Kinley MacGregor - Pirátova zajatkyně

5. července 2018 v 14:20 | Silmarilli |  Knížky co sem četla
Série : Mořští Vlci
Díl : 2
Rok vydání : 2009
Nakladatelství : Domino
Počet stran : 236


Při vyslovení toho jména tuhla každému krev v žilách. Morgan Drake alias Mořský vlk, postrach oceánu a nelítostný pirát, který jde neohroženě za splněním všech svých cílů. Sotva bychom našli člověka, který by se s ním chtěl osobně setkat…
Půvabná a odvážná Serenity Jamesová je v tomto ohledu výjimkou. V legendárním pirátovi spatřuje naději, jak se stát slovutnou novinářkou. Pracuje sice v redakci otcových novin, ale dobře ví, že je tam jen trpěna jako "tatínkova holčička". Kdyby se jí tak podařilo napsat článek o hrůzyplném Mořském vlkovi, jistě by si vydobyla uznání, po němž tolik touží!
Skutečnost je však úplně jiná než její krásné představy. Ani ve snu by ji nenapadlo, že se stane zajatkyní přitažlivého a nebezpečného piráta, jehož hrdinské činy tolik roznítily její fantazii. Snila sice o dobrodružství, to ano, ale netušila, že jej prožije ve vášnivém objetí Morgana Drakea - a že pro něj bude ochotna riskovat svůj život, nevinnost i srdce.


Upřímně, druhý díl se mi líbil daleko méně , než ten první. Ale opět si stojím za názorem, že člověk od tohohle díla nemůže očekávat bůhví co, ale jako příjemná oddechovka je to paráda. V tomhle směru jsem si to užívala a to je právě to, co teď potřebuju :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama