Červenec 2010

Zatmění

25. července 2010 v 17:54 | Silmarilli |  moe vykecávky
měl jsem možnost jít do kina na Zatmění a já samozřejmě neodmítla. Byla bych hloupá kdyby ano :) Opravdu jsem se na to těšila a div sem málem nedospala samím nadšením :) a pak to přišlo...Musím uznat,že celej film byl užasnej...Líbil se mě dokonce víc,než dvojka...Prčostě zatmění se jim opravdu povedlo a ted už jenom čtvrtej díl,který má být na dvě části a pak s twilight ságou bude tak nějak konec...škoda..... :)

Stephenie Meyerová- druhý krátký život Bree Tannerové

22. července 2010 v 7:14 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
angelblack.blog.cz
- scifi,fantasy

V další neodolatelné kombinaci nebezpečí, tajemství a romantiky rozehrává Stephenie Meyerová strhující příběh Bree Tannerové, členky armády novorozených, kteří se připravují k útoku na Bellu Swanovou a Cullenovy a na nevyhnutelný střet, jenž přinese tragické vyvrcholení. Bree Tannerová si život, který žila předtím, než získala dokonalé smysly, nadlidské reflexy, ohromnou sílu a neodolatelnou touhu po krvi, sotva pamatuje. Zato ví, že život, který žije s ostatními novorozenými upíry, má několik jistot a několik pravidel: hlídej si záda, nepřitahuj na sebe pozornost a hlavně to stihni domů do úsvitu, jinak zemřeš. Bree získá mezi novorozenými nečekaného spojence a přítele v Diegovi, který se stejně e jako ona snaží zjistit něco víc o jejich stvořitelce. Jakmile si oba uvědomí, že novorození jsou jen figurky v partii větší, než si vůbec dokázali představit, musí se Bree a Diego rozhodnout, na kterou stranu se postaví a komu budou věřit. Ale když je všechno, co víš o upírech, založeno na lži, jak poznáš pravdu?

Mockrát mě napadalo co si asi ostatní upíři myslí o Belle. Co se jim točí v hlavě...nebo co si mysleli ti novorození....a tohle mi to celé vysvětlilo :) super knížka

Rachle Gibson To musí být láska

22. července 2010 v 6:50 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
- román


Tajný policista Joe Shanahan je jednoho rána nešťastnou náhodou přepaden a nakopán do zadku Gabrielou Breedlovou, podezřelou číslo 1, kterou sleduje. Zastříkala mu oči sprejem na vlasy. Od té chvíle musí předstírat jejího přítele. Ale tolik času stráveného s naprosto neodolatelnou kráskou způsobí nečekané komplikace. A aby toho nebylo málo, jeho dohazovačské sestry si ji vyberou za svou potenciální švagrovou. S dobře vyhlížejícím Joem, v tričku napnutém přes mohutné svaly, vypadá všechno na první pohled jednoduše, ale jak by mohl Gabrielu přitahovat detektiv, kerý byl povýšen hledáním důkazu její viny a následným zatčením?

Když jsem tuhle knížku vzala do rukou byla jsem mírně zklamaná. Vypravěčem byla třetí osoba a začátek zněl jako řádná detektivka a já moc detektivky nemusím. Ale nevzdala jsem to a ted jsem hozně ráda...nakonec mě totiž knížka zaujala. Kdybych kolikrát nevěděland čem vážně přemýšlí Joe asi bych si o něm párkrát už myslela,že je to cvok...a namyšlonej blázen,který si myslí,že získá vše co chce. Je to ale trošku jinaki :)


jsem zpátky ve hře :D

21. července 2010 v 15:40 | Silmarilli |  moe vykecávky
V první řadě bych se chtěla omluvit zq svou nečinoíst,ale nebyla to mje vinna... Počítač nám náhle vypovděl službu a já se sem prostědřív nedostala... Opravářna víc nemohl jak dlouho najít chybu co to zpusobila...no ted to tu dám všechno do pořádku :)

omlouvám se zqa cfhyby ale mám gelovky :D a ještě jsem se s nima nenaučila pořádně psát  a nechce se mi to všechno pořád opravovat