Prosinec 2009

štastný nový rok 2010

31. prosince 2009 v 15:34 | Silmarilli |  moe vykecávky
A je to tady. Od vánoce neuplynulo mnoho dní a máme tu konec roku. Zase budeme všichni o rok starší. Čím víc mi je,tím víc mám pocit,že ten čas opravdu rychle letí. Přesně si ted vybavuju jak jsem tu psala text na minuý konec roku a ted je to tu znova. Ke všemu nás čeká kulatý rok a to 2010. Mužeme všichni jenom snít jak asi tenhle rok bude vypadat. Jen vám všem chci popřát aby jste starý rok opustili spokojení v rámci možností a nový rok aby na vás přichystal jen to nejlepší. Aby vás nový rok hýčkal a dával vám co možno nejmenší rány. Přeju vám aby se vám zrkátka všechno podařilo,hodně zdraví,lásky...prostě všeho strašně moc.
Nechte všechno trápení z minulého roku za dveřmi a do svého bytu si pusttě jen ty pozitivní věci. A koukejte si konec roku pořádně užít...at je nám všem prvního špatně :)


pocit....

30. prosince 2009 v 12:35 | Silmarilli |  moe vykecávky
Taky máte někdy pocit,že ačkoliv je kolem vás mnoho lidí - vy se cítíte stále sami? Tak zrovna tyhle pocity mě ted ovládají. A přitom nemám duvod. Když bych se nad tím rozumě zamyslela,tak mám všechno po čem mé zubožené srdíčko touží a přesto to není nejspíš ono. Nechápu to! Ovšem,kdyby všechno fungovalo jako pomásle nejspíš by život nestál za nic. Všechno by bylo příliš jednoduché a nás by to brzo omrzelo. jenže,já chci aspon jeden měsíc být štatsná aby se nic nepokazilo,aby všechno bylo naprosto perfektní. Jeden hloupí měsíc. Copak toho chci tolik? Evidentně jo....Snad se apson vy máte užasně....Už se nemužu dočkat až tenhle rok definitivně uzavřu. Byl pro mě dost těžký a náročný. Snad ten další bude lepší ,....

Motta trošku ironické

27. prosince 2009 v 22:17 | Silmarilli |  Citáty
-Držíc v ruce toaletní papír, napadne mě myšlenka - jak tenký proužek papírku je schopen oddělit od kruté reality.

-Skutečná deprese je stav, kdy se už i při skupinovém sexu stále cítíš poněkud osamělý!

-Mobil je ideální věc, díky které pochopíme, že nás většinu času nikdo neshání a nepotřebuje.

-Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.

Je špatné, když se sportovci opíjejí.Na druhou stranu je dobré a chvályhodné, když opilci sportují.

Je těžké být debilem, protože konkurence je veliká.


Chuva k Pohledání

27. prosince 2009 v 21:08 | Silmarilli |  Kravinky (Kam to dát ??)
Doufám,že patříte k té menší společnosti,která se ráda na tenhle televizní seriál kouká. A pro ty z vás ,které tam patří tu mám pár super videi :D


Láska přes internet

26. prosince 2009 v 11:49 | Silmarilli |  moe vykecávky
Dá se snad zamilovat do někoho,koho znáte jen díky ruzným chatovacím servrum? Kterého jste měli možnost spatřit tak maximálně na fotce,kterou vám poslal a vy si ani nemužete být jisti,zda ta jeho fotografie patří opravdu jemu?
Na tuhle myšlenku mě přivedla moje mírně pubertální sestřenice. Dlouho měla komplexi z toho,že jí žádný kluk nechce a tak si našla jednoho na internetu. Vypráví jak je do něj blázen,jak ho miluje a pokaždé jejich hovory,když mi je vykládá dává do takového reálu. Jakoby stál vedle ní,když jí to říká.
Nejde mi do hlavy,jak se někdo muže zamilovat do někoho s kým nikdy nezažil fyzický kontakt. Určité sympatie tam třeba být mužou,ale tohle podle mě ne. Vždyt napsat každý dokáže cokoliv,ale je třeba uplně jiný. Navíc moje maminka by mi na tohle ted navíc ještě řekla,že to muže být nějaký uchyl,který čeká jen na to ,až mi hrábne sejdu se s ním a on mě zatáhne někam do křoví.
Ona na druhou stranu ale má názor,že taková láska být muže. Láska přez internet! Mě to příjde opravdu nepochopitelné. Snad vás táhne jaká si touha se s ním potkat,zvědavost,možná i určité sympatie ,ale láska?

Veselé Vánoce

24. prosince 2009 v 15:24 | Silmarilli |  moe vykecávky
Vánoce...co k nim napsat. Já sama osobně si představuju vánoční svátky plné pohody a vzájemné vstřícnosti. Vždyt za ten rok pár dní být na sebe milí je fajn ne ? Ani se mi nechce věřit,že za pár hodin pujdeme jako každý rok k vánočnímu stromečku. leot smi ani nepříjde,že už je ten rok zase skoro za mnou. Jakoby byl teprve říjen. Každopádně jsem vám chtěla popřát Bohatého ježíška a at dostanete to po čem vaše srdíčko toužilo....


Obrázky na profil, obrázky na lide.cz

Tunely ze stromu

22. prosince 2009 v 18:06 | Silmarilli

Okouzlující ženy ...

19. prosince 2009 v 13:26 | Silmarilli

facebook

19. prosince 2009 v 13:00 | Silmarilli
Na e-mail mě poslední dobou přišlo pár dotazu ohledně facebooku. Snad poimuže když na to všechno odpovím tady,protože mě to nebaví pořád tukat a tukat. Ano Facebook mám a Ano pokud budete chtít dejte vědět a já si vás přidám :D

řetězák po velmi dlouhé době :)

18. prosince 2009 v 13:07 | Silmarilli
CO BYL TVŮJ..:
1. Poslední nápoj - Voda
2. Poslední telefonní hovor - juj...asi s přítelem
3. Poslední SMSka - ted Radušce v kolik a kde se sejdem
4. Poslední písnička,kterou si poslouchala - asi Lady Gaga - Bad Romans z radia :D


Včera a dnes

18. prosince 2009 v 12:28 | Silmarilli
Tohle mě vážně zaujalo.....jinak zdroj : a-n-e-t-t-t-y.blog.czNew Moon

17. prosince 2009 v 16:30 | Silmarilli |  Movie
Tak jsem se konečně dokopala k tomu napsat vyjádření co se Nového měsíce týče. Trošku jsem se druhého dílu obávala,přece jenom jednička měla opravdu velké uspěchy a nevěděla jsem jak se toho chopí nový režisér. I když se mi první díl asi líbil víc, Chris jakožto režisér druhého dílu stejně nesklamal. Možná je to tím,že i knížka se mi ze všech dílu líbila nejmín. Navíc jsem měla strach jak Kristen Stewart coby Bella zvládne svojí roly takřa bez Roberta. Ale zvládla to opravdu bravurně. Dokonce i Taylor ,který ztvárnil Jacoba Blacka byl užasný. Hodně mě zaujali i scény s Vlkodlaky. Ale stejně nejlepší scéna byla s Volturiovými. Dakota coby Jane se mi líbila hodně. Bylo v ní cosi dětského a zároven dospělého. I vudce Aro se mi hodně líbil. Ovšem dva členové této upíří smečky se mi moc nezamlouvali. Ti dva mladoši tam podle mě neměli co dělat. Jeden budiš,ale dva už asi bylo moc. Celkově mě nový měsíc nezklamal,ale ani nějak výrazně nepřekvapil....Každopádně se těším až se na to znovu podívám :)

obsah : Isabella ,,Bella'' Swanová slaví své 18-té narozeniny s jejím přítelem Edwardem a jeho upíří rodinou. Zatímco rozbaluje své dárky se řízne o balící papír. Ačkoli Cullenovi nepijí lidskou krev, tak Jasper neodolá a zaútočí na Bellu. Edward ji sice v tu chvíli zachrání, ale v domění, že je s ním ve stálém nebezpečí se s ní rozchází a odchází i se svou rodinou z Forks. Bella má velké deprese a trpí. Snaží se utěšit a hodně času tráví s rodinným přítelem Jacobem Blackem. Jacob se jí snaží pomoci. Bella brzy zjišťuje že, když se dostane do nebezpečných situací, tak slyší Edwardův hlas.

pokaždé je to jako pokaždé :)

12. prosince 2009 v 13:01 | Silmarilli |  moe vykecávky
Vánoce! Všude se ted nemluví o ničem jiném. Jsou toho plné reklami,letáky z obchodu a dokonce i blogy to plně zahltilo. Jako každý rok věčina z nás nechala nakupování dárku na poslední chvíli i když si už loni a před loni slibovali,že příště to tak daleko dojít nenechají .I já do toho hloučku lidí patřím. A stejně jako loni tak i letos to vypadá,že budou Vánoce opět bez Sněhu.
Takže, co se vlastně za ten rok změnilo? Když nepočítám,že stromeček,který zdobí naše náměstí má najednou místo klasických žárovek tentokrát modré tak moc změn nevidím. Jistě každý jsme zase o rok starší a zase jsme o kousek víc vyspěli,ale mluvím o skutečných změnách. Příjde mi jakoby najednou muj život byl nudný. Jakobych nic nezažila a nic nezměnila. A to jsem si toho plánovala tolik,ale jako pokaždé jsem selhala a na všechny předsevzetí z vysoka kašlala. Nepříjde vám,že všechno děláme jako pokaždé?
Asi už mi hrabe z toho jak jsem celý týden z duvodu nemoce,která mě dostala jako věčinu lidí, zavřená doma. Možná proto vzniká tenhle nesmyslný článek. Ani nevím proč v něm pořád pokračuju a proč jsem odhodlaná ho zveřejnit. Vážně už bych asi měla jít na vzduch. Nebo e do toho všeho ještě víc zamotám.

Moo

10. prosince 2009 v 9:14 | Silmarilli
Tak tahle holčina se mnou chodí do třídy,chtěla na fotografku,ale rodiče jí to zatrhly...no nefotí nádherně ?

Mitchel Musso - Shout It

9. prosince 2009 v 9:39 | Silmarilli |  Videoklipy
Na tohohle zpěváka jsem přišla čirou náhodou. Sestřenice mi pořád předhazovala jistého Olivera Oukena ze seriálu Hanna Montana a že pěkně zpívá . Musím říct,že to měla pravdu. Zpívá užasně. A jak jsem zjistila zpívání má v rodině. Jeho Bratr je frontmenem skupiny Metro Station.

Návrh

8. prosince 2009 v 12:01 | Silmarilli |  Movie
Obsah :
Když je mocná knižní vydavatelka Margaret (Sandra Bullock) postavena před hrozbu deportace do své rodné Kanady, prohlásí mazaná podnikatelka hbitě, že je zasnoubena se svým nicnetušícím asistentem Andrewem (Ryan Reynolds), kterému celé roky dělá ze života peklo. Souhlasí, že se na jejím podvodu bude podílet, ale s několika podmínkami. Svérázný pár se tak vydává na Aljašku, aby se tam setkal s Andrewovou neobvyklou rodinou (Mary Steenburgen, Craig T. Nelson, Betty White) a žena, zvyklá na to, že má za každých okolností vše pod kontrolou, se ocitá v jedné bláznivé situaci za druhou. Protože se už začíná plánovat nečekaná svatba a v patách mají šťouravého imigračního úředníka, rozhodnou se Andrew a Margaret přes všechny problémy v plánu pokračovat.

Muj názor: Sandru Bullock jako erečku opravdu zbožnuju. Velmi málokterý film se mi s ní nelíbil a jsem ráda,že i tenhle mužu řadit k těm dobrým. Doporučuju se mrknout

Líbáš jako Buh

8. prosince 2009 v 11:56 | Silmarilli |  Movie
obsah :
Helena Altmanová je sympatická profesorka francouzštiny a literatury na gymnáziu. Patří k oblíbeným pedagogům, díky zdravému nadhledu si rozumí se studenty i kolegy ve sborovně. Daleko nepředvídatelnější okamžiky ji však čekají v osobním životě. Rozvětvená rodina k tomu poskytuje dostatek příležitostí. Soužití v jednom bytě s bývalým manželem, úspěšným spisovatelem Karlem, problémy ovdovělé sestry Kristýny, manželské karamboly syna Adama i pozdní lásky babičky Alžběty - to všechno Helenu zaměstnává natolik, že jí na vlastní život a vlastní city jaksi nezbývá čas. A přesto jednoho dne přijde to, co obvykle přichází, když už jsme na sny rezignovali. Helena se za pohnutých okolností seznámí s lékařem záchranné služby Františkem. A úplně normálně a naplno se zamiluje! Začíná bouřlivý příběh plný vášně, rozchodů a návratů, v němž zamilované dvojici komplikují vztah plánovitě či neplánovaně jak partneři, tak další členové rodiny.
muj názor : Já osobně moc českým filmum nefandím. Málo,opravdu málo který mě nějakým zpusobem zaujme. Dlouho jsem se zdráhala si tento film pustit,ale ted lituju leda tak toho,že jsem to neudělala už dřív. Tohle se mi opravdu líbilo. Byl to zajímavý příběh s plno nečekanými situacemi ....

Lži

6. prosince 2009 v 15:20 | Silmarilli |  Moje Básnicky
Pavučina Lží tiše se rozrustá
Jako když strom mechem obrustá
Začneš lží jednou,pak příjde další
Najednou pravdy jsou kratší a kartší

Lží s tvých ust padají jak vodopád
S každou další mám dojem,že v srdci přibyl Drát
Otevřeš usta a už vím co příjde
Snad z toho lhaní v životě někdy sejde

Snad jednou řekneš beze lží
Ty krásný slova lásky- Mám tě Rád
Snad jednou řekneš beze lží
nechci být jen kamarád

Love

5. prosince 2009 v 14:22 | Silmarilli

Hlášky z filmu New Moon

3. prosince 2009 v 19:02 | Silmarilli |  Kravinky (Kam to dát ??)
Krásné hlášky z filmu :) Když si to tak pročítám, tak se děsně těším, až na to znova půjdu... :D
UPOZORNĚNÍ: kdo to neviděl a nechce se dozvědět nic předem, tak to raději nečtěte :)
(Po probuzení Belly ze snu,kde se viděla v zrcadle jako babička.)
Charlie: "Jak to,že jsi tak zestárla?"
Bella: "Nezestárla jsem. Nejsem až tak stará."
Charlie: "Já ti nevím. Není to šedivý vlas?"
Bella: "Ne! V žádném případě!"
Charlie: "Všechno nejlepší."
Bella: "Fakt vtipné."