Sherrilyn kenyonová - Snolovec

7. ledna 2017 v 9:02 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Origin. Název : Dream Hunter
díl : 11
Série : Temní lovci
Rok vydání : 2007

Arik je něco jako predátor. Odsouzený bohy, žít věčnost bez emocí, může cítit jen ve snech ostatních. Několik tisíc let procházel mnohým lidským nevědomým, hledaje pocity. Až nakonec našel snílka, jehož živá mysl by mohla vyplnit tu prázdnotu jeho nitra.
Doktorka Megeara Kafieri, sledovala svého otce jak ničí svůj život a svou pověst, hledáním důkazů o tom,
že Atlantida byla skutečná. A když byl její otec na smrtelné posteli, tak mu musela slíbit, že mu vrátí jeho čest. Proto je nyní v Řecku, kde má v úmyslu jednou provždy dokázat, že starověký ostrov je přesně na tom místě, o kterém se zmiňoval její otec. Ale zklamání a neštěstí ji doprovázelo na každém kroku. Zejména od chvíle, kdy na moři našla plavat cizince. Jeho tvář totiž viděla už mnohokrát... ve svých snech.
To, o čem neměla ani ponětí, je, že Arik je držitelem starobylého tajemství, které ji může pomoci najít
mýtický ostrov Atlantidu.


Snolovci, se sice snažili, ale jjeich světu nemůžu přijít na chuť. Nejraději bych jejich díla přeskákala, ale bojím se, že by mi mohlo uniknout něco podstatného.
I když jsem s Arikem hodně soucítila a samozřejmně jim přála šťastný konec, jeho svět mě nedokáže tak vtáhnout do děje, jak bych si sama přála.
Megeara mi sice padla do oka a jejich vztah musel projít hodně úzkalími, ani ona ten příběh nezachránila. Ale je taky dost možné, že moje hodnocení není objektivní.

Knihy z této série jsou od Autorky Sherrilyn Kenyon (Kinley MacGregor) , která má na svém kontě hromadu skvělých knih. U nás je z této škály vydáno oficiálně malé zrnko z nich a tak pro lidi jako jsem já, které tyto knihy osloví a nadchnou je tu web. Jedná se o stránky, kde jsou překlady ostatních knih. Myslím, že knihy jsou přeloženy skvěle a i já odtud čtu opravdu hodně :) www.sherrilyn-kenyon.blogspot.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Medvěd Medvěd | Web | 10. ledna 2017 v 7:09 | Reagovat

Wow, tak tahle kniha mě hodně oslovila, asi si ji budu přát na narozeniny. Díky za další super tip :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama