Duben 2009

lalalalala

17. dubna 2009 v 8:57 | angel |  moe vykecávky
Nevím proč se tolik pořád upínám ke svému blogu,když se na něj stejně nemužu dostat! Internet pořád šíleně blbne a ten týpek co nám ho má spravit si někde válí šumky! Nebavíme sedět u něj tři hodiny a jediné co se mi za tu dobu povede je načtení svého blogu kouknutí na e-mail,lide.cz a to je tak nějak všechno. Je to unavné!
Navíc toho je tolik co bych vám chtěla zdělit. Svoje nové prožitky. Moje pocity,které se mění jak na horksé dráze a nenechají mě chvilku v klidu. Ale určitě je to dobře! 6ivot bych měla až příliš nudný,kdyby mi všechno vycházelo jako po másle a přesto se ptám proč aspon něco nemuže jít skvěle?
Navíc doma mám ted jeden problém za druhým a abych tak utišila mámino svědomí a nadělila si tak chvilku klidu, nechala jsem se přinutit jít k psycholožce s tím mím malím problémem. Jistě plno z vás ví o čem mluvím. Nechci tam jít. Vubec netuším co jí mám vykládat. Nemluvím o svých problémech! Napsat je tady všem je něco jiného než sedět před o sobou a vykládat jí své pocity,svoje vnitřní boje. Tohle já prostě neumím! I své nejlepší kamarádce jsem měla problém všechno říct,ale bylo to pro mě o dost snažší když jsem jí znala!
Takže na mě 24.dubna myslete!
Hrozně mě štve ,že sem vám naslibovala povídku a kdesi cosi a ono to nějak nevychází,ale snad mě chápete. Na tomhle se ted nic psát nedá,každou minutu se to vypíná a já si to rozepsaný neuložím takže to pokaždé když se vypne kompl ztratím. Prostě šílený,ale snad mí věrní návštěvnící se brzy něčeho dočkáte! Snad už to nebude trvat dlouho a já se tu oběvím zase v celé své kráse:) a nedám vám pokoj. Zase vás budu prudit svýma článkama,které jsou kolikrát šíleně nudné a já vás nutím u nich ztrácet čas,ale věřte mi. Baví mě to vás takhle trápit:) Brzi mě budete mít plné zuby :) papa lásky budu končit!♥

Temné obrázky

17. dubna 2009 v 8:38 | angel
Thomas Laird- Hlasy Mrtvých

7. dubna 2009 v 13:34 | angel |  Knížky co sem četla
Předpřipravený článek

Na začátku to vypadalo jako poměrně jednoduchý případ vraždy, jejíž obětí se stala matka s dcerou. Vzápětí je však zavražděno několik dalších lidí, které spojují dvě věci - znali se s manželem první oběti a umírali v mučivých bolestech. Parisimu je jasné, že tentokrát stojí proti výjimečně krutému protivníkovi. Na první pohled se zdá, že jde o vyřizování mafiánských účtů, ale brzy vyjde najevo, že skutečnost je daleko složitější. Nelítostný zabiják sice prošel tvrdým tréninkem, aby dokázal na rozkaz svých bossů spolehlivě likvidovat nepohodlné osoby, nyní ovšem pracuje na vlastní pěst - a o to brutálněji. Jako bývalý profesionál vraždí způsobem, jež otřese i zkušenými kriminalisty. Parisimu komplikuje situaci i skutečnost, že do případu jsou zapleteni jeho příbuzní patřící k mafii, a navíc musí pracovat s novým partnerem. Tak těžký soupeř a tolik klacků pod nohama...

Z téhle knížky jsem byla trochu zklamaná...Byly tam dbré situace,velmi zajímavý příběh a celkem dobře se to četlo. problém byl ve zmatenosti. Naprosto jsem se v postavách ztrácela..Připadalo mi,jakoby to každou chvíly vyprávěl někdo jiný.....Štvalo mě to! Ale nakonec jsem to i přez to dočetla. Nějka tuhle knihu chválit bohužel,ale nemužu.

Obrázky girls

4. dubna 2009 v 16:45 | angel
(print image)

nečekané obrátky

4. dubna 2009 v 16:10 | angel |  moe vykecávky
Muj život nabírá nečekané obrátky a já se plácám z bláta do louže a zase zpátky do bláta. Přemýšlím jak z toho všeho ven . A nejvíc mě desí,že mě to ani nějak tolik netrápí jako dřív. Na všechno se dívám z určitou dávkou optimismu-třohle mi není podobné. Ale mám z toho radost,třeba se konečně částečně dokážu pozvednout ze země a konečně se zase rozletět. Nevím komu za to poděkovat,ale vím,že jsem plno lidí stihla zklamat.
Mám na nápravu zbytek život...takže snad to bude dobré. každopádně,prušvih je ten,že sotva se nám kompl dostavil domu,tak nehledě na to,že jsem na něj stejně dostala zákaz-skrz mé neurvalé chování a mím menším prušvihum-tak nám stejně začal blbnout net. Prostě sranda!
Nikdy bych,ale nevěřila,jak moc mi bude internetový světcchybět. Sem snad blázen? Možná jo...ale bez vás všech už asi žít neumím...Snad se za vámi brzy dostavím s povolením na počítač a plno elánu:)

Stephenie Meyerová- Rozbřesk

4. dubna 2009 v 16:06 | angel |  Knížky co sem četla
Být bezvýhradně a neodvolatelně zamilovaná do upíra je pro Bellu Swanovou splněným snem a zároveň noční můrou, jež se nebezpečně proplétá s realitou. Bellu, zmítanou prudkou vášní k upírovi Edwardu Cullenovi a zároveň upřímnou náklonností k vlkodlakovi Jacobu Blackovi, čeká bouřlivý rok plný pokušení a ztrát. V něm se musí s konečnou platností rozhodnout, zda vstoupí do temného, ale lákavého světa nesmrtelných, nebo zda bude žít plnohodnotným lidským životem. Nevyhnutelnost tohoto rozhodnutí se vine celým Belliným příběhem jako červená nit, na níž visí osudy obou kmenů. A jakmile se Bella rozhodne, dojde k celému řetězu nečekaných událostí, jež mohou mít nedozírné následky. Budou vlákna Bellina života - objevená ve STMÍVÁNÍ a poté roztřepená a potrhaná v NOVÉM MĚSÍCI a ZATMĚNÍ - zničena v okamžiku, kdy se zdá, že se opět zahojí a spojí dohromady?

Tak konečně jsem dočetla Rozbřesk! Pocity? Smíšené...Kniha byla sice užasná.,..to ano..ale s ní přichází i vědomí,že to zkončilo. Ovšem v knize nastalo plno nečekaných obratu a neustále vás držela v napětí co příjde. Bylo tam plno neočekávaných situací,které mě překvapily a nenechaly chvilku v klidu. V každém případě jsem změnila pohled na Jacoba :) Už ho přestávám enávidět a tvořím si k němu celkem pozitivní vztah:) V každém případě...jsem celou dobu přemýšlela jestli to skončí dobře a nebo špatně...nebudu nic prozrazovat....:) V každém případě pro ty,kteří s celou touhle ságou nemjí nic společného tak těm radím..puste se do toho! :) Nebudete litovat:)

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

4. dubna 2009 v 15:59 | angel |  Movie
Tenhle film mě velmi zaujal svým netradyčním přáběhem. Nakonci jsem neudržela pár svých slz ,které chtě nechtě se vydraly z mích očí a já se je snažila rychle zamaskovat ačkoliv marně. Soplit v kině není nic krásného:)
Ale nelituju návštěvou kina ...Byl to dojemný přáběh ve které byla radost ,zklmání...lásky!Ačkoliv jsem se tohohle filmu dost obávala,zklamaná jsem rozhodně nebyla! Bála jsem se jeho netradičního příběhu...Báala jsem se toho abych se v kině přez dvě hodiny nenudila,ale jaks e ukázalo...moje obavy byly malicherné...Bylo to opravdu moc krásné...

Muffiny

1. dubna 2009 v 9:24 | angel

Páni...mám hlad :)