Kenyonová Sherrilyn - Bez slitování

26. ledna 2018 v 14:58 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série : Temní lovci
Díl : 19
rok vydání : 2010
origin. Název : No mercy


Bylo jen otázkou času, kdy se do další knihy Kenyonové dostane další člen smečky Peltierů. A byla jsem strašně ráda, že to byl zrovna Dev o kom jsem mohla číst, protože ten mě hodně zaujal. Nicméně jsem očekávala, že se Devovi trochu víc přiblížím a dozvím se o něm něco šokujícího.
Nestalo se a ani Samia mě svým charakterem nějak nezaujala. Jistě, je to už 19 díl a co bych pořád chtěla nového, jenže některé díly jsou slabší a jiné zase silnější. Možná to bylo tím očekáváním, takže proto jsem pochopitelně zklamaná, nevím.


Avšak příběh jak se Samia stala Temnou lovkyní byl zajímavý a mě mockrát napadlo, jak bych asi já zvládla takovouhle zradu unést. Někdy se do těch knih ponořuji snad až příliš.
Člověk, postava nebo bytost, vyberte si sami, která mě čím dál víc zajímá je Savitar. Jsem celkem zvědavá, jestli i o něm se někdy dozvíme něco víc. O něm bych samostatnou knihu vážně uvítala a pokud jsem se dobře dívala, tak zatím by o něm kniha vyjít ani neměla, což je škoda. Nejspíš je to člověk, který nám má být záhadou.


Knihy z této série jsou od Autorky Sherrilyn Kenyon (Kinley MacGregor) , která má na svém kontě hromadu skvělých knih. U nás je z této škály vydáno oficiálně malé zrnko z nich a tak pro lidi jako jsem já, které tyto knihy osloví a nadchnou je tu web. Jedná se o stránky, kde jsou překlady ostatních knih. Myslím, že knihy jsou přeloženy skvěle a i já odtud čtu opravdu hodně :) + zdroj anotace www.sherrilyn-kenyon.blogspot.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama