Kinley MacGregor - Pán Touhy

11. července 2018 v 14:20 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série :McAllisterovi
Díl : 1
Rok vydání : 2005
Nakladatelství : Domino
Počet stran : 250

Půvabná Emily si spřádá sny o lásce a rodinném štěstí. Její otec, bohatý anglický šlechtic Hugh se ale zapřisáhl, že jeho dcera nevstoupí do manželství. Jaké je tudíž Emilino překvapení, když se otec vrátí z audience u krále Jindřicha v doprovodu záhadného cizince! Mohl by být tento přitažlivý muž jejím vytouženým milencem?

Draven de Montague skutečně přijel pro Emily, ale s romantikou to nemá nic společného. Nikdy by nepřekročil práh svého úhlavního nepřítele, kdyby mu král nepřikázal odvézt Hughovu dceru na svůj hrad jako rukojmí. Panovník doufá, že tím oběma významným šlechticům zabrání v neustálých rozbrojích.

Emily i Draven jsou odhodláni vyplnit králův rozkaz. Nezkušenou dívku sice svírají obavy, ale zároveň ji uhrančivý lord neodolatelně přitahuje. Dravena zase nepokojuje Emilyina krása, která nahlodává jeho odhodlání nikdy se nezamilovat. Zůstanou pouhými figurkami na královské šachovnici, anebo se nechají ovládnout vášní?


Momentálně mám kapacitu pouze na tyhle oddechové knížky u kterých člověk nemusí moc přemýšlet. Hlavně je to záruka dobrého konce, což taky potřebuju :)
Tahle kniha byla výjmečná tím, že se nám tu role trošku obrátili, což u tohohle žánru nebývá zase tak časté. Takže místo aby Draven nadbíhal Emily, tak to bylo naopak. Což bylo osvěžující. A musím říct, že z ní byla opravdová stíhačka, před kterou by neunikl žádný muž :) Často jsem byla pobavená tím jak si něco umanula a prostě by proto udělala téměř cokoliv :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama