Sherrilyn kenyonová - Noční Hra

11. října 2016 v 19:22 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série : Temní lovci
Díl : 6
Origin. Název : Night Play

Bride McTierneyová to s muži nemá lehké. Podle ní jsou to običejní sobci, kteří jí ve skutečnosti nikdy nemilovali. Považuje se za nezávislopu ženu a hluboko ve vnitř sní o princovi na bílém koni. Nikdy by jí nenapadlo, že její princ bude mít místo lesklé zbroje lesklou srst.
Vane Kattalakis není tím, čím se na první pohled zdá. Věčina žen lamentuje že jejich partner se chová jako pes. V Bridinom případě se její přítel chová jako vlk. Vlk-šelmočlověk kterého pronásledují nepřátelé prahnoucí po jeho smrti.
Vane netoužil po družce, ale sudičky mu předurčili Bride. Má tři týdny na to aby jí přesvědčil, že nadpřirozené věci existují, jinak ho čeká trest- krutý a pro úctihodného vlka nepřijatelný. Ale jak má vlk přesvědčit lidskou ženu, aby ,u svěřila do rukou svůj život, když jeho vlastní visí na vlásku ? Ve světě šelmolidíplatí pravidlo:Zvítězit může jen jediný alfa samecOd Sherrilyn kenyonové a hlavně série Dark hunter, nemůžete očekávat, že to bude protkané svou originalitou. Všechno začíná a končí v podstatě stejně. V každém díle nějaký muž potká ženu, zamilují se, potom společně čelí nějakému problém. Když ho řeší tak mají pocit, že z nějakého důvodu spolu prostě zůstat nemůžou, ale jak už to tak bývá, najednou se všechno tak krásně spojí a oni spolu může žít štastně až do smrtí, nebo štastně až na věky.
Ale i přez tohle všechno je to právě svět temných lovců, co člověka baví číst a to jak ho autorka vykresluje. O stylu psaní nemůžu moc říct, protože to čtu ve fanouškovském překladu, ale i ten je náhodou skvělý. Takže i když v tom není moc originality, mě to neskutečně baví a nutí číst další a další díly. Nakonec, možná bych byla naštvaná kdyby mi autorka někdy zabila někoho koho jsem začala zbožnovat :)

Tak nějak jsem tušila, že příjde díl s Vanem a Bride. Už když se jednou setkali, tak trochu autorka naznačila, že s těmihle postavami má něco v plánu a kromě jejich prvního setkání se jí příběh povedl. První setkání se mě prostě moc nelíbilo a nějak mi to nesedělo k Bride a jejímu vykreslenému charakteru, ale tohle se nakonec dalo prominout. :)

Prostě se mi Vane a Bride dostali pod kůži a tenhle příběh se mi líbil.

Knihy z této série jsou od Autorky Sherrilyn Kenyon (Kinley MacGregor) , která má na svém kontě hromadu skvělých knih. U nás je z této škály vydáno oficiálně malé zrnko z nich a tak pro lidi jako jsem já, které tyto knihy osloví a nadchnou je tu web. Jedná se o stránky, kde jsou překlady ostatních knih. Myslím, že knihy jsou přeloženy skvěle a i já odtud čtu opravdu hodně :) www.sherrilyn-kenyon.blogspot.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama