Sherrilyn Kenyonová - Milenec snů

20. srpna 2016 v 12:51 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série : Noční lovci
Origin. Název : Fantasy Lover
Díl: 1
Rok vydání : 2002
Rok vydání v ČR :2014
Počet stran : 320
Nakladatelství : Ikar

Julian Makedonský byl neohrožený spartský generál, jenž v boji nikdy nepoznal porážku. Z nejvyššího vrcholu slávy však padl až na dno lidského utrpení a stal se otrokem lásky. Statný muž, který vždy přitahoval pohledy opačného pohlaví, si totiž už nevybírá - ženy si vybírají jeho a on jim přináší rozkoš a uspokojení, Odevzdaně plní své povinnosti milence a už nedoufá, že by mohl kletbu, jež na něj byla uvržena, nějak prolomit. Jiskřička naděje mu svitne v podobě lásky, v kterou už nedoufal a kterou vlastně ani nikdy nepoznal. Grace Alexanderová v něm totiž nevidí jen pouhého otroka... Dokáže velká láska zlomit staletou kletbu? Jedno ze základních děl žánru paranormální romance poprvé v českém překladu.


Od Sherrilyn Kenyonové, jsem už pár knih četla a i když je to někdy zbytečně přeslazené a čatokrát víte jak to dopadne, tak mě její díla prostě baví. U nás vyšli poze tři knihy od téhle spisovatelky a přitom už jich na svém kontě má mnoho. Naštěstí u nás existuje stránka, kde její věrní fanoušci, překládají pro ostatní její knihy. Pokud by měl někdo zájem stránka je sherrilyn-kenyon.blogspot.cz

Tahle kniha v podstatě startuje sérii nočních lovců a je to také znát. Protože jsem prvně četla druý díl je vidět, že tady jsou ještě jistá místa, kde by se to dalo zlepšit. Momentálně čtu díl třetí a s každou knihou je to lepší a lepší.

Julian a Grace mě prostě bavili. I když výtku bych ke Grace měla, byla tak hodně empatická a pořád plakala nad jeho osudem až mi to chvílemi brnkalo na nervi, jinak to bylo pěkné oddechové čtení :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ettelwen Ettelwen | Web | 20. srpna 2016 v 17:46 | Reagovat

I když má kniha své chybky (ale přiznejme si, která ne), tak bych si ji ráda přečetla. O autorce jsem ještě neslyšela a to stejné platí o jejích příbězích. Takže děkuji za tip :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama