Už nikdy nic, nebude víc

10. dubna 2018 v 13:46 | Silmarilli |  Život dospěláka


Je pravda, že s miminkem se vám všechno otočí o stoosmdesát stupňů. Všechno je nové, neokoukané , neosahané a pomalu si musíte zvykat na nový režim. Já jsem měla šestinedělí strašné. Bambulka sice spinkala v noci docela dobře, ale já jsem byla nějaká nervní. Všechno mě hned rozhodilo a ze všeho jsem byla hned vykolejená. Což nám doma taky způsobilo řadu hádek. Kam se hrabevěta, šestinedělí by mělo být v klidném duchu. Tak to u nás skutečně nevypadalo.

V podstatě se z toho všeho stal šílený kolotoč přebalování, krmení, uspávání, návštěv atd. A v podstatě se to v tomhle pořadí odvíjelo celou dobu. Přebalit, nakrmit, návštěva,přebalit nakrmit, návštěva. Bylo jsem z toho vyčerpaná, ale pokaždé se stačilo podívat na pyšný výraz muže, když se chlubil bambulkou a všechno se vytratilo. A kvůli tomu bych to snad podstoupila všechno znova. Každopádně až se někomu v mém okolí narodí prcek ozvu se až později...až se všechno utlumí...
,
Bylo jsem z toho tak šíleně unavená, že jsem chodila spávat i s bambulou. A když se velmi brzy ráno opět rozezvučil místností hlasitý pláč, stávala jsem rozmrzelá a naštvaná. Vztekle jsem vždycky odhodila peřinu a řítila jsem se to nakvašená k postýlce. Jeden jediný pohled na tu bambulku vždycky stačil a já jsem okamžitě na všechno špatné zapoměla. Jeden jediný pohled do té její nevinné tvářičky a všechno zlé bylo zapomenuto a já si akorát mohla nadávat, že mi to tak dlouho trvalo. Takový učinek má moje miminko na mě.

Teď , když budou bambulce dva měsíce, se už všechno trošku uklidnilo a já si umím vyhradit i pár minut čistě pro sebe. Začátky jsou nejspíš vždycky krušné, ale neměnila bych. Je to to nejdražší na celičkém světě. Navíc, mi nic neumí rozradostnoit den , jako když vidím ty její pokroky. Jako když se třeba prvně usmála , když začal za mnou otáčet hlavičku a tak podobně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama