Září 2010

čtvrtý rok našeho žití

20. září 2010 v 8:29 | Silmarilli |  moe vykecávky
Páni! Čtyři roky. Už čtyři roky mám tenhle blog.
Co pro mě vlastně blog je ? Je to pro mě svět,kde mužu dávat prostor svým pocitum a trápením. Jsem člověk,který k sobě nepustí moc lid a tohle je pro mě řešení abych se z toho všeho nezbláznila. MIluju to tady! Za ty neuvěřitelné čtyři roky tu už cítím kus mě. Tenhle blog vyjadřuje co mě baví  a jaká jsem.
Plno lidí vám řekne,že nenávidí přetvářku,ale nzenám jediného člověka,který by se aspon v něčem nepřetvařoval. Jedině tady ale mužu otevřít to čím skutečně jsem. Někdy když pročítám staré články,říkám si "bože co je tohle za problémy? " Ale za pár let si to budu moci říct i o těhlech řádcích. S každým věkem přichází ruzné problémy se kterými se musíme vyrovnat a v tu chvíli opět "přispěchá" na pomoc blog.
Poznala jsem tu spoustu prima lidí. Věčina z nich už blog nemá a nedá se říct,že bych s některým z nich udržovala stálý kontakt. Ale na místo nich přicházejí další a já na žádného z nich nezapomenu. Tady je každý sám sebou. Tady si nikdo na nic nehraje a toje to co se mi strašně líbí. ¨
Takže vydáme se vstříct pátému roku? Jsem zvědavá co všechno nám tenhle rok přinese.

Vampire diaries

19. září 2010 v 13:25 | Silmarilli |  Kravinky (Kam to dát ??)

poslední dobou nám opět blbnul internet. Byl to nadlidský ukon zařídit všechno tak aby se rozjel internet a jelikož jsem nechtěla přijít o nery tak jsem to pak i přestala zkoušet. Ted ale začal zase trochu fungovat tak sem přidávám něco co jsem tvořila když jsem se nudila...vím nic moc :)


Dáááreček

6. září 2010 v 16:07 | Silmarilli |  moe vykecávky
Včera moje dobrá kamarádka mi chtěla a udělala radost. Dala mi jeden dárek a duvod proč mi ho dala se mi tady nechce rozepisovat. Já jsem z něho ale nadšená protože tohle je něco co vážně chci :) a čeho si vážím :) Havně jako fanoušek. Dostala jsem Forbidden Rose vonavku a pro ty,kteří neví od koho to je vonavka tak je od Avril LAvigne :)


Talent Mánie Smrtka

4. září 2010 v 10:54 | Silmarilli |  Kravinky (Kam to dát ??)
ted něco trošku veselejšího... Nemám moc ráda tyhle pořady,ale když v telce nic lepšího není tak na to kouknu.  A tahle smrtka mě okouzlila...jenom to postřílení poroty tam nemá být a nelíbí se mi to tam,ale jinak super prostě :D


Když dostaneš další šanci..všechny tvé předešlé chyby by měli být zapomenuty ?!

2. září 2010 v 16:59 | Silmarilli |  moe vykecávky
Neustále poslouchám věty typu: " Horší děcko už jsme nemohly mít !" - "Jsi lhářka prohlaná,nikdo ti nevěří ani nos mezi očima!"- " Co si o sobě vlastně myslíš?" - "Pořád si o tobě posloucháme,že ti nikdo nic nevěří!"
Přiznávám jako menší jsem lhala, a lhala jsem opravdu hodně,ale jen ze strachu,že budu potrestána. Naši vždycky opakovali větu,že když řeknu pravdu tak to nikdy nebude tak strašné jako když budu lhat. Že za pravdu mě tolik nepotrestají. Už ale jako malá jsem pochopila,že to tak nění...protože at jsem řekla cokoliv,chovali se ke mě uplně stejně. A vím,že mám na svědomí plno špatných věcí,že jsem rozhodně nebyla svecené děcko a i když vím,že to není vímluva tak to řeknu. A  kdo taky hodné děcko je ? Kdo je dokonalý?
Nejhorší je,že všechno mám na talířu doted. Je mi 18 a pořád mi vyčítají chyby z pěti let. Do tedka mi nikdo nevěří protože jako decko jsem si vymýšlela. Občas mi prostě příjde,že to trošku přehání.

Omlouvám se,ale potřebovala jsem to rychle někam napsat....