Kinley MacGregor - Mistr svádění

2. července 2018 v 14:20 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série : Mořští Vlci
Díl : 1
Rok vydání : 2009
Nakladatelství : Domino
Počet stran : 242

Byl to okamžik, o kterém sní každá dívka z dobré rodiny: před zraky smetánky města Charleston si Lorelei Dupreeová vyslechla žádost o ruku z úst pohledného důstojníka Justina. Uchvácena krásou okamžiku slíbila, že učiní vše, aby Justin svého rozhodnutí nikdy nelitoval.
Příležitost na sebe nenechá dlouho čekat. Justin má totiž políčeno na obávaného piráta řečeného Černý Jack a Lorelei se nabídne, že na zloducha nastraží léčku. Její plán však nevyjde a novopečená snoubenka se ocitá v pirátově zajetí na jeho lodi, kde má sloužit jako návnada na svého budoucího tchána.
Brzy pozná, že Černý Jack je vskutku nebezpečný, a to nejenom pro ctihodné občany, ale i pro nevinnou dívku. Jeho spalující pohled a neodolatelné charisma dávají tušit, že svou přezdívku Mistr svádění nedostal jen tak. Dokáže Lorelei tváří v tvář jeho kouzlu zachovat věrnost Justinovi? A dokáže si proslulý svůdce připustit, že žena může vnést do jeho života víc než jen pár okamžiků smyslné rozkoše?


Jelikož mi ze série Dark Hunter chybí už jen pár knih, nedokážu se dokopat a pčeíst je. Né snad, že by byly špatné,ale proto, protože se tohohle nechci jen tak vzdát. A čekání na nové díly je strašně zdrcující a zdlouhavé :) Tak jsem se pustila do četby série Mořští vlci od stejné autorky.
Je to romantika o pirítech a upřímně od toho člověk nemůže očekávat bůhví co, ale na takovou oddechovku si myslím, že je to úplně v pohodě :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama