M.T. Majer - Hot Boys

27. března 2015 v 11:23 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Rok vydání : 2012
Počet stran : 288
Nakladatelství : Fantom Print

Hot Boys si říká skupina striptérů, kteří pravidelně přivádějí do varu návštěvnice nočního klubu Red Wolf. Jedním z nich je Chris, přitažlivý muž krátce po třicítce, který začíná být dosavadním životem unavený a uvažuje o konci striptérské kariéry.
Na jednom představení poznává fotografku Taru, která drze odolává jeho šarmu a vypracované postavě. Provokuje ho a dráždí a Chrise to k ní přes počáteční antipatii silně táhne. Snaží se ji získat, ale Tara se jakémukoliv sblížení brání. Ona jediná totiž ví, že v jejím životě je temný stín, kterému se snaží uniknout. Někdo natolik nebezpečný, že se obává o svůj život, i všech, kteří jsou jí blízcí…

Tak tohle bylo takové to počtení , naprosto nenáročné, místy usměvné a naprosto jednoduché. I když je to příběh, který je v podstatě už tak ohraný a plno lidí to kvuli tomu ani nepřečte, tak to bylo příjemné a přesně to co jsem ted potřebovala. Něco absolutně nenáročného...u čeho bych si mohla vyčistit hlavu a totálně vypnout mozek. Tak že i přez svou jednoduchost téhle knížce dávám bod :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama