Sherrilyn kenyonová - Snový pronásledovatel

14. ledna 2017 v 9:49 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Origin. Název : Dream Chaser
Díl : 14
Série : Temní lovci
Rok vydání : 2008

Snění nikdy nebylo tak smrtelné a vzrušující...
Hádes málokdy dává druhou šanci.
Ale Xypher dostal jeden měsíc na zemi jako člověk, aby spasil sám sebe jedním dobrým skutkem, nebo bude odsouzen k věčnému mučení v Tartaru.
Simone Duboisová je žena s tajemstvím, o kterém ani neví. Nikdy nepochopila, proč ji mrtvý pronásledují. Zejména její parťák, který ji nikdy nenechává samotnou. Ale během let se už načila své schopnosti zvládat. Alespoň do doby, kdy jí do života vstoupil velmi fascinující a smrtící cizinec.
Nyní osud světa leží v jejích rukou...
Už dost hrozné bylo, že se na ni spoléhají mrtvý. Teď je tu ke všemu ještě Xypher, který od Simone potřebuje, aby otevřela portál do pekla.
A to jste si mysleli, že máte špatné dny...


Simone mě bavila od samého začátku a to i její věrný přítel Jesse, kterého jsem si hned taky oblíbila. Vlastně celá tahle kniha začíná dost zajímavě a v podstatě od začátku se vrháme do zajímavého děje. O to víc jsem ráda, že se v téhle knize objevil i Xypher. Pouze se chvilku ukázala v předchozí knize a já věřila, že nám má ještě co ukázat. Nemýlila jsem se.
Bavilo mě to jak k sobě byly připoutání a jak od sebe nemohli jít dál. A to i Jesse a jeho neustálé poznámky, které mě často rozesmály. Někdy si říkám, že mám až moc živou představivost. Každou scénu co čtu si až příliš živě představuju ve své hlavě :)

Knihy z této série jsou od Autorky Sherrilyn Kenyon (Kinley MacGregor) , která má na svém kontě hromadu skvělých knih. U nás je z této škály vydáno oficiálně malé zrnko z nich a tak pro lidi jako jsem já, které tyto knihy osloví a nadchnou je tu web. Jedná se o stránky, kde jsou překlady ostatních knih. Myslím, že knihy jsou přeloženy skvěle a i já odtud čtu opravdu hodně :) + zdroj anotace www.sherrilyn-kenyon.blogspot.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama