Lissa Price - banka těl- mladší

6. března 2015 v 10:55 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série : Banka Těl
Díl: 1
Vyslo v originále : 2012
VYšlo v ČR :2012
Počet stran : 344
Nakladatelství : Fortuna Libri

Dívka stojí před strašlivou volbou. Rodiče jsou mrtví, bratr nemocný, za peníze se stane někým jiným. Komu může věřit? Nikomu...
Děj tohoto strhujícího románu pro teenagery se odehrává v budoucnosti.
Během smrtelné nákazy zahyne většina lidstva. Díky zázračnému léku, podávanému zpočátku jen velmi starým a velmi mladým lidem, zůstanou na živu jen starci a děti - a ti najednou stojí proti sobě. Mladým se chce žít a starým se nechce zemřít.
Aby se děti uživily, pronajímají prostřednictvím tajné organizace svá těla bohatým starým lidem, kteří chtějí znovu okusit mladost - a prodloužit si život. Hlavní hrdinka tohoto napínavého románu, Callie, se nechtěně připlete do cesty intrikářskému senátorovi, který chce vydělat jmění na tom, že těla dětem jednoduše ukradne a pronajme je navěky... Callie najednou neví, komu může důvěřovat - a do toho ji zasáhne láska..

Určitě to byl velmi zajímavý příběh, navíc jsem tak uvažovala, jestli by to bylo opravdu možné. Aby se tenhle svět takhle změnil. Pokud ano oufám, že já to nezažiju.
Navíc musím řct, že příběh jako takový byl sice zajímavý, ale pro mě styl psaní jaksi nezáživný. Kvuli mé zvědavosti jak ten příběh celý skončí, jsem se zdárně dopracovala konce ...a pokud u nás vyjde druhý díl ...nebudu váhat a koupím si ho!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama