Kinley MacGregor - Čas na Lásku

18. července 2018 v 14:21 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série :McAllisterovi
Díl : 3
Rok vydání : 2006
Nakladatelství : Domino
Počet stran : 277

Caledonia MacNeely, skotská kráska královské krve, je odhodlána stůj co stůj uprchnout ze zajetí anglického krále Jindřicha II. a vrátit se do milovaného Skotska. Na útěku ji však zastaví králův černý rytíř a ona v tu chvíli ví jen jediné - ten záhadný muž s pochmurnou pověstí ji neodolatelně přitahuje.

Se Sinem se život právě nemazlil - pokud chtěl přežít, musel se řídit chladnokrevným rozumem nelítostného zabijáka. To poslední, co by teď mohl potřebovat, je manželství se skotskou dědičkou, s níž se má oženit na naléhavou žádost krále Jindřicha. Pro panovníka je odbojná Skotka pouhou figurkou na šachovnici a její sňatek se Sinem má napomoci k tomu, aby byli potlačeni skotští rebelové.

Ani Callie nijak netouží po sňatku s domnělým Angličanem, ale nemá na vybranou. Pro své milované Skotsko by podstoupila jakoukoli oběť, a tak se nakonec králově vůli přece jen podvoluje. V té době ještě netuší, jaké pocity v ní všemi obávaný muž roznítí. Dokáže láska překlenout propast mezi dvěma nepřátelskými stranami? A může Sin důvěřovat citům, jež nikdy předtím nepoznal a s nimiž si neví rady?

Nějak si přestávám vědět rady co k těmhle knihám psát. Mám ráda styl psaní autorky i fakt, že tohle je záruka dobrého konce a těch není nikdy dost. Ale pravdou je, že tyhle knihy nepatří k žádným velkolepím příběhům, nad kterými budete přemýšlet ještě dlouho poté co je dočtete. Je to jednoduchá romantická četba u které nemusíte zapnout mozek a jen se nechat unášet. Což v poslední době opravdu vítám ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama