Alexandra Ivyová- zrození Temnoty

17. srpna 2011 v 12:57 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Pro Abby Barlowovou to byl pěkně mizerný den. Během pouhých několika hodin zvládla přežít ničivý výbuch, viděla zemřít svou zaměstnavatelku, měla znepokojivý a nevysvětlitelný sen a nyní se ocitla v pochybném chicagském hotelu s nadpozemským Dantem, ze kterého se vyklube sexy upír, po kterém sice touží, ale zároveň jí nahání hrůzu.
Dante byl posledních 341 let strážcem Kalichu - smrtelné ženy, která byla vybrána, aby držela síly temnot dál od našeho světa. Hrozivou shodou náhod se nyní touto ženou stává právě Abby. Ještě před třemi hodinami by Dante využil veškerý svůj šarm, jen aby ji svedl. Teď ji musí chránit, i kdyby ho to mělo stát život.


Nevypočitatelná kola osudu se dávají do pohybu: Dante s Abby jsou vrženi do věčné bitvy mezi dobrem a zlem… A zároveň běží zdánlivě zoufalý závod s časem, aby zachránili svou lásku…

Hodnocení ****

První díl serie Strážci Věčnosti a moc se mi to líbilo. Co mi vadí takže to u nás vychází trošku přeskákaně,takže první díl čtu až po druhém a čtvrtém,třetí pořád nemohu sehnat. Ale i tak mě to neodradí od čtení této serie,protože se mi hrozně líbí. Je tam jako vždy i trochu erotiky a sexuálního napětí,ale jako vždy je tam i všeobecné napětí kdy Abby s Dantem hledají čarodějnice,které by z Aby odstzranily Fénixe,který se k ní dostal nechtěným nedopatřením. Na jejich cestně se setkávají se silamy Temnoty a musejí s nimy bojovat. Nakonec se k čarodějnicím dostanou v čas,ale zjištují,že všechno není tak jak si mysleli a místo pomoci od čarodějnic se dočkají jejich tajného plánu ,kdy pomocí Fénixe uvězněného v Aby chtějí ze světa odstranit všechny démony. A to i okouzlujícího Danta ,který je upír a který Aby neodolatně přitahuje a do kterého se Aby bezvýhradně zamilovala stejně jako Dante do ní. Jak to,ale dopadne si musíte přečíst sami :)

ps: obrázek dám až bude blog.cz fungovat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka Peťka | Web | 23. srpna 2011 v 10:11 | Reagovat

já ti nevím... takhle to zní docela dobře, ale přijde mi, že od stmívání je ve světě knih nějak přeupírováno.. :(

2 Hel Hel | Web | 12. října 2011 v 13:30 | Reagovat

Tahle série mě hodně zaujala, ale jaksi ji nemůžu sehnat v žádném knihkupectví v mém okolí, ani na netu :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama