Březen 2010

Označená :)

30. března 2010 v 17:47 | Silmarilli |  moe vykecávky
Zamilovala jsem se do další takové menší upírské série. Na světe v překladu jsou sice zatím první dva díly a už se chystá třetí,ale já po přečtení toho prvního se cítím uchvácená :) Fakt je že ho ještě celý ani přečtený nemám a už ted se těším na další dílečky :) Pravdou je že je to k stmívání občas šíleně podobné a přitom tak odlišné....No musela jsem sem napsat svoje první dojmy než jsem dám něco o té knížce,ale to až si to přečtu :)

2 blendy

28. března 2010 v 12:39 | Silmarilli
Jeden večer jsem se krapánek nudila a zkoušela si stáhnout konečně photoshop jenže jako obvykle jsem dosáhla jen verze na 30 dnu...:( Tak jsem to apson trošku ozkoušela


Láska je Kurva!

24. března 2010 v 16:44 | Silmarilli |  Moje Básnicky
Tuhle básničku už mám v komplu pár dní a nechtěla jsem jí snad ani zveřjenit...protože se mi moc nelíbí ale nádherné slunečné počasí mě přemluvilo o opaku :)


Jazykem kroužíš na mém krku
Od slasti už jen pár kroku
Pomaloučku sundáš moje tričko
A políbíš mě na mé víčko

Knoflík u mích kalhot jde lehce
náhle mé tělo vydává signáli,že tě moc chce
Nařadu příjde už jen spodní prádlo
tvoje sebevědomí přečasně vyroste,že to zvládlo

Položíš mě na postel plnou ruží
Mé srdce po tobě nemilosrdně touží
Spodní ret si stisknu zuby
Abych umučela ty zvuky co rvou se mi s pusi

Přivedeš mě na pokraj mojí Extáze
Pak když si dosál svého šel si pryč
u srdce mě zabolí jak kdybys na něj vzal bič
Víckrát už se mi neozveš,nezavoláš,nepozdravíš
dáváš mi jen najevo jak moc se svou výhrou bavíš

Náhle vidím tě s jinou,jak naní zkoušíš ty samé triky
mám pocit,že svět se mi hroutí ,zbyli mi už jen vzliky
a Na tvuj šeredný náramek
přibyl další korálek

Jaro...už chci Jaro

20. března 2010 v 11:28 | Silmarilli |  moe vykecávky
Už chci aby bylo Jaro....Prohánět se na kole,blbnout. Zahodit zimní bundu a vystavit svoji tvář sluníčku.Občas to vypadá už nadějně ale zatím se zima vždycky vrátila!!Už je mi to prostě dlouhé....Na druhou stranu už se slyším jak budu v létě nadávat,že je mi hrozné horko a budu si přát aby se ochladilo:D Člověk chce vždycky to...co nemuže mít!
Docela by mě zajímalo jak se všichni máte...trošku to tady ted šidím,což je pravda,ale mám toho nějak moc.
Přesně si pamatuju kdy mi Mamka opakovala jednu "užasnou" větu. Vždycky jsem kroutila hlavou a říkala si,že je uplně na hlavu že to se mnou tak nikdy nedopadne...říkávala mi,že všechno se mění a lidi se kterými se ted stýkám tak s těma se bavít moc nebudu a naopak...Ale je to tak. Pro lidi za které byc dřív dýchala bych ted ani snad neobejmula bez pocitu pochybnosti. Nějak se to všechno zvrtlo...staré přátele jsem snad všechny ztratila,ale našla spoustu nových....nevím jestli je to výhra nebo ne...ale nějak už nemám ani chut vrátit se k těm starým přátelum. Stála jsem o to ...dřív ..a moc...asle ted....nevím

Svítání / Daybreakers

16. března 2010 v 19:51 | Silmarilli |  Movie
Puvodně jsem ani netušila na jaký film,že to jdu a bála jsem se na co jsem to vlezla.Ale hned nazačátku jsem měla tu čest poznat,že je to film s upíri a měla jsem hned lepší pocit a nakonci filmu,jsem byla nadšená. Nejen že hlavní hrdina se mi líbil ale byl to velmi zajímavě zpracovaný film. A musím říct,že bych se na něj klidně podívala znovu!
Měli velmi dobrý nápad když připravovaly tento film,nic méně mě to trošku připomínalo hostitela...Ale vubec mi to nevadilo:)
Píše se rok 2019. Zemí se přehnala neznámá nákaza, která přeměnila naprostou většinu všech obyvatel v upíry. Lidé teď patří mezi ohrožený, podřadný druh. Jsou nuceni se ukrývat před upíry, kteří je usilovně udržují na pokraji vyhynutí, aby se měli čím živit. Edward Dalton (Ethan Hawke), vědec, který se odmítá živit lidskou krví, se snaží vytvořit umělou krevní náhradu, co by dokázala udržet upíry při životě. Času a naděje ale zbývá jen velice málo - než Ed potká Audrey (Claudia Karvan), lidskou ženu, která mu pomůže k překvapivému objevu. Vyzbrojen informací, za kterou by upíři i lidé byli ochotni zabíjet, je nucen pustit se do nebezpečného boje, který rozhodne o osudu lidstva.

Nemám na to nervy

13. března 2010 v 11:16 | Silmarilli |  moe vykecávky
že by opět nastalo období chaosu,kdy blog.cz bude mít neustále nějakou poruchu a mě začnou přetékat nervy,což bude véct k jednomu a to neaktualizace mého blogu!? Přesně si pamatuji,kdy v lonském roce bylo období pár měsícu a na blogu se nedalo prakticky nic. Ty jejich poruchy mě vedli k šílenství a já si postupně hledala nějaký jiný server na kterým bych mohla pokračovat. K mému neštěstí jsem žádný aspon spoloviny jako je blog.cz nenašla a blog začal opět dobře fungovat takže jsem svou hledačskou karieru zase ukončila. Ale jestli to má přijít znova !!!!!!!!! Dnes už na to nervy nemám !
Zatím co bych tedy momentálně přidávala na blog aspon nějaké články,zuřivě se chystám blog.cz vykliknout a další dva dny se sem projistotu ani nepřihlásit. Musela bych někoho roztrhnout vejpul.
Nehledět na to,že jsem sem chtěla lupnout další mojí básničku,kterou jsem složila po delší pauze atd. Takže Dokud se blog.cz nedá dohromady nic tu ode mě nečekejte. na tohle totiž nemám nervy!

Eclipse Trailer

12. března 2010 v 15:07 | Silmarilli |  Kravinky (Kam to dát ??)
Stejně jako plno jiných fanoušku Twilight ságy, se už nemužu dočkat třetího díli s Názvem Eclipse ( zatmění) A tady vám dávám na ukázku trailer :)


Alice in Wonderland

10. března 2010 v 11:14 | Silmarilli

Další jistě povedený snímek Tima Burtona....Strašně moc se na tenhle filmík těším...zvlášt když tam hraje muj velmi oblíbený herec Johnny depp také oblíbený Tim Burton a písničku nazpívala k tomu filmu má oblíbená zpěvačka Avril lavigne...strašně moc se na to těšííím

Alenka v říši divů je pohádková klasika, u nás ale zdaleka nestačí na popularitu čertů, se kterými nejsou žerty a všemožných princeznovských záležitostí. Za mořem jde však o dětskou povinnou četbu. Příběh dívky Alenky, jež se vydává do nory za bílým králíčkem ne kvůli tomu, aby objevila Matrix, ale aby se dostala do podivuhodného kouzelného světa, se už na plátna kin několikrát podíval. Lewis Carroll napsal zkrátka originální příběh, na němž se filmaři mohou dosyta vyřádit. Tim Burton už si pár let buduje také velmi osobitý styl a fakt, že je to právě on, kdo bude točit novou verzi Alenky v říši divů, se jeví jako naprosto logický. Burtonův audiovizuál si s originálním pohádkovým světem bezpochyby sedne. A nebyl by to Tim Burton, kdyby si s sebou nepřivedl svoje oblíbené herce. Johnny Depp by nejspíš u svého oblíbeného režiséra hrál, i kdyby točil dokument o výrobě záchodových štětek. Krom něho a dalších režisérových oblíbenců se ale objeví i čím dál tím více obsazovaná Anne Hathaway a dost možná velká budoucí hvězda Michael Sheen. Nejdůležitější však bude, jak si s hlavní rolí poradí Mia Wasikowska, jež toho zatím ve svých osmnácti letech nestačila moc předvést.

Citáty a Motta

9. března 2010 v 11:00 | Silmarilli |  Citáty
  • Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist
  • Svítí hvězdy na nebi proto, aby každý našel tu svou?
  • Zivot je děvka a my jsme její zákazníci.
  • Jsme to,co předstíráme že sme,tak si dejme dobrý pozor na to,co předstíráme..
  • Neříkám že nechci zemřít,jen nechci být u toho,až se to stane.
  • Abys měl alespoň trochu nebe na zemi,abys měl alespoň trochu světla v temnotě musíš se smířit se životem,který žiješ.¨
  • Neměj strach ze stínů.Vždy ukazují že jsi blízko světla.
  • Nejvíc bolí rány od lidí kteří nosí masku přátelství
  • Když necháš život aby tě mlátil a fackoval, budeš samá modřina, oplať mu to a třeba tě nechá.
  • Nedívej se smrti na boty, Vysměj se jí! Přímo do očí!

Jed

8. března 2010 v 12:04 | Silmarilli |  Moje Básnicky
Napiješ se s poháru,jenž páchne po krvi
Napiješ se vína ,které přiblíž tě ke smrti
Pro tebe víno plné jedu bylo přichystáno
Tys vypila ho a vrah zašeptal své štastné ano

Ted ležíš v rakvy spouštíc se pod zem
Bylas otrávena nečistým vínem
Kdybys tak mohla vrátit čas
už nikdy by ses nenapila vína zas

Draci

7. března 2010 v 10:45 | Silmarilli

Opět Fantasy obrázky

6. března 2010 v 10:45 | Silmarilli

Osud - 4 zděšení

5. března 2010 v 10:44 | Silmarilli
Odraz mojí tváře se rýsoval na každé straně na kterou jsem se podívala.Byl tak vyděšený a plný beznaděje. Jenže jsem nechápala kde jsem a z čeho jsem tak vyděšená. Co se mohlo stát tak děsivého,že vypadám takhle? Stále jsem se zmateně a trhavě rozhlížela. Ruce jsem rozpřáhla a na každé straně se dotkla stěny s mím odrazem. Zhluboka jsem dýchala a snažila se utišit. Když jsem svojí paniku dostala aspon pod částečnou kontrolu v klidu jsem se rozhlédla. Až ted jsem pochopila kde to jsem. Byla jsem ve výtahu,který jel z nuly do 8 patra. Prudce jsem uskočila do zadu a narazila tak do další stěny výtahu,když výtah cinkl a dveře se otevřely. Nervozně jsem udělala pár kroku v před a rozhlédla se po chodbě. vykročila jsem ven z výtahu a rozhlížela se. Vcelku dost široká ulička, se rozprostírala docela daleko. Nalevo a napravo ty chodby pokračovaly a naproti mě nouzový východ.
Tohle se mi nelíbí....vážně ne,ani tochu.
Udělala jsem pár kroku v před blíž k tomu unikovému schodišti a neustále jsem se rozhlížela okolo!


Fantasy obrázky

4. března 2010 v 10:20 | Silmarilli

Kampaň izraelského fotografa

3. března 2010 v 10:18 | Silmarilli

Kampaň izraelského fotografa


Iraelský fotograf se rozhodl na problém anorexie u modelek reagovat kampaní, kde předvede bez šatů modelku normální, hubenou a dívku, co trpí anorexií. Nepřímo tak poučuje i britskou modelku Kate Mossovou, která šokovala prohlášením, že nic nechutná tak dobře jako být hubená.

Izraelský módní fotograf Adi Barkan pozval do svého studia tři dívky. Jedna je zdravá štíhlá žena, druhá má hodnotu BMI pod normálem a třetí je anorektička, která sedí na kolečkovém křesle. Adi Barkan chce svými snímky dokázat, že zdravá žena je daleko krásnější než vychrtlá a donutit modelingové agentury, aby nezaměstnávaly podvyživené dívky.

Této problematice a snaze změnit vnímání lidí i agentur se fotograf věnuje už několik let.

V roce 2007 zemřela na anorexii jeho dobrá přítelkyně izraelská modelka Hila Elmalich. Bojovala s touto nemocí několik let a Adi Barkan trávil hodiny u jejího lůžka v nemocnici. "Když jsem začínal, měly modelky velikost 38, teď mají 32," rozčiloval se v televizi ABC fotograf, který odmítá pracovat s příliš hubenými ženami a snaží se změnit trend vychrtlých modelek v reklamních kampaních i na přehlídkových molech.
S jeho názory souhlasí většina společnosti a proto slova Kate Mossové minulý týden vzbudila velké rozhořčení. Pětatřicetiletá modelka byla za svůj výrok ve smyslu, že být hubená je lepší než jíst, nařčena z nabádání k nezdravému způsobu života vedoucímu k anorexii. V rozhovoru pro módní webovou stránku WWD byla dotázána, zda má nějaké motto. "Nic nechutná tak dobře, jako pocit hubenosti," řekla Mossová.

"Miliony dívek se snaží být jako Kate Mossová. Takové výroky jsou od ní nezodpovědné," řekla deníku The Sun dvaadvacetiletá modelka.

Kate Mossová, která vydělává miliony dolarů, se za svůj výrok vzápětí omluvila. "Neprosazuji to jako životní styl," uvedla.


Její výrok si ovšem na své stránky okamžitě vyvěsila řada webů a blogů prosazujících extrémní hubnutí. Podle deníku Daily Mail britská studie ukázala, že většina dívek mezi 11 a 19 lety a 40 procent desetiletých věří, že potřebují zhubnout, ačkoli nemají nadváhu.

Ruže

2. března 2010 v 10:58 | Silmarilli

Rumunská vesnice zvolila za starostu mrtvolu

1. března 2010 v 9:47 | Silmarilli
Rumunská vesnice vyjádřila nesouhlas s kandidáty na nového starostu skutečně svérázně. Zvolila toho bývalého i přesto, že jeho tělo již odpočívá v zemi. Jenže Neculai Ivascu vedl obec Voinesti od roku 1990 do své smrti a občané si jeho úřadování nemohli vynachválit.
Nástupce takové konkurence se hledá jen těžko. Ivascu do voleb kandidoval ještě živý, během nich ale zemřel na vážnou jaterní chorobu, bylo teprve sedmapadesát let. Nespokojení občané přesto házeli do urny jeho jméno.
"Vím, že zemřel, ale žádnou změnu nechci," řekl jeden z rozhořčených občanů do kamery rumunské televize. Centrální volební úřad hlasování do obecního zastupitelstva musel nechat otevřené, protože rumunské zákony podle něj takovouto situaci neznají a nedokáží řešit.
Starostou byl nakonec jmenován kandidát, jenž se umístil na druhém místě. Je jím člen vládní Národní liberální strany. Někteří občané a členové opoziční rumunské Sociální demokracie, jíž byl Ivascu členem, požadují vypsání nových voleb.