Duben 2010

Video Vampire Diaries

26. dubna 2010 v 17:03 | Silmarilli |  Kravinky (Kam to dát ??)
The Vampire Diaries mě pohlcuje stále víc a víc. Sotva jedna mánie zmizí je tu druhá....a Tak jsem neodolala abyhc vám jsem nedala jedno užansé video,kte jsem našla na youtube :) Přeji příjemnou podívanou:)

radost-výlet-návrat-smutek

24. dubna 2010 v 19:49 | Silmarilli |  moe vykecávky
Ted jsem se vrátila z oslavy narozenin na které jsme se všichni hrozně těšili. Puvodně měli trvat do neděle,ale nakonec se to zkrátilo. Duvod tu snad ani nebudu rozvádět. Začalo to docela slibně. Přijeli jsme na domluvené místo,začali jsme popíjet alkoholické nápoje,dali si buchtu ve které pak někteří jediny zjistili že je tráva a zábava se valila v plném proudu. Všichni jsme se bavili a výřily dobrou náladu kolem sebe. Oslavenci byly podle mě taky spokojení.
Už jsem si říkala - páni po opravdu dlouhé době se pořádně odvážu a užiju si legrace. Dlouho jsem takhle nikde nebyla skrz rodiné problémi a já doufala ,že si tímhle pročistím havu,bohužel opak je pravdou. Mrzí mě,že jsem tam možná někomu skazila náladu,ale všechno bylo najednou uplně špatně. A tak místo toho abych se domu vrátila pořádně uvolněná a plná pozitivní nálady....tu ´ted sedím u počítače se slzami v očích a hromadou otázek.
život je prostě nevyspitatelný a plný nečekaných zvratu. Snad už to všechno konečně bude zase za mnou. Poslední dobou je toho moc!


n´ěco jako dotazník,řetězák? kdo ví :D

17. dubna 2010 v 12:08 | Silmarilli
jeden dotazníček,kterýmu jsem neodolala a mám ho od Lukeho :)

Co tě dokáže rozbrečet?
1. Který film? > ´prakticky všechny filmy se smutným koncem
2. Která písnička? > žádná
3. Pohádat se s kým? → s kýmkoliv na kom mi opravdu záleží
4. Který místo? > asi žádné...

a jak dál?

10. dubna 2010 v 11:57 | Silmarilli |  moe vykecávky

No jak jsem na tom s Upíříma deníkama ? Naprosto užasně...mám shlédnutých prvních deset ílu a jsem nadšená :) Trošku mi to trvá protože upřímě,zase tak často ka PC nejsem,ale dokonalost :) Jen se bojím aby se z toho časem nestal tuctovej seriál. Pokud se na to někdo chcete podívat tak na www.zkouknito.cz Tam to najdete :)
Jinak jak žiju? Nějak se mi to trošku komplikuje. Zatím co jsem se snažila držet nad vodou tak se pomalu potápím. Dochází mi zkrátka síly...A vím jist´ě,že když se to brzo nespravý,tak udělám svojí další,několikrát už opakovanou chybu. A to já nechci. A jak se máte vy ?

mimochodem-obrázek je z photoshopu upířích deníku:) 

Upíří deníky

7. dubna 2010 v 11:56 | Silmarilli |  Kravinky (Kam to dát ??)
nejen že mám ted rozečtenou serii škola noci,ale také jsem se pustila do upířích deníku...Možná jste o tom už slyšeli a možná taky ne. Je to už zfilmované a já si to chci rychle přečíst,než to bude v kině abych pak na to mohla :) Musím říct,že mě to opravdu dost zaujalo...už se nemužu dočkat až se na to podívám .) :)

vodopády

6. dubna 2010 v 11:31 | Silmarilli

citátky

5. dubna 2010 v 11:25 | Silmarilli |  Citáty
Pokud si mám vybrat mezi vztahem nebo svobodou pak volim raději svobodu. A proč? Protože raději budu mít černá křídla nežli růžová pouta na rukou.

,,Když máme pravdu, nikdo si to nepamatuje, když se mýlíme, nikdo to nezapomene!"

Ti nejlepší odcházejí ze světa uprostřed svého díla

Člověk , který se nikdy nezamiluje je ten nejšťastnější na světě nebo ten nejsmutnější ?

Vážně si myslíš že vlastníš lásku? Můžeš ji půjčit? Můžeš ji přikázat, zakázat, či jen předstírat? Můžes určit kdy bude začínat nebo končit? Můžeš vůbec ovlivnit něco na jejím průběhu? Ano? Tak to seš buď hlupák, nebo nešťastník, jež tu čarodejku neponal

život je jako velká šachovnice,tak se nauč dát jediným tahem šach mat

Kdyby zvirata verila v Boha, dabel by mel podobu cloveka.


Něco pro zasmání :D

3. dubna 2010 v 11:01 | Silmarilli |  Kravinky (Kam to dát ??)
zdroj: lemonie.blog.cz

Něco pro zasmání :D

KŘESŤANSTVÍ:
Máš dvě krávy. Jednu dáš sousedovi

ISLÁM:
Máš dvě krávy. Jednu si necháš, druhou vyměníš za manželku.

SOCIALISMUS:
Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a dá ti trochu mléka.

KOMUNISMUS:
Máš dvě krávy. Stát ti obě vezme a zavře tě.

NACISMUS:
Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě a zastřelí tě.

EVROPSKÁ UNIE:
Máš dvě krávy. Stát ti vezme obě, jednu zastřelí, druhou podojí a mléko vylije do řeky.

TRADIČNÍ KAPITALISMUS:
Máš dvě krávy. Jednu prodáš a koupíš si býka. Stádo se zvětšuje a hospodářství roste. Nakonec vše prodáš a jdeš do důchodu.

ČESKÝ KAPITALISMUS:
Na dvě krávy si vezmeš půjčku od banky ve výši 1,6 miliardy Kč a odstěhuješ se na Bahamy. Banka posléze zjistí, že to nebyly krávy ze zlata, jak bylo soudním znalcem doloženo, ale dvě rachitické kozy. Rozdíl zaplatí daňoví poplatníci a soudní znalec bez újmy pokračuje ve své živnosti.

AMERICKÁ AKCIOVKA:
Máš dvě krávy. Prodáš jednu a nutíš druhou, aby dávala mléko za čtyři. Později najmeš konzultanta, aby zjistil proč to kráva nevydržela a musela být utracena.

FRANCOUZSKÁ AKCIOVKA:
Máš dvě krávy. Jdeš do stávky, protože chceš tři.

JAPONSKÁ AKCIOVKA:
Máš dvě krávy. Navrhneš je tak, aby byly desetkrát menší a dávaly dvacetkrát tolik mléka. Pak vytvoříš leporelo o chytré krávě nazvané Kravakimono a budeš je prodávat po celém světě.

ČÍNSKÁ AKCIOVKA:
Máš dvě krávy. K tomu 300 lidí, kteří je dojí. Vykazuješ plnou zaměstnanost, vysokou produktivitu skotu a zatkneš novináře, který tato čísla zveřejňoval.

BRITSKÁ AKCIOVKA:
Máš dvě krávy. Obě jsou šílené.

ITALSKÁ AKCIOVKA:
Máš dvě krávy. Nevíš ale, kde jsou, a tak jdeš na oběd.

RUSKÁ AKCIOVKA:
Máš dvě krávy.
Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš pět.
Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jich máš 42.
Spočítáš je ještě jednou a zjistíš, že jsou jen dvě.
Přestaneš počítat a otevřeš další láhev vodky.

Obrázky

3. dubna 2010 v 10:55 | Silmarilli

minutu ticha

1. dubna 2010 v 22:22 | Silmarilli |  Kravinky (Kam to dát ??)
Takže v první řadě bych chtěla oznámit,že novým spřáteleným blogem je Ilinoe
http://ilinoes.blog.cz/ Její blog je docela zajímavý...líbí se mi jakým zpusobem to má udělané...Každopádně se rozhodně podívejte...Jinak jsem ze svého seznamu sbček smazala ty,které nefungovaly více než pul roku a ty,kteří svuj blog definitivně ukončili nebo smazali. Tak jen aby jste měli přehled smazala jsem ty to blogy : http://nemesis333.blog.cz/

kde je ta insppirace...kam jenom utekla?

1. dubna 2010 v 22:14 | Silmarilli |  moe vykecávky
při pohledu na řadu měsícu,které jsem strávila na tomhle blou mě trochu mrzí,že už to tu není jako dřív. Kvalitní články,řada krásných obrázku,více mé tvorby...a chybí mi tu i vaše komentáře,které mě podporovaly ve všem co jsem dělala.
Nechci to tu rušit a nikdy nebudu,ale kolikrát sedím u počítače natukám blog.cz otevřu si nový článek za učelem něco sesmolit a najednou nic. Nevím co! Nějak posledních pár měsícu nemám inspiraci.Občas mě chytne taková ta touha něco sesmolit,oživit to tu ale nejde to...je to zvláštní...Někdy tak přemýšlím...Jak dlouho mi to asi vydrží....Přidávat na blog...být tu s vámi...? ? ?

Castová P. C., Castová Kristin : Škola noci 1: Označená

1. dubna 2010 v 10:22 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
angelblack.blog.cz
Popis
Šestnáctiletá Zoey Redbirdová se hádá s rodiči, právě se rozešla s přítelem a poslední, co jí ještě schází, je začít se měnit v upíra. Jenže právě to se stalo a Zoey musí přestoupit na speciální školu pro upíří mláďata. Všechno ale není tak zlé, jak to na první pohled vypadá upíří dorost přijme novou spolužačku mezi sebe, hodiny nejsou zdaleka tak nudné jako na normální střední a navíc se zdá, že Zoey má schopnosti, o jakých mohou ostatní jen snít. Jediný, s kým si nepadne do oka, jsou členky elitní školní organizace Dcery temnoty a zvlášť její příšerná předsedkyně Afrodita. Za jejich zdánlivě nevinnými rituály se skrývá něco hodně ošklivého a je na Zoey, aby to zarazila než někdo přijde o život. Označená otevírá úspěšnou řadu příběhů pod titulem Škola noci o výjimečné, a přitom docela obyčejné budoucí upírce Zoey, která je předurčena k velkým věcem, i když o to vlastně moc nestojí

muj názor: Pravdou je,že mě to přišla chvilku jako velká směsice stmívání ještě s něčím,ale to jen ze začátku. V knížce se občas přehnaně popisuje okolí,někdy by se hodilo trošku ubrat. Jinak se mi hodně líbí,že téměř od začátku knížky až do konce jste v takovém napětí. Sice jsem četla mnohokrát lepší knížky ,ale tahle se taky dala a připravuju se ke čtení druhého dílu :)