Knížky co sem četla

Kinley MacGregor - Čas na Lásku

Včera v 14:21 | Silmarilli
Série :McAllisterovi
Díl : 3
Rok vydání : 2006
Nakladatelství : Domino
Počet stran : 277

Caledonia MacNeely, skotská kráska královské krve, je odhodlána stůj co stůj uprchnout ze zajetí anglického krále Jindřicha II. a vrátit se do milovaného Skotska. Na útěku ji však zastaví králův černý rytíř a ona v tu chvíli ví jen jediné - ten záhadný muž s pochmurnou pověstí ji neodolatelně přitahuje.

Se Sinem se život právě nemazlil - pokud chtěl přežít, musel se řídit chladnokrevným rozumem nelítostného zabijáka. To poslední, co by teď mohl potřebovat, je manželství se skotskou dědičkou, s níž se má oženit na naléhavou žádost krále Jindřicha. Pro panovníka je odbojná Skotka pouhou figurkou na šachovnici a její sňatek se Sinem má napomoci k tomu, aby byli potlačeni skotští rebelové.

Ani Callie nijak netouží po sňatku s domnělým Angličanem, ale nemá na vybranou. Pro své milované Skotsko by podstoupila jakoukoli oběť, a tak se nakonec králově vůli přece jen podvoluje. V té době ještě netuší, jaké pocity v ní všemi obávaný muž roznítí. Dokáže láska překlenout propast mezi dvěma nepřátelskými stranami? A může Sin důvěřovat citům, jež nikdy předtím nepoznal a s nimiž si neví rady?

Kinley MacGregor - Rytíř mnoha srdcí

Pondělí v 14:20 | Silmarilli
Série :McAllisterovi
Díl : 1
Rok vydání : 2006
Nakladatelství : Domino
Počet stran : 214

O slavném skotském bojovníkovi Brandonu MacAllisterovi se říká, že umí skolit nepřítele jedinou ranou a svést ženu jediným polibkem. Jeho mužnému kouzlu dokáže odolat jen jediná, Maggie. Půvabná rusovláska se totiž rozhodla ukončit nesmyslnou válku mezi dvěma klany typicky ženským způsobem: dokud muži nepřestanou bojovat, ženy jim nebudou vařit, prát... ani uspokojovat jejich tělesné touhy.

Brandon je odhodlán uplatnit veškeré své svůdnické umění, jen aby Maggii zradil od jejího záměru. Dovolí jí poznat objetí svých silných paží, nechá ji ochutnat sladkost svých polibků, ale všechno marně, Maggie se stále drží svého předsevzetí.

Ačkoli o Brandonovi odjakživa snila a už pouhá jeho přítomnost ji rozechvívá, je rozhodnuta dosáhnout svého cíle a ukončit krveprolití. Kromě toho ví, že Brandon sice dobyl mnoho ženských srdcí, ale to své žádné nedal. V koutku duše ovšem Maggie spřádá smělé plány: mohlo by se jí podařit uzavřít mír a poté svést nejobletovanějšího muže v celém Skotsku

Kinley MacGregor - Pán Touhy

11. července 2018 v 14:20 | Silmarilli
Série :McAllisterovi
Díl : 1
Rok vydání : 2005
Nakladatelství : Domino
Počet stran : 250

Půvabná Emily si spřádá sny o lásce a rodinném štěstí. Její otec, bohatý anglický šlechtic Hugh se ale zapřisáhl, že jeho dcera nevstoupí do manželství. Jaké je tudíž Emilino překvapení, když se otec vrátí z audience u krále Jindřicha v doprovodu záhadného cizince! Mohl by být tento přitažlivý muž jejím vytouženým milencem?

Draven de Montague skutečně přijel pro Emily, ale s romantikou to nemá nic společného. Nikdy by nepřekročil práh svého úhlavního nepřítele, kdyby mu král nepřikázal odvézt Hughovu dceru na svůj hrad jako rukojmí. Panovník doufá, že tím oběma významným šlechticům zabrání v neustálých rozbrojích.

Emily i Draven jsou odhodláni vyplnit králův rozkaz. Nezkušenou dívku sice svírají obavy, ale zároveň ji uhrančivý lord neodolatelně přitahuje. Dravena zase nepokojuje Emilyina krása, která nahlodává jeho odhodlání nikdy se nezamilovat. Zůstanou pouhými figurkami na královské šachovnici, anebo se nechají ovládnout vášní?

Kinley MacGregor - Pirátova zajatkyně

5. července 2018 v 14:20 | Silmarilli
Série : Mořští Vlci
Díl : 2
Rok vydání : 2009
Nakladatelství : Domino
Počet stran : 236


Při vyslovení toho jména tuhla každému krev v žilách. Morgan Drake alias Mořský vlk, postrach oceánu a nelítostný pirát, který jde neohroženě za splněním všech svých cílů. Sotva bychom našli člověka, který by se s ním chtěl osobně setkat…
Půvabná a odvážná Serenity Jamesová je v tomto ohledu výjimkou. V legendárním pirátovi spatřuje naději, jak se stát slovutnou novinářkou. Pracuje sice v redakci otcových novin, ale dobře ví, že je tam jen trpěna jako "tatínkova holčička". Kdyby se jí tak podařilo napsat článek o hrůzyplném Mořském vlkovi, jistě by si vydobyla uznání, po němž tolik touží!
Skutečnost je však úplně jiná než její krásné představy. Ani ve snu by ji nenapadlo, že se stane zajatkyní přitažlivého a nebezpečného piráta, jehož hrdinské činy tolik roznítily její fantazii. Snila sice o dobrodružství, to ano, ale netušila, že jej prožije ve vášnivém objetí Morgana Drakea - a že pro něj bude ochotna riskovat svůj život, nevinnost i srdce.

Kinley MacGregor - Mistr svádění

2. července 2018 v 14:20 | Silmarilli
Série : Mořští Vlci
Díl : 1
Rok vydání : 2009
Nakladatelství : Domino
Počet stran : 242

Byl to okamžik, o kterém sní každá dívka z dobré rodiny: před zraky smetánky města Charleston si Lorelei Dupreeová vyslechla žádost o ruku z úst pohledného důstojníka Justina. Uchvácena krásou okamžiku slíbila, že učiní vše, aby Justin svého rozhodnutí nikdy nelitoval.
Příležitost na sebe nenechá dlouho čekat. Justin má totiž políčeno na obávaného piráta řečeného Černý Jack a Lorelei se nabídne, že na zloducha nastraží léčku. Její plán však nevyjde a novopečená snoubenka se ocitá v pirátově zajetí na jeho lodi, kde má sloužit jako návnada na svého budoucího tchána.
Brzy pozná, že Černý Jack je vskutku nebezpečný, a to nejenom pro ctihodné občany, ale i pro nevinnou dívku. Jeho spalující pohled a neodolatelné charisma dávají tušit, že svou přezdívku Mistr svádění nedostal jen tak. Dokáže Lorelei tváří v tvář jeho kouzlu zachovat věrnost Justinovi? A dokáže si proslulý svůdce připustit, že žena může vnést do jeho života víc než jen pár okamžiků smyslné rozkoše?

Mead Richelle - Třpyný dvůr

15. května 2018 v 12:19 | Silmarilli
Série : Třpytný dvůr
Díl : 1
originál. název : The Glittering Court
rok vydání : 2016
Rok vydání v ČR : 2016
Nakladatelství : Domino
Počet stran : 480

Třpytný dvůr: škola a zároveň výnosný podnik. Přicházejí sem chudé dívky z celého Osfridu, aby se zdokonalily ve finesách společenského chování. Jedině tak budou moci uzavřít sňatek s bohatým a mocným mužem z Adorie, Nového světa.
Hraběnka Adelaide se tomuto pravidlu vymyká, ta už díky svému původu vybrané způsoby ovládá. Přesto přichází do Třpytného dvora přestrojená za služku, aby později mohla v Adorii začít nový život. Daří se jí utajit svou identitu před všemi, jen ne před okouzlujícím Cedrikem Thornem, synem bohatého majitele Třpytného dvora.
Když Adelaide zjistí, že také Cedric skrývá velmi nebezpečné tajemství, společně vymyslí plán, jak z jejího podvodu vytěžit maximum. Komplikace na sebe ale nenechají dlouho čekat - nejprve je třeba překonat zrádné moře mezi Osfridem a Adorií, kde pak Adelaide padne do oka budoucímu guvernérovi. A jako by to všechno nestačilo, mezi Adelaide a Cedrikem to pořádně jiskří - a pokud toto jiskření přeroste v plamen, hrozí Třpytnému dvoru skandál a oni dva budou vyhnáni do divoké nezmapované země...

Hodně mi to do jisté míry připomínalo selekci, ale od poloviny se to hodně odlišilo. A byla to krásná kniha se zajímavým dějem. Jsem zvědavá na pokračování, protože těmhle dvoum opravdu fandím ...

Becca Fitzpatricková - Nebezpečné lži

13. května 2018 v 12:19 | Silmarilli

originál. název : Dangerous Lies
rok vydání : 2015
Rok vydání v ČR : 2016
nakladatelství : Egmont
Počet stran : 325

Napínavý příběh sedmnáctileté Stelly, která se ukrývá před svými pronásledovateli. Poté, co se stane svědkyní vraždy, je středoškolačka Stella Gordonová v zájmu své bezpečnosti poslána do Nebrasky, což se jí ani trochu nezamlouvá. Najednou je pro ni těžké být neustále ve střehu a brzy si musí poradit s opravdovou hrozbou. Její nepřátelé jsou blíž, než si myslí.

Tommy Wallach - Všichni jsme hleděli vzhůru

8. května 2018 v 12:18 | Silmarilli
Origin. název : We all looked up
Rok vydání : 2015
Rok vydání v ČR : 2016
Počet stran 328
Nakladatelství : CooBoo

Než se objevil ten asteroid, nechali jsme se škatulkovat: sportovec, vyvrhel, flákač, snaživec.
Pak jsme se podívali vzhůru a všechno se změnilo.
Říkají, že tu bude za dva měsíce. Takže máme dva měsíce na to, abychom vylezli ze svých škatulek. Dva měsíce na to stát se někým lepším než doteď, něčím, co vydrží i po samotném konci.
Dva měsíce na skutečný život.

Příběh o tom, co s vámi udělá blížící se katastrofa. Příběh, který vůbec není o té katastrofě. Příběh o lidech.

Kniha mě zaujala jak svou obálkou, která mi příjde opravdu krásná, tak svou anotací. Tím to možná končí. Děj vypráví víc postav a to mi moc nevyhovuje. Navíc žádná postava mi vyloženě nepřirostla k srdci.
Kniha je spíše o lidech, jak prožívají blížící se apokalipsu. Máme tu čtyři postavy z nichž každá má odlišný charakter a blížící se katastrofa některé spojí.
O tom, že mě kniha nebavila, svědčí i fakt, že jsem jí četla snad na třikrát. Autor sice píše, celkem čtivě a proto děj i ubíhal,ale příběh to není nějak zajímavý...

Marie Lu - Mladí Vyvolení

4. května 2018 v 12:18 | Silmarilli
Originál název : The Young elites
Série : Mladí vyvolení
Díl : 1
Rok vydání : 2014
Rok vydání v ČR : 2016
Počet stran : 328
Nakladatelství : Talpress

Adelinu Amouteru změnila horečka krve. Před deseti lety se její zemí prohnala epidemie smrtící choroby. Většina nakažených zemřela, ale děti, které přežily, vyvázly s podivnými cejchy. Adelině se zbarvily vlasy na stříbrno, řasy zbledly a místo levého oka má teď jen klikatou jizvu. Její krutý otec věří, že je malfetto, které ničí pověst rodiny a stojí v cestě jejich štěstí. O některých přeživších se však říká, že mají víc než jen jizvy - věří se, že mají záhadné a mocné dary, a přestože jejich totožnosti zůstávají skryté, začalo se jim říkat Mladí vyvolení. Adelina se stane členkou jejich tajného společenství, její schopnosti postupně sílí a vzbuzují respekt i oprávněné obavy.


Jandy Nelson - Dám ti slunce

2. května 2018 v 10:32 | Silmarilli
origin.název : Ill give you the sun
rok vydání : 2014
rok vydání v ČR : 2016
Počet stran : 360
Nakladatelůství : CooBoo

Jude a její dvojče Noah jsou si neuvěřitelně blízcí. Když je jim třináct, Jude pochopí, že je krásná, a Noah zas, že je gay. Třináctiletý Noah má kromě své sestry už jen jedinou lásku: kreslení. A dělá všechno pro to, aby se dostal na prestižní uměleckou školu. Jude naproti tomu víc řeší kluky. O tři roky později je všechno jinak. Na školu snů se dostala Jude, ale je z ní zakřiknutá šedá myška, co se schovává za své obrazy. Z Noaha se stal pařmen a lamač dívčích srdcí. A jejich máma je mrtvá. Dvojčata spolu skoro nemluví a ani jeden nedokáže říct proč vlastně.A jejich příběhy jsou bez toho druhého jen z poloviny kompletní. Podaří se jim najít k sobě zase cestu, poskládat svůj svět, a získat tak šanci na šťastný život?

Od téhle autorky jsem četla Nebe je všude a strašně se mi to líbilo. Takže jsem pochopitelně sáhla po téhle knize hned , jak jsem měla příležitost. Byla jsem zvědavá, jestli si autorka udrží, to co se mi naní líbilo. A ono to tam pořád je :)
Postavy a jejich charaktery mi padly do oka hned od samého začátku. To sourozenecké pouto se mi líbilo i když to někdy skřípalo. I to jak si dělili slunce, hvězdy oceány...

Kniha pro některé čtenáře může být netradiční už jen proto, že jedna z hlavních postav je homosexuální, ale tím si to může získat, ještě daleko širší škálu čtenářů. Navíc se autorka pyšní krásnými metaforami ve kterých jsem se topila úžasem :) Nechybí ani láska, která potká oba sourozence.

,,Potkat toho pravého je jako vstoupit do domu, kde už jsi byl - poznáváš nábytek, obrázky na zdi, knihy na policích, obsah zásuvek."

Problémem snad bylo, že kniha se za začátku trošku táhla. Celou dobu máte pocit, že už jste na dosah tomu, na co celou dobu čekáte. Jakmile jsem se dostávala do jádra knihy, na tohle jsem rychle zapoměla. Navíc mě oslovil i styl, kdy čtete dvě roviny. Z pohledu Noaha, kdy jim bylo třináct a potom Jude, když jim bylo šestnáct. Postupně do sebe kniha krásně zapadá a vám se všechno dostává do souvislosti.

Takže kolem a kolem, je to pěkná, nenáročná, romantiká kniha se zajímavým příběhem :)

Sherrilyn kenyonová - Styxx

16. února 2018 v 15:11 | Silmarilli
Série : Temní lovci
Díl : 21
Rok vydání : 2013
Origin. Název : Styxx

Zrovna když si myslíte, že soudný den skončil…

Před staletími Acheron chránil lidskou rasu tím, že uvěznil starověké zlo usilující o absolutní zničení. Nyní je zlo volné a dychtí po své pomstě.

Jako dvojče Acherona, Styxx nebyl vždy na jeho straně. Strávili staletí tím, že si šli po krku místo toho, aby si chránili záda. Teď má Styxx šanci, aby dokázal svou loajalitu vůči bratrovi, ale pouze v případě, že bude ochotný vyměnit svůj život za Acheronův.


Bethany se narodila na špatné straně, což způsobilo, že je její rodina navěky uvězněná. Teď, když je venku, nic jí nezabrání, aby splnila dohodu, která je osvobodí. Musí vzít život poslednímu žijícímu Atlanťanovi a ona nezklame. Ale věci nikdy nejsou takové, jaké se zdají být, a Acheron není poslední ze svého rodu.

Styxx a Acheron musí odložit svou minulost a musí se naučit vzájemné důvěře, nebo budou jen víc trpět.

Sherrilyn kenyonová - Čas nečas

12. února 2018 v 15:11 | Silmarilli
Série : Temní lovci
Díl : 21
Rok vydání : 2012
Origin. Název : Time Unitime

Mayové nejsou jediní s proroctvím pro rok 2012...

Dlouho před zaznamenanou historií, byl bojovník tak obávaný, že se každý třásl před jeho hněvem. Jen brutální zrada toho, kdo mu byl nejblíže, ho dokázala porazit. Ale ani smrt nebyla koncem pro tak silného muže.

Čas Nečas se blíží...

Celý život Kateri Avani je sužován sny, kterým nerozumí. Obrázky z míst, kde nikdy nebyla a muž, kterého nikdy neviděla. Její pátrání po odpovědích, ji přivedlo do Las Vegas, kde doufá, že konečně utiší démony ve své mysli. Ale nikdy nepředpokládala, že se setká tváří v tvář s válečníkem, který ji straší po celý život.

Sherrilyn kenyonová - Strážce

7. února 2018 v 15:11 | Silmarilli
Série : Temní lovci
Díl : 21
Rok vydání : 2011
Origin. Název : The Guardian

Jako Snový Lovec, byla Lydia pověřena nejposvátnější a nebezpečnou misí. Má sestoupit do oblasti podsvětí a najít chybějícího boha snů dříve, než prozradí tajemství, které by je všechny zabilo. Co nikdy neočekávala bylo, že bude uvězněna nejkrutějším ochráncem Podsvětí.
Sethův čas se krátí. Nemůže-li se vydat ke vchodu na Olymp a Diovu srdci, pak jeho život a duše propadne. Bez ohledu na mučení, nebyl schopen zlomit boha, kterého držel. Ale když se objeví zachránce, rozhodne se vyzkoušet novou taktiku.
Když zamknete tyhle dvě vůle, musí se jeden z nich poddat. Lydia není jen ochránce brány Olympus, drží zpátky nejtemnější síly. Pokud neuspěje, bude se znovu staré zlo potulovat po Zemi, a nikdo nebude v bezpečí.
Ale zlo je vždy lákavé...

Sherrilyn kenyonová - Odplata

2. února 2018 v 15:10 | Silmarilli
Série : Temní lovci
Díl : 21
Rok vydání : 2011
Origin. Název : Retribution


Abigail zabili rodinu a jí se ujali apolitté, kteří jí celý život vychovávali ve lži. Z temných lovců udělali krvežíznivé nestvůry,které je nutno zabít. Nakonec do ná napumpovali jejich krev, aby se tak z Abigail stala jejich zbraň proti Temným lovcům. Abigail se žene hlavně za Jessem, o kterém je přesvěčená, že její rodiče zavraždil právě on.

Jess temný lovec, který má smysl pro humor i ve chvílích, kdyby měl možná raději utíkat :) A jak to tak bývá, oba dva se do sebe zamilují, ale v cestě jim stojí nejedna překážka :)

Kenyonová Sherrilyn - Bez slitování

26. ledna 2018 v 14:58 | Silmarilli
Série : Temní lovci
Díl : 19
rok vydání : 2010
origin. Název : No mercy


Bylo jen otázkou času, kdy se do další knihy Kenyonové dostane další člen smečky Peltierů. A byla jsem strašně ráda, že to byl zrovna Dev o kom jsem mohla číst, protože ten mě hodně zaujal. Nicméně jsem očekávala, že se Devovi trochu víc přiblížím a dozvím se o něm něco šokujícího.
Nestalo se a ani Samia mě svým charakterem nějak nezaujala. Jistě, je to už 19 díl a co bych pořád chtěla nového, jenže některé díly jsou slabší a jiné zase silnější. Možná to bylo tím očekáváním, takže proto jsem pochopitelně zklamaná, nevím.

Kenyonová Sherrilyn - Špatně vycházející měsíc

24. ledna 2018 v 16:39 | Silmarilli
Série : Temní lovci
Díl : 18
Rok vydání : 2009
Origin. Název : Bad moon Rising


Když jsem začínala číst tuhle knihu, byla jsem zvědavá co od toho mám očekávat. Ve své podstatě se na začátku knihy vrátíme zpátky o několik dílů. Ještě před knihy o Vanovi a Wrenovi. Po tomhle zjištění se mi do toho moc nechtělo. Nakonec nelituji, protože kniha vyplnila několik mezer a je zajímavé jak celý příběh skvěle doplňila.

Fang a Aimee. Fang vlk a Aimee medvěd, dvě kombinace u kterých je naprosto nemyslitelné, že by kdy mohly svoje životy spojit. A to vzhledem i k jejich rodokmenu. Dvě naprosto odlišné stvoření, kterým sudičky zamíchaly osudem. A to né čistě ze své vůle, jak se později ukázalo.

Kenyonová Sherrilyn - Snový bojovník

21. ledna 2018 v 16:38 | Silmarilli
Série : Temní lovci
Díl: 17
Rok vydání : 2009
origin. Název : Dream Warrior


Jericho byl v podstatě odsouzen bohem za milosrdenství, které projevil vůči dítěti. Bůh ho zbavil schopností a seslal ho na zem, kde ho neustále mučil. Udělali mu tolik krutostí, že se člověk až diví, že scela nezhořkl.
Po několika letech( hodně moc letech) je Delphine nucena ho vyhledat a požádat tak o pomoc za Zeuse. Logicky Jericho odmítne a dostane nabídku, které neodolá a přidá se na špatnou stranu. Delphine je mu vydaná na milost jako jeho osobní hračka pro pobavení.

Kenyonová Sherrilyn - Jedné tiché Noci

19. ledna 2018 v 16:05 | Silmarilli
Série : Temní lovci
díl : 16
Origin. Název : One silent Night
Rok vydání : 2008

Tahle kniha se věnuje člověku ( bytosti), se kterým jsme měli možnost se střetávat v několika minulích dílech. Vždycky tam byl jen jako vedlejší postava a hlavně těžký záporák. Často to byl právě ten člověk, který komplikoval život našim hlavním hrdinům, kterým jsme tak bezmezně fandili. Snad každý temný lovec ho zná a nenávidí ho. Ti bystřejší a ti, kteří tuhle sérii znají už možná tuší o kom je řeč a pro ty ostatní, jedná se o Strykera.

Je to bytost, která vládne daimonům a taky ten proti kterému bojují temní lovci. Nicméně v knize je donucen na krátkou chvíli spolupracovat s Acheronem.

Sherrilyn kenyonová - Acheron

15. ledna 2018 v 13:18 | Silmarilli
Origin. Název : Acheron
díl : 15
série : Temní lovci
rok vydání : 2008

Na tenhle díl jsem byla opravdu zvědavá a hodně jsem se těšila. Acherona známe již od prvního dílu této série a vždycky pro nás všechny byl tak trošku záhadou. Občas jsme se sice dozvěděli něco nového o tomhle laskavém a smrtícím stvoření,ale to bylo asi tak všechno. Tahle kniha nám ukázala mnohé...

Nejprve jsme se v knize vrátili na úplný začátek Acheronova života. Musím říct, že jsem první půlku knihy hltala jak oživot a říkala si, bylo by vůbec reálné aby tohle všechno někdo zvládl a nezešílel přitom ? Přitom mě často napadala myšlenka, že vlastně něco podobného, ale né v takové míře se stejně u nás děje. Pořád si všichni navzájem ubližujeme a lžeme.
Acheron tak u mě stoupl ještě víc v cenně za to jaký si udržel pohled na svět. Já bych tak milostivá asi nezvládla být. A když už se prokoušeme vším tím co Acherona za život potkalo vrháme se do současnosti a je to snad ještě lepší. Člověk tak víc rozumí tomu co se děje. Jejich vztahu s Artemis a jeho celé osobnosti.
Tenhle díl byl opravdu jeden z těch nejlepších a to možná právě díky tomu, Acherona známe tak strašně dlouho a přitom vlastně vůbec.
A Tory? Ona byla někdo o kom jsem si říkala, že k Acheronovi prostě patří.


Knihy z této série jsou od Autorky Sherrilyn Kenyon (Kinley MacGregor) , která má na svém kontě hromadu skvělých knih. U nás je z této škály vydáno oficiálně malé zrnko z nich a tak pro lidi jako jsem já, které tyto knihy osloví a nadchnou je tu web. Jedná se o stránky, kde jsou překlady ostatních knih. Myslím, že knihy jsou přeloženy skvěle a i já odtud čtu opravdu hodně :) + zdroj anotace www.sherrilyn-kenyon.blogspot.cz

Sherrilyn kenyonová - Snový pronásledovatel

14. ledna 2017 v 9:49 | Silmarilli
Origin. Název : Dream Chaser
Díl : 14
Série : Temní lovci
Rok vydání : 2008

Snění nikdy nebylo tak smrtelné a vzrušující...
Hádes málokdy dává druhou šanci.
Ale Xypher dostal jeden měsíc na zemi jako člověk, aby spasil sám sebe jedním dobrým skutkem, nebo bude odsouzen k věčnému mučení v Tartaru.
Simone Duboisová je žena s tajemstvím, o kterém ani neví. Nikdy nepochopila, proč ji mrtvý pronásledují. Zejména její parťák, který ji nikdy nenechává samotnou. Ale během let se už načila své schopnosti zvládat. Alespoň do doby, kdy jí do života vstoupil velmi fascinující a smrtící cizinec.
Nyní osud světa leží v jejích rukou...
Už dost hrozné bylo, že se na ni spoléhají mrtvý. Teď je tu ke všemu ještě Xypher, který od Simone potřebuje, aby otevřela portál do pekla.
A to jste si mysleli, že máte špatné dny...
 
 

Reklama