špatné vztahy aneb když má mladá holka dítě

8. února 2016 v 13:31 | Silmarilli |  moe vykecávky
Pokaždé když jedeme navštívit rodinu mého přítele, domů se vracím naštvaná a znechucená. Lidé jsou bohužel různí. Maminku už nemá a tak nás u nich doma vždy vítá jeho táta, dvě sestry. Jedné říkejme N a druhé M a teď už i dva roky malé dítko, které splodila sestra M. To že si dítě pořídila ze špatných důvodu asi nemá smysl komentovat. Byla to čistě nechuť chodit do práce a tak si ho pořídila s fetákem, se kterým už rok chodila.

Je každého věc jak se svým životem naloží ale dokáže mě rozčílit když tím skomplikuje život všem. Kluk prohulil celičký den až mu nakonec sebrali i papíry a ona kouří jak fabrika, proto nemá ani na plenky pro dítě. Takže veškeré finanční záležitosti platí její táta. Tím pádem syn musel jít na vedlejší kolej a když tam jede na vánoce, zatím co on dostane jednu foňavku, na které nechají cenovku 200kč ony před ním rozbalují notebooky atd. Vánoce by sice neměli být o penězích a hmotných darech, ale ukazuju vám to jako příklad jak ho totálně odstřihli.

Myslím, že s tím se má polovička celkem i vyrovnala a spíš to nesu huř já než on, že ho takhle zanedbávají. Co mě ale dokáže vytočit k nepříčetnosti,když přijedeme a sestra M nám ještě vyčiní, že jsme pro dítě nic nepřivezli. Jako o Vánocích, koupili jsme dítku, malou kuchyňku a výsledek byl ten, že počkala až polovička odejde a pak mě nadala, že jsme nekoupili to co by si ona představovala. Že to není dost dobrý a ona by vybrala daleko lepší kuchyňku. To že ta o které mluvila stála téměř tři tisíce, snad nebudu ani komentovat.

Za dárky pro M a její dítě dostávám vynadano už nějký ten pátek, každé narozeniny, každé vánoce a takhle to bylo ještě než se malá narodila. Tak jak dárky dávám opravdu ráda, pro ni to nesnáším. Člověk si prostě rodinu nevybere a je tragické když žijí v představě, že je snad budeme dotovat. Nemluvím ani o situacích kdy jdeme do obchodu a ona mi začne ukazovat co mám dítku koupit atd. Něco jsem jí koupila a hned mě začala posílat, že to další co tam je, je daleko lepší. Začala jsem dělat že jí neslyším a jdu vždycky pryč.

Nakonec jsme před nimi plácli, že už hledáme vlastní bydlení a to byl oheň na střeše. Vlastní celkem velký pozemek a aniž bychom je snad o něho chtěli připravit, hned se tvářili, že ho po nich chceme. Evidntně soudím tebe podle sebe. A tak i když je to smutné se smrtí maminky přítel přišel i o velkou část rodiny. Je důležité že jsme tu jeden pro druhého a člověk by se nad těmi věcmi měl asi povznést. Jen kdyby to bylo tak jednoduché!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Iris Iris | E-mail | Web | 13. února 2016 v 11:03 | Reagovat

Na to se jen těžko hledá odpoveď.
Já nevím, jestli bych i nadále něco kupovala, alespoň pro ni, dítě za to nemůže.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama