Kenyonová Sherrilyn - Jedné tiché Noci

19. ledna 2018 v 16:05 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série : Temní lovci
díl : 16
Origin. Název : One silent Night
Rok vydání : 2008

Tahle kniha se věnuje člověku ( bytosti), se kterým jsme měli možnost se střetávat v několika minulích dílech. Vždycky tam byl jen jako vedlejší postava a hlavně těžký záporák. Často to byl právě ten člověk, který komplikoval život našim hlavním hrdinům, kterým jsme tak bezmezně fandili. Snad každý temný lovec ho zná a nenávidí ho. Ti bystřejší a ti, kteří tuhle sérii znají už možná tuší o kom je řeč a pro ty ostatní, jedná se o Strykera.

Je to bytost, která vládne daimonům a taky ten proti kterému bojují temní lovci. Nicméně v knize je donucen na krátkou chvíli spolupracovat s Acheronem.


Autorka se možná snaží polidštit Strykera a ukázat tak, že i on má srdce.

Zephiru už jednou opustil a ona je víc než ochotná ho za to zabít. A i když si myslí, že to bude snadné, zjistí, že ho v hloubi duše pořád miluje. Stryker si tak uvědomuje chybu, kterou napáchal a snaží se jí vysvětlit proč to musel udělat. Nakonec jsou nuceni se spojit proti daleko věčímu problému, než jsou oni dva.

Možná už proto, že Stryker je pro mě jako trn v oku a ohrožuje tak mé temné lovce, nemohla jsem mu přijít na chuť. A i když věřím, že každý má někdy měké srdce a jsou věci, které mu doukážou ublížit, tohle se mi nelíbilo. Má to být krutý a nelítostný protivník a místo toho se setkáváme s člověkem, který je neuvěřitelně lítostivý a z velké části se liší od Strykera, které ho jsme znaly dřív. Kdy bez váhání zabil svého syna za to, že se zamiloval.

Prostě, tenhle díl mi nepřirostl k srdci....


Knihy z této série jsou od Autorky Sherrilyn Kenyon (Kinley MacGregor) , která má na svém kontě hromadu skvělých knih. U nás je z této škály vydáno oficiálně malé zrnko z nich a tak pro lidi jako jsem já, které tyto knihy osloví a nadchnou je tu web. Jedná se o stránky, kde jsou překlady ostatních knih. Myslím, že knihy jsou přeloženy skvěle a i já odtud čtu opravdu hodně :) + zdroj anotace www.sherrilyn-kenyon.blogspot.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mydarkpath mydarkpath | Web | 21. ledna 2018 v 12:30 | Reagovat

to vypadá dobře O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama