Sherrilyn kenyonová - Acheron

15. ledna 2018 v 13:18 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Origin. Název : Acheron
díl : 15
série : Temní lovci
rok vydání : 2008

Na tenhle díl jsem byla opravdu zvědavá a hodně jsem se těšila. Acherona známe již od prvního dílu této série a vždycky pro nás všechny byl tak trošku záhadou. Občas jsme se sice dozvěděli něco nového o tomhle laskavém a smrtícím stvoření,ale to bylo asi tak všechno. Tahle kniha nám ukázala mnohé...

Nejprve jsme se v knize vrátili na úplný začátek Acheronova života. Musím říct, že jsem první půlku knihy hltala jak oživot a říkala si, bylo by vůbec reálné aby tohle všechno někdo zvládl a nezešílel přitom ? Přitom mě často napadala myšlenka, že vlastně něco podobného, ale né v takové míře se stejně u nás děje. Pořád si všichni navzájem ubližujeme a lžeme.
Acheron tak u mě stoupl ještě víc v cenně za to jaký si udržel pohled na svět. Já bych tak milostivá asi nezvládla být. A když už se prokoušeme vším tím co Acherona za život potkalo vrháme se do současnosti a je to snad ještě lepší. Člověk tak víc rozumí tomu co se děje. Jejich vztahu s Artemis a jeho celé osobnosti.
Tenhle díl byl opravdu jeden z těch nejlepších a to možná právě díky tomu, Acherona známe tak strašně dlouho a přitom vlastně vůbec.
A Tory? Ona byla někdo o kom jsem si říkala, že k Acheronovi prostě patří.


Knihy z této série jsou od Autorky Sherrilyn Kenyon (Kinley MacGregor) , která má na svém kontě hromadu skvělých knih. U nás je z této škály vydáno oficiálně malé zrnko z nich a tak pro lidi jako jsem já, které tyto knihy osloví a nadchnou je tu web. Jedná se o stránky, kde jsou překlady ostatních knih. Myslím, že knihy jsou přeloženy skvěle a i já odtud čtu opravdu hodně :) + zdroj anotace www.sherrilyn-kenyon.blogspot.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama