Prosinec 2016

pustina

30. prosince 2016 v 14:30 | Silmarilli |  moe vykecávky
I když tady je teď pusto, prázdno a nic zajímavého se neděje, tak v mém životě je to přesně naopak. Totální chaos. Takový shon kolem vánoc už jsem dlouho nezažila a doufám, že už ani nezažiju. Místo, pohody a koukáním na pohádky, jsem lítala jak střelená a nevěděla jsem, kam dřív skočit. Jsem z toho tak unavená a zdevastovaná, že si snad poprvé přeju, aby to už bylo všechno za mnou a my se zařadili do klasického pochodu života.

Konečně jsem si našla pět minut času, mezi další návštěvou, kdy jsem sem mohla zaskočit a konečně něco napsat. Opravdu už mi to chybělo a akorát jsem se utvrdila v tom, že blog bych smazat nechtěla. I když někdy není nálada, jindy čas, vždycky když potřebuju je tady a já se můžu ponořit do svých myšlenkových pochodů.

Ježíšek byl k nám letos opravdu štědrý a možná mi to tím chtěl vynahradit :) Doufám, že i vy jste byly spokojení a splnilo se aspoň velká část vašich přání. S polovičkou jsme oslavili první vánoce v našem hnízdě a myslím že to proběhlo celkem slušně :) ( když nepočítám to lítání ).

Navíc jsme ještě mezi svátky čekali na Polovičákovi výsledky, jestli nemá nádor, takže o to to bylo, vzhledem k jeho dorinné anamnéze, letos stresující. Naštěstí to dopadlo dobře a byla to jen neškodná blbůstka :) Jenže to čekání bylo příšerné. Ačkoliv jsme si to nechtěli přiznat, byly jsme nervozní,víc hádaví a navíc já jsem stresař, takže už jsem viděla to nejhorší. O to větší byla radost, když to dopadlo dobře. Výsledky jsme se dozvěděli včera a já mám pocit, že to byl takový opožděný dárek k vánocům :)

Tak to by bylo takové malé schrnutí a přeji všem štastná a krásný nový rok :)

nežer - neuvidíš zlaté prasátko

5. prosince 2016 v 11:38 | Silmarilli |  moe vykecávky
"A když to vydržíš, až do večera, nepapat. Tak uvidíš zlatý prasátko. "
"A tati, bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru?"
"Musíš vydržet a budou i zuby."
"Nene, já nemusím. Já už ho vidím...."

Tak tahle reklama , i když už je ohraná, nás vždycky na vánoce těší...Vždycky když jí začnou dávat, křičíme na sebe s polovičkou: " Je to tady, už jsou vánoce".
A letos když jsme byly na jednom výletu, měli tam stánek, kde prodávali ručně vyrobené baňky. Dokonce vám na ně napsaly co jste chtěli a pokud jste chtěli. My jsme tam objevily tyhle prasátka a nemohly jsme odolat :)

Takže letos, letos už můžem papat od rána, protože svoje zlatý prasátka už máme :D


Brandnooz Box - Listopad

1. prosince 2016 v 9:50 | Silmarilli |  moe vykecávky
A konečně jsem se opět dočkala a dorazil brandnooz box. Tentokrát je trošku zaměřený a to na pečení, což mi vůbec nevadí, protože pořád něco doma kutím :)