Kenyonová Sherrilyn - Snový bojovník

21. ledna 2018 v 16:38 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série : Temní lovci
Díl: 17
Rok vydání : 2009
origin. Název : Dream Warrior


Jericho byl v podstatě odsouzen bohem za milosrdenství, které projevil vůči dítěti. Bůh ho zbavil schopností a seslal ho na zem, kde ho neustále mučil. Udělali mu tolik krutostí, že se člověk až diví, že scela nezhořkl.
Po několika letech( hodně moc letech) je Delphine nucena ho vyhledat a požádat tak o pomoc za Zeuse. Logicky Jericho odmítne a dostane nabídku, které neodolá a přidá se na špatnou stranu. Delphine je mu vydaná na milost jako jeho osobní hračka pro pobavení.


Jericho mi byl sympatický svým dobrým srdcem, což bylo trochu v rozporu vůči jeho minulosti. Byl tolikrát ponížen, že se mu člověk nedivý, když odmítá pomoct Delphine zachránit svět. Ze začátku je ke všemu dost odmítavý,ale odmítá Delphine ublížit. I tak mě trošku překvapilo, jak jejich sblížení proběhlo rychle, vzhledem k tomu jak celá kniha začínala. Očekávala jsem od Jericha více zarputilosti a zdrženlivosti, vůči lásce kterou pocítí k Delphine. Každopádně jak moje maminka vždycky říká, hlavní je, že je ruka v rukávu :).


Knihy z této série jsou od Autorky Sherrilyn Kenyon (Kinley MacGregor) , která má na svém kontě hromadu skvělých knih. U nás je z této škály vydáno oficiálně malé zrnko z nich a tak pro lidi jako jsem já, které tyto knihy osloví a nadchnou je tu web. Jedná se o stránky, kde jsou překlady ostatních knih. Myslím, že knihy jsou přeloženy skvěle a i já odtud čtu opravdu hodně :) + zdroj anotace www.sherrilyn-kenyon.blogspot.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama