To už jsi si zvolila tu kamaradskou.
Ty tě totiž podrží vždycky.
I když nejsi zrovna ta co jsi bývala.T
a holka co za svými názory si stála.
Ale ted máš znovu šanci jít.
Tak ji vem a začni znovu žít.