Apartmány na Vršku - Hobitín :)

16. února 2016 v 8:47 | Silmarilli |  moe vykecávky
Protože už mi z toho doma hrabalo a bohužel jsem byla protivnější, než je mi milé přiznat, zakoupila jsem mě a polovičce víkendový pobyt v Apartmánech na vršku. Řekli jsme si že to pojmeme oddechově a že si to užijeme. A i když Valentýna nějak neslavíme,tohle mělo k oslavě hodně blízko a tak jsme letos udělali výjimku. Odjížděli jsme domů opravdu nadšení a spokojení. Jen to trochu kazil návrat do reality :)
Apartmány byly nádherné jak z venku tak i ve vnitř a hlavně opravdu čisté. Nechyběla vybavená malá kuchyňka dohromady se spaním a koupelna, kterou by ocenila snad každá žena. Hlavně ta vyhřívaná podlaha byla naprosto užasná. Počasí se nám naštěstí v rámci možností celkem vydařilo.
Tyhle apartmány mají i tu zajímavost, že jich je pouze osm a každý apartmán je z jiného dřeva. My byly ubytování konkrétně v dubu :) Pak je tam ještě bříza, jedle, javor, modřín, buk, jasan a borovice. Jsou postaveny ve tvaru hobitích domečku :) Domečky jsou obaleny jílem, najdete tu věci převážně z přírodních materiálů.


Co byl po příjezdu menší šok, tak fakt, že tam na nás nečekala televize. Až později nám došli všechny ty výhody co to má :)
Jinak musím pochválit i personál, protože byl opravdu vstřícný. Kousek od apartmánu měli srnečku a jelínka. To bych nebyla já abych se za nimi nešla podívat a nepozdravila je. Byly prostě užasní :)


Celková atmosféra byla opravdu nezapomenutelná. Aby jsme neseděli jenom na místě, naplánovala jsem nám dva výlety, které se opravdu vydařili. První byl do Hradce na obří akvário. Nesměli jsme tam chybět, protože přítel je akvárek velký fanda. I my doma jedno menší musíme mít :) Všíchni nás sice od obřího akvária odrazovali, ale nám se to nakonec dost líbilo. Je to prostě zajímavost co člověk v republice jen tak neuvidí. Navíc v druém patře měli i Rejnoka. Nikdy jsem ho takhle na živo neviděla, takže to bylo opravdu zajímavé :)Když jsem se vynadívala na toho užasného rejnoka, jeli jsme domů a druhý den do dvora králové v zoo. Byla jsem tam kdysi a tak jsem si toho moc nepamatovala. I když se může zdát že všechny zoa jsou v podstatě stejné tak nejsou. Ve Dvoře o proti Brno mají daleko věčí výběhy pro zvířátka a celkově líp spracované. Já jsem ale měla smůlu. Kamkoliv jsem přišla a chtěla si vyfotit třeba opičku, pořád se mi otáčela ke mě zády. Vždycky když jsem vytáhla foták. Dělali mi to pořád :) Až z toho měl srandu přítel, který se chudá se mnou po celé zoo musel tahat na vozíku, který jsme si pro mě pujčili.


Jo a ještě jsem zapomněla, pokud bych náhodou někoho opravdu navnadila a měl by zájem o apartmány tady máte jejih adresu http://apartmanynavrsku.cz Opravdu je to nádhera. Vím melu o tom pořád dokola, ale když mě se tam opravdu tak strašně líbilo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inked Babe Inked Babe | Web | 16. února 2016 v 14:06 | Reagovat

Ahoj, děkuji za komentář na blogu. Je fajn číst, že někde někdo má či měl podobný problém. Já svého snoubence prosím už dva roky, co spolu bydlíme, nikdy mi nepomůže, jednou mi dokonce řekl, že přeci nebude uklízet, když chodí do práce. Přemýšlím o rozchodu, nějak to nezvládám. Zdravotní potíže, vysoká, brigáda a do toho ještě stále uklízet a tvořit "domácí prostředí", to nejde, když mi nikdo nepomůže.

K článku, apartmány jsou nádherné! A bez televize na pokoji? Sen :-D

2 Inked Babe Inked Babe | Web | 16. února 2016 v 14:22 | Reagovat

Já vím, že si člověk třeba řekne, je to vyšilující kráva, je to jen úklid, trocha špíny. Ale o to právě jde, ona to není jen trocha špíny. Jsou to hromady a hromady, které denně uklízím z naší ložnice, jen pro příklad, dnes to byl nefunkční set top box, shnilý obal od džusu, o kterém jsem bohužel nevěděla, sáčky a drobky od sušenek všude kolem, velká krabice od televize, kterou slibuje odnést už tři týdny, zvětralé šampaňské a velký pytel odpadků, které slíbil ráno odnést, ovšem ani si nevzpomněl...Je to skvělý člověk, nebýval takový, pamatuji si ho jinak a o to víc jsem z něj zklamanější a zklamanější.

Tvůj blog je skvělý, moc se mi líbí styl článků a fotografie.

3 Inked Babe Inked Babe | Web | 16. února 2016 v 14:48 | Reagovat

Tvůj blog je opravdu super, moc se mi líbí to klidné, takové tlumené prostředí, je to velmi milé.

Hororové scény už jsem zkoušela taky, urazil se a řekl, že to přeci teď, když to zrovna chci, nebude uklízet :-D, chvíli jsem rezignovala a žila v té špíně, ale uvědomila jsem si, že mám na víc. Stále jen slibuje, ale nic se neděje :-x

Je to hrozné, ale opravdu začínám přemýšlet o rozchodu, není takový, jako býval, byl velmi společenský, teď trávíme veškeré dny doma, včetně víkendů, nikam se mu nechce, neuklízí, nepečuje o sebe, někdy i dokonce páchne, říkám si, co si musí myslet ostatní, že na něj jeho snoubenka kašle a nepečuje o něj, já se snažím, má vše k dispozici... Zlenivěl, ale nehorázným způsobem.

4 Inked Babe Inked Babe | Web | 16. února 2016 v 15:04 | Reagovat

Náhodou, jsi skvělý psycholog, já si myslím to samé, je si sám sebou určitě jistý, ví, že kdykoliv se vrátí domů, já tam budu, bude jídlo, čistota, teplo...je určitě izolovaný ve svém světě, přesně jak píšeš. Žije ve svých jistotách, ví, že tam budou, ale já ho brzy vyvedu z omylu, mám toho opravdu dost :-D. Velmi o tom přemýšlím, i pro mě je to těžké, ale nezabraly prosby, pláč, hysterie, křik, hádky, nic. Jen slíbí a prd. Nejhorší je, že se s ním nedá ani pohádat, já na něj křičím a on na mě kouká a mlčí. Což mě taky extra vytáčí, ta pasivita.

5 Inked Babe Inked Babe | Web | 16. února 2016 v 15:58 | Reagovat

Tak bohužel i tak jsem nedosáhla větší změny :-D, přišel z práce, vysvětlila jsem mu, o co mi jde, zda se mu to tu tak uklizené líbí a jestli by to tak nemohlo zůstat. Vysvětlila jsem mu, jak mizerně se cítím, jako jeho osobní uklízečka. Mno urazil se a teď už opravdu nevěřím, že by se mohlo něco změnit O_O, nedal mi ani šanci, abych mu to vysvětlila do konce. Prostě se urazil. Já mám vážně dost :-x, je to sranda :-D

6 Sentencia Sentencia | Web | 22. února 2016 v 13:24 | Reagovat

jé, to jsi jezdila všude možně v okolí :D V apartmánech byla minulý rok sestřenice a moc si je chválila. Vzhledem k tomu, že mám v Ústí nad Orlicí tetu, tak jsem taky uvažovala, že bych nám víkend zamluvila a spojila to třeba s návštěvou :D Jinak výlety jste měli hezké. Vybrali jste pěkné cíle. Akvárium i Zoo jsou jedny z nejhezčích věcí tady ;)

7 Eleanor Eleanor | E-mail | Web | 25. února 2016 v 19:27 | Reagovat

Dekuji za odkaz, vypada to opravdu lakave. Akvarko by muj drahy taky jiste ocenil navstivit. Ja bych zustala u srnek :D

My byly nedavno ubytovanina zamku Hradek u Susice. Recenzi jsem sice jeste na blog hodit nestihla, ale vrele doporucuji.

8 Iris Iris | E-mail | Web | 28. února 2016 v 8:14 | Reagovat

Tak na odkaz určitě mrknu, vypadá to super :-)
Ovšem bez té TV O_O  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama