Sherrilyn kenyonová - Hříchy Noci

7. listopadu 2016 v 14:03 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série : Temní lovci
origin název :
díl 8
rok vydání : 2005

Ve světe Temných lovců existuje kodex cti, kterým se musí řídit všichni, i ti "špatní hoši": Nikdy neublížit člověku. Nepít krev a nikdy se nezamilovat.

Ale nyní si každý Temný lovec myslí, že je nad zákonem a mylně se domnívá, že má nějakou moc nad životem a smrtí lidí.
A to je taky důvod, proč jsem byl stvořen. Kdo jsem? Jsem nebojácný postrach pro všechny kdo se protivý zákonu. Každý kdo ho překročí, čelí mému rozhořčení. A nikdo z nich se mě nemůže dotknout. Nikdo z nich mě ovlivnit.
Jsem neoblobný a bezcitný.

Nebo jsem si to myslel, dokud jsem nepoznal Temnou lovkyni, se jménem Danger (Nebezpečí), jejíž jméno bylo synonymem jejího života. Vůbec nikomu nedůvěřovala. Ani mě ani nikomu jinému. A kdo by se jí divil? Vždyť jsem přišel jako soudce, porotce a kat, a pravděpodobně odsoudím většinu jejích přátel. Přesto klíčem k záchraně některých z nich, byla právě ona. Bez ní jednoznačně všichni zemřou.


zdroj: sherrilyn-kenyon.blogspot.czTahle kniha vypráví příběh o Alexionovi, který byl stvořen aby dohlížel na temné lovce. A když se začínají vymykat kontrole a myslet si, že můžou skutečně všechno je povolán, aby nastolil pořádek. Musí se rozhodnout, kteří temní lovci si zaslouží zachránit a kteří už zašli příliš daleko.
Upřímně, nebyl to špatný příběh, ale tahle série má na svědomí příběhy daleko lákavější a čtivější a proto ve srovnání s nimi je moje hodnocení mírně podprůměrné. Ani Alexion a ani Danger si mě plně nezískali ve srovnání s jinými hrdiny.
Ovšem humor autorky je mi velmi blízký a proto i tady byly místa, které mě skutečně bavili.

Knihy z této série jsou od Autorky Sherrilyn Kenyon (Kinley MacGregor) , která má na svém kontě hromadu skvělých knih. U nás je z této škály vydáno oficiálně malé zrnko z nich a tak pro lidi jako jsem já, které tyto knihy osloví a nadchnou je tu web. Jedná se o stránky, kde jsou překlady ostatních knih. Myslím, že knihy jsou přeloženy skvěle a i já odtud čtu opravdu hodně :) www.sherrilyn-kenyon.blogspot.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama