Veronica Rossi - Do poklidné modři

22. března 2016 v 12:30 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série : Nebe
Díl : 3
Počet stran : 416
Nakladatelství : Knižní klub

Árie a Perry jsou rozhodnuti najít Poklidnou modř, bezpečné útočiště před éterovými bouřemi dříve než Sobol a Hess. V jeskyni, kde nalezli provizorní útočiště, se snaží usmířit obě skupiny, Osadníky a Outsidery, které spojuje jen nenávist k jejich zoufalé situaci. Čas běží a je třeba zachránit Uhlíka, kterého kvůli jeho neobyčejným schopnostem unesli Sobol s Hessem.

Pak dorazí žalem zničený, rozzuřený Roar a svou touhou po pomstě všechny uvrhne do nebezpečí.
Perrymu a Árii nezbývá než sestavit zcela nepravděpodobnou družinu a vydat se na beznadějnou záchrannou akci.

Uhlík není jen klíčem, který jim odemkne Poklidnou modř, a jedinou nadějí na přežití - je to i jejich kamarád. V umírajícím světě má smysl jediné - přátelství.

Uhlíka mě bylo opravdu líto. To je první myšlenka, která mi vyvstane, když si vzpomenu na tuhle knihu. Za mě to byl nejlepší díl téhle série. Co mi opravdu vadilo, byl začátek. Tenhle třetí díl jsem sehnala až po celkem dlouhé době a vůbec jsem netušila kde jsem skončila. Autorka se okamžitě pustila do děje a vůbec čtenáře do příběhu nezavede. Já jsem neustále pátrala kde jsem to vlastně skončila a co se zrovna děje. Což je opravdu velké mínus. Ostatně podobné problémi mě provázeli celou sérii, jakoby to autorka neměla vůbec pod kontrolou. I když námět zněl dobře, znovu už bych se do toho asi nepouštěla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inked Babe Inked Babe | Web | 31. března 2016 v 21:04 | Reagovat

Ahooj, jsem moc ráda, že se ti eshop líbí. K tvému dotazu, bižuterii nevytvářím sama, je přivezená z usa. Žádná Čína, usa je výhradní dodavatel. Chtěla jsem nabídnout něco, čeho je tu jen málo a dle stavu objednávek se mi to i myslím povedlo.

Děkuji za lajk, jsi vítána!
Inked Babe

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama