Knížky co sem četla

Young Natalie - Dokonalá chut aneb jak sníst svého manžela

3. listopadu 2016 v 9:54 | Silmarilli
Rok vydání : 2014
Počet stran : 272
Nakladatelství : Domino

Seznamte se s Lizzií Prainovou: ženou v domácnosti, která nedávno překročila padesátku. Bydlí v domku u lesa se svým psem Ritou. Moc ráda vaří a lidem ze sousedství se vyhýbá. Pro obživu peče jiným dorty.

Jejího manžela Jacoba už pár dní nikdo nespatřil. To proto, že ho Lizzie minulé pondělí v náhlém hnutí mysli praštila rýčem do hlavy. Co by měla podniknout teď? Pokud chce začít nový život, který si podle vlastního mínění po ubíjejících třiceti letech v Jacobově stínu plně zasluhuje, musí se zbavit jeho mrtvoly. Způsob, jakým se to Lizzie rozhodne učinit, vychází z jejího vrozeného smyslu pro praktičnost. Nic pro slabší povahy. Lizzie však svůj plán hodlá dovést do zdárného konce. Protože jedině tak bude moci začít konečně žít.

Sherrilyn kenyonová - Zmocni se noci

19. října 2016 v 13:24 | Silmarilli
série : Temní lovic
Díl : 7
Rok vydání v orig. : 2004Tak na tohle spojení jsem se už nějakou dobu těšila. Dva tak odlišní lidé a přece když se člověk nad tím zamyslel, tak je jenom logické, že je autorka dala dohromady. Neustále upnutý Valerius, který si neustále hlídá své chování a Tabitha, která co na srdci to na jazyku a správně švihlá a divoká holka. Už jenom tahle kombinace slibuje, že to bude dobrý příběh.

Bylo zajímavé ponořit se hlouběji do Valeriusova osudu a porozumět tak celému příběhu, který se týká i Zareka a Kyriana. Poukazuje to na to, že kolikrát nic není tak jak vypadá. A i když jste z knih o Zarekovi a Kyriánovi měli někdy chuť Valeriuse nenávidět, tahle kniha vám obměkčí srdce.
Navíc coby temnému lovci mu to dávají sežrat a on se s tím snaží vyrovnat. Nebo spíš, se snaží přežívat.

A Tabitha ? Ta zase byla ženou, kterou já bych nikdy být nedokázala a strašně se mi to líbilo. Někdo kdo si nebere servítky, nekdo komu je jedno co si ostatní myslí a jedná tak, jak chce žít. Někdo kdo se nestydí dát najevo co vlastně chce. Ona si prostě uměla říct co opravdu chce a nikdy se za to nestyděla. Je těžké být přítel někoho takového, ale zároveň víte, že vás nikdy nezklame..

Sherrilyn kenyonová - Noční Hra

11. října 2016 v 19:22 | Silmarilli
Série : Temní lovci
Díl : 6
Origin. Název : Night Play

Bride McTierneyová to s muži nemá lehké. Podle ní jsou to običejní sobci, kteří jí ve skutečnosti nikdy nemilovali. Považuje se za nezávislopu ženu a hluboko ve vnitř sní o princovi na bílém koni. Nikdy by jí nenapadlo, že její princ bude mít místo lesklé zbroje lesklou srst.
Vane Kattalakis není tím, čím se na první pohled zdá. Věčina žen lamentuje že jejich partner se chová jako pes. V Bridinom případě se její přítel chová jako vlk. Vlk-šelmočlověk kterého pronásledují nepřátelé prahnoucí po jeho smrti.
Vane netoužil po družce, ale sudičky mu předurčili Bride. Má tři týdny na to aby jí přesvědčil, že nadpřirozené věci existují, jinak ho čeká trest- krutý a pro úctihodného vlka nepřijatelný. Ale jak má vlk přesvědčit lidskou ženu, aby ,u svěřila do rukou svůj život, když jeho vlastní visí na vlásku ? Ve světě šelmolidíplatí pravidlo:Zvítězit může jen jediný alfa samec

Susan Ee - Svět poté

10. října 2016 v 10:37 | Silmarilli
série : Penryn a konec dní
díl : 2
Rok vydání : 2013
Rok vydání v ČR : 2014
Počet stran : 320
Nakladatelství : Motto

V prvním dílu světového bestselleru Pád andělů jsme sledovali osud dívky Penryn a její rodiny poté, co na zem sestoupili andělé apokalypsy a uvrhli celý svět do chaosu. Pro všechny lidské bytosti nastal Svět poté. Nikomu se nedá věřit, každý musí spoléhat jen sám na sebe. To se týká jak Penryn, která pro ostatní jakoby vstala z mrtvých, tak i Paige, připomínající nyní oživlé monstrum. Po masakru přeživších lidí Paige zmizí a Penryn se vydává sestru hledat. Projíždí ulicemi San Franciska a nestačí se divit - kde všichni jsou? Pátrání ji zavede až do doupěte andělů, kde pronikne do jejich hrozivých plánů. Mezitím Raffe usilovně hledá svá křídla. Setkává se s Penryn a náhle stojí před otázkou - má zachránit svá křídla, nebo pomoci Penryn přežít?

Sherrilyn kenyonová - Noční Polibek

24. září 2016 v 8:56 | Silmarilli
Série : Temní lovci
Díl : 5
Origin.název - Kiss Of the Night

Co se stane, když spojíte nesmrtelného vikinského bojovníka, kterého si po pár minutách nikdo nepamatuje a princeznu na útěku, která bojuje o holí život a jednoho rozhněvaného poloboha ? Asi v takové situaci se ocitl Wulf Tryggvason. Začalo to celkem nevinně. Jednou v noci Wulf zachrání ženu, která se dostala do potíží. Vzápětí se otevře brána do pekla a vystoupí z ní nebezpeční Daimoni. Pod vedením syna boha, chtěli zrušit kletbu, která je věznila ve věčné temnotě. Na vykoupění potřebují život Cassandry Petersové. Jestli se tak stane a ona zemře, zahyne všechno živé, slunce i zem. Oba spojul osud a Wulf má za úkol chránit lidi, které celá staletí pronásledoval. Nedůvěřují si, Cassandra však jediná si ho pamatuje. její síla a odvaha mu zasáhne srdce o kterém si myslel že už dávno zemřelo. Pravá láska dokáže vykoupit duši temného lovce. Ale co když ta žena není skutečný člověk ?

Sherrilyn Kenyonová - Tanec s dáblem

22. září 2016 v 8:59 | Silmarilli


Série : Temní Lovci
Díl : 4
Rok vydání : 2011

Z New Orleansu nás autorka zavede do drsné pustiny na Aljašce.Zde se ve vyhnanství ocitl Zarek, nejhorší z temných lovců. Všichni se ho straní , dokonce i řecká bohyně, která ho stvořila.Za chybu, které se dopustil na své poslední misi, ho čeká trest - smrt.Fyzicky krásný, ale poznamenaný předchozím životem řeckého otroka se dostává do rukou Astrid, nymfy spravedlnosti, od níž závisí jeho vykoupení z izolace. Jenže Astrid ještě nikdy nikoho neomilostila.Jediný muž, kterému se to téměř podařilo, ji zradil a zlomil jí srdce. V srubu zapadlém sněhem však nymfa i Zarek zjistí, že s láskou přichází jejich druhá šance. Podaří se jim ji využít? Měně textu

Sabaa Tahirová - Jiskra v popelu

12. září 2016 v 8:38 | Silmarilli
Série Jiskra v popelu
díl : 1
Rok vydání : 2015
Rok vydání v ČR : 2016
Nakladatelství : Host
počet stran : 450

Své tělo a krev zaslibte Impériu. Srdce si však ponechejte
Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši. Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod tvrdou nadvládou Válečnického impéria. Když je její bratr zatčen za velezradu, nabídnou jí učenečtí povstalci bojující proti Impériu dohodu: pokud se nechá prodat jako otrokyně na imperiální vojenskou akademii a bude pro ně špehovat, zachrání jejího bratra před popravou.
Elias, nejlepší voják na akademii, je znechucený pronásledováním a zabíjením Učenců a rozhodne se dezertovat. Než však stačí utéct, dostane příkaz zúčastnit se Zkoušek, nemilosrdné soutěže, z níž má vzejít nový válečnický císař. Prohrát znamená okamžitou smrt, zvítězit znamená ztratit vlastní duši.
Když se Laiiny a Eliasovy cesty na akademii zkříží, oba zjistí, že jejich osudy jsou propojené víc, než by si vůbec dokázali představit, a že jejich rozhodnutí může změnit budoucnost celého Impéria.

Sherrilyn Kenyonová - Objetí noci

1. září 2016 v 8:41 | Silmarilli
Série : Temní lovci
Díl : 3
Origin. Název : Night Embrace
Rok vydání : 2003
Rok vydání v ČR : 2014
Počet stránek : 424
Nakladatelství : Ikar

Sunshine už dávno po nikom tak netoužila. Na tom muži bylo něco zvláštního - od první chvíle, kdy se potkali, si byli kromobyčejně blízcí... Když vychází najevo, že ten tajemný smyslný cizinec je její manžel z minulého života, na chvíli uvěří, že by ji snad mohl milovat. Ale je to pravda, anebo v něm jen probudila city k jiné - dávno mrtvé - ženě? A může si jím být vlastně někdy vůbec jistá? Dokud nepochopí, že je jedno, zda se probouzí vedle Drápa, nebo Speirra a zda v ní on vidí Sunshine, či Nyniu, dokud neuvěří, že jsou spřízněné duše napříč všemi věky, dávnou kletbu se jim prolomit nepodaří. A i kdyby to dokázali, sešlou tím na sebe jen hněv starověkých bohů... Třetí kniha Sherrilyn Kenyonové ze světa nočních lovců.

Ulla Frohling - Ukradený život

28. srpna 2016 v 12:04 | Silmarilli
Origin. Název : Unser Geraubtes Leben
Rok vydání : 2013
Počet stran : 335
Nakladatelství : Alpress

Kazatel Paul Schäfer vytvořil v náboženské sektě vlastní svět plný sadistického násilí. Zde mohl děti, ženy i muže beztrestně ponižovat, týrat, znásilňovat, trápit hlady, drasticky jim vymývat mozky a jinak je ničit. Tento pekelný domov, který otec Paul svým ovečkám připravil, zůstal desetiletí bez povšimnutí vnějšího světa, dokud se některé z obětí nevzepřely.

Sherrilyn Kenyonová - Milenec snů

20. srpna 2016 v 12:51 | Silmarilli
Série : Noční lovci
Origin. Název : Fantasy Lover
Díl: 1
Rok vydání : 2002
Rok vydání v ČR :2014
Počet stran : 320
Nakladatelství : Ikar

Julian Makedonský byl neohrožený spartský generál, jenž v boji nikdy nepoznal porážku. Z nejvyššího vrcholu slávy však padl až na dno lidského utrpení a stal se otrokem lásky. Statný muž, který vždy přitahoval pohledy opačného pohlaví, si totiž už nevybírá - ženy si vybírají jeho a on jim přináší rozkoš a uspokojení, Odevzdaně plní své povinnosti milence a už nedoufá, že by mohl kletbu, jež na něj byla uvržena, nějak prolomit. Jiskřička naděje mu svitne v podobě lásky, v kterou už nedoufal a kterou vlastně ani nikdy nepoznal. Grace Alexanderová v něm totiž nevidí jen pouhého otroka... Dokáže velká láska zlomit staletou kletbu? Jedno ze základních děl žánru paranormální romance poprvé v českém překladu.

Jojo Moyes - Než jsem tě poznala

10. srpna 2016 v 8:03 | Silmarilli
Origin. Název : Me before you
série : Než jsem tě poznala
díl : 1
rok vydání : 2011
Rok vydání v ČR : 2013
počet stran : 407
Nakladatelství : Ikar

Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Svůj život by za nic nevyměnila. Když však bistro zavřou, Louise měnit musí. Svět Willa Traynora naopak žádné hranice nemá. Je to svět adrenalinu, velkých obchodů i peněz, svět možností bez omezení. Will svůj život miluje. Když ho však nehoda upoutá na kolečkové křeslo, ví, že už ho nebude moci žít jako doposud.
Jen těžko si lze představit více nesourodou dvojici než náladového a depresivního Willa a jeho novou optimistickou a upovídanou ošetřovatelku Louise…
Romantický příběh o dvou lidech, kteří nemají nic společného, dokud jim láska k nohám nepoloží celý svět. S ním však i otázku, jak vysokou cenu je člověk ochoten zaplatit za štěstí toho, koho miluje.

Susan Ee - Pád Andělů

7. srpna 2016 v 14:20 | Silmarilli
Série : Penryn a konec dní
Díl : 1
Rok vydání : 2012
Rok vydání v ČR : 2014
Počet stran : 288
Nakladatelství : Motto

Je to šest týdnů, co andělé apokalypsy sestoupili na zem a zcela ovládli dosavadní poklidný chod moderního světa. Ve dne jsou lidé v San Francisku, kde žije i Penryn a její rodina, zastrašováni pouličními gangy, v noci tu panují strach a podezření. Penryn se snaží v chaotickém městě přežít a ochránit svoji rodinu, ovšem do té doby, než je její sestra Page unesena anděly. Penryn je ochotná pro záchranu sestry udělat cokoli...

Ilona Andrews - Magie ničivá

4. srpna 2016 v 9:27 | Silmarilli
Série : Kate Daniels
Díl : 7
Rok vydání: 2015
Rok vydání v ČR : 2015
Počet stran : 320
Nakladatelství : Fantom print

Nezáleží na tom, jak moc se paranormální politika v Atlantě změní, jedním si vždy můžete být jistí… Pokud se vyskytnou potíže, Kate Danielsovou najdete přímo v srdci jejich dění.
Bývalá žoldačka má nyní jako družka Pána šelem víc povinností, než se zdá možné zvládnout. Nejenom, že stále bojuje, aby udržela svou vyšetřovací agenturu nad vodou, ale teď navíc musí řešit i záležitosti Smečky. To také znamená připravit je na útok Rolanda, krutého prastarého mága s téměř božskou mocí. Jelikož vyšla najevo Katina spojitost s ním, nikdo není v bezpečí, zvláště její nejbližší.
Jak Rolandův dlouhý stín sahá čím dál blíž, Kate je povolána, aby se zúčastnila Konkláve, shromáždění vůdců nejrůznějších nadpřirozených mocenských frakcí v Atlantě. Když se tam objeví tělo Pána mrtvých, který byl podle všeho zavražděn kožoměncem, Kate dostane pouhých čtyřiadvacet hodin, aby pachatele dopadla. Pokud tentokrát selže, rozpoutá to válku, jež by mohla zničit vše, co je jí drahé…

Pokaždé když dočtu další díl knihy o Kate Danielsové, tak si říkám, že tohle nesmí nikdy skončit. Pokaždé jsem nadšená a český překlad je podle mě dokonalý. Navíc autoři nepokulhávají s kvalitou, ale neustále se stupňuje. Když si myslíte, že s ničím novým už nemůžou přijít, vždycky se něco vykluba a překvapí vás to.

Magie ničivá je opět plná akce, napětí, trochou romantiky a štiplavého humoru. Konečně se osobně seznámíme s Rolandem a místo toho abych toho chlapíka nenáviděla, těším se až si o něm přečtu víc. Docela na mě zapůsobil a jsem si jistá, že si ho ještě užijeme. A i když vám některé chvilky můžou připadat trochu klišé tak to hodte za hlavu, protože to k tomu asi prostě patří.

Kate je opět ta drsná holka, která skolí téměř všechno a s Curranem prostě tvoří dokonalý pár. Hlavně jejich humor mě hodně baví. Mrzelo mě, že se Curran neobjevil dřív, trošku mi tam chyběl, protože jejich hašteření, je prostě kouzelné. To jak se hašteří, jak jsou oba neskutečně drzí a přesto by jeden pro druhého zemřeli.

Než jsem se nadála dočetla jsem poslední stránku a už si objednávám další díl. Pak už jen dva a konec. Nechci aby to skončilo a zároveň si myslím, že je lepší skončit dřív, než to ztratí kvalitu a lesk.

Ilona Andrews - Magické Dary

20. července 2016 v 11:53 | Silmarilli
Origin. Název : Magic Gifts
název : Magické dary
Rok vydání : 2011
Rok vydání v ČR : 2014
Počet stran : 100
Nakladatelství : Fantom print
poznámka : Součástí knihy magie střelného prachu

Kate má vždy o zábavu postaráno. A to i v případě, když si chtějí s Curranem prostě jenom zajít na večeři. Shodou okolností se stanou svědky nenadálé smrti jedné z upírských tovaryšek a jak už to tak bývá, je to teprve začátek celé lapálie.

Ukáže se, že za její smrtí stojí nebezpečný náhrdelník, který svým nositelům vysává život. A to doslova. Kate s Curranem by
to vše brali jako zvláštní případ, ale ve chvíli, kdy je ohrožený život dítěte, jim srdce i mozek velí, aby udělali vše, co je v jejich silách, aby mu zachránili život. Zbývá jim ale omezený čas…

Amanda Hocking - Boj o Trun

10. července 2016 v 16:31 | Silmarilli
Série : Svět Tryllů
Díl : 3
Počet stran : 312
Nakladatelství : Fortuna Libri

Wendy Everlyová čelí nepříjemné volbě. Trylly může zachránit před nemilosrdnými nepřáteli jen tím, že se sama obětuje. Pokud se nevzdá Vittře, její lid se ocitne v brutální válce s neporazitelným nepřítelem. Ale jak by Wendy mohla opustit přátele, i když je to jediná možná cesta k jejich záchraně?
V sázce je všechno, protože království není to jediné, co by mohla ztratit. Poté, co se zamilovala do Finna i Lokiho, se musí rozhodnout, koho bude milovat navždy. Nakonec zjistí, který z nich dvou je ten pravý. Není však jisté, že se naplnění své lásky dožijí.
Všechno směřovalo k tomuto momentu. Má v rukou budoucnost celého svého světa. Je připravená za něj bojovat?

Amanda Hocking - Rozpolcení

1. července 2016 v 15:03 | Silmarilli
Série : Svět Tryllů
Díl : 2
Rok vydání : 2011
Rok vydání v ČR : 2013
Počet stran : 312
Nakladatelství : Fortuna Libri

Obětuje Wendy pravou lásku pro záchranu přátel? Když Wendy Everlyová objeví pravdu o svém původu, dojde jí, že její život už nikdy nebude takový jako předtím. Stále však přicházejí nová a nová překvapení. Dozvídá se, že její spojení s Vittrou je velice úzké, užší než si kdy dokázala představit, a že Vittra se nezastaví před ničím, aby ji získala na svou stranu. Pokud Wendy dokáže ovládnout své schopnosti a pokud se provdá za stejně mocného Trylla, jako je ona sama, bude mít moc ochránit Trylly před válkou s Vittrou. To pro ni však znamená, že se musí navždy vzdát Finna, svého milovaného ochránce, a že musí zapomenout i na Lokiho, okouzlujícího markýze z Vittry. Je rozpolcená mezi svými vlastními touhami a potřebami lidu, mezi láskou a povinností. Wendy se musí rozhodnout, kterou cestou se vydá. Pokud se rozhodne špatně, může ztratit vše a každého, na kom jí záleží, v obou jejích světech.

Darhowerová M.J. - sempre- navěky

23. června 2016 v 11:06 | Silmarilli
Série : Sempre
Rok vydání : 2014
Rok vydání v ČR : 2015
Počet stran : 488
Nakladatelství : Ikar

Sedmnáctiletá Haven Antonelli nikdy nepoznala svobodu. Od malička vyrůstala v izolaci uprostřed pouště, kde spolu s matkou tvrdě pracovala a trpěla nelidským zacházením. Obě se staly oběťmi obchodu s lidmi organizovaného mafií. Jednoho dne se ale na farmě objeví doktor Vincent DeMarco a dává Haven šanci na nový život. Ta se musí rozhodnout - buď opustí matku a odejde s DeMarcem, nebo zemře.
V doktorově domě v severokarolínském městečku Durante se Haven seznámí s jeho dvěma syny Dominicem a Carminem. Ti nikdy nepoznali nouzi a nic jim v životě nechybí - ovšem kromě matky, která záhadně zemřela. Carmine je výbušný, nezvladatelný mladý muž, kterému není nic svaté a odmítá jakoukoli odpovědnost. Láska k Haven ho ale změní a oba brzy musí přehodnonit všechno, čemu doposud věřili. Čím hlouběji se zaplétají do pavučiny lží a tajemství, tím víc zjišťují, že i přes zdánlivé rozdíly jsou si velmi podobní. Oba chtějí uniknout okolnímu nebezpečnému světu, jemuž vládnou moc a peníze, ale řetězec událostí, které se daly do pohybu už dávno před jejich narozením, ohrožuje jejich životní plány i samotnou existenci. Ve světě mafie jsou zrada a násilí všední součástí života, nic není zadarmo a slovo navěky - sempre dostává trpkou příchuť

Hannah Shah - Imámova Dcera

7. června 2016 v 10:07 | Silmarilli
Rok vydání : 2011
Rokk vydání v ČR : 2015
Počet stran : 240
Nakladatelství : Ikar


Hannah Shah se narodila v Londýně v rodině pákistánských přistěhovalců. Otec je imám a v muslimské komunitě požívá velkou vážnost, ale pod nátěrem svatého muže se skrývá násilník, který si svou krutost vybíjí nejprve na manželce a pak dceři. Holčičce je šest, když ji otec poprvé udeří.

Ráda si přečtu knihu, která mě více sblíží s jinou kulturou.
Tohle je ale strašná kultura. Ženy nejsou cenější než kus nábytku a proto se k nim tak všichni chovají. A to co zažila Hannah je taky otřesné.
Je fascinující jak v dnešní době můžou něco akového dovolit

Zeh Juli - Pod Vodou

6. června 2016 v 9:02 | Silmarilli
Rok vydání : 2012
Rok vydání vČR : 2015
Nakladatelství : Host
Počet stran : 220

Když se z pravdy stane lež a z útočníků jsou náhle oběti… Herečka Jola přijela se svým partnerem Theem na ostrov, aby se připravila na další roli. Když pozná Svena, nevinnýflirt se promění ve smrtonosný milostný trojúhelník, který zboří všechna pravidla. Sven opustil Německo a začal na ostrově pracovat jako instruktor potápění. Jeho heslo zní: nepleť se do problémů jiných lidí. Teď zjistí, jaké to je změnit se ze svědka ve spoluviníka. A pochopí, že je jen součástí vražedné hry, ve které nikdy neměl šanci. Román Pod vodou je mistrně zkonstruovaný psychologický thriller v tradici Patricie Highsmithové, v němž čtenář stejně jako Sven ztrácí veškeré jistoty. Juli Zeh se podařilo napsat skvostné, střízlivé komorní drama o svobodné vůli, odsuzování druhých, vině a moci.

J.R.Ward - Prokletý milenec

2. června 2016 v 14:01 | Silmarilli
Série : Bratrstvo černé dýky
Díl : 13
Rok vydání : 2015
Rok vydání v ČR: 2015
Nakladatelství : Baronet

Trez, upír z národa Temných, je už mnoho let na útěku. Vzbouřil se proti osudu, který mu v rodném Teritoriu předpověděly hvězdy, a uprchl odtud. Jediný, na koho se může spolehnout, je jeho bratr iAm, jenž mu věrně stojí po boku - oba však vědí, že pronásledovatelům, vyslaným královnou Temných, nevydrží unikat věčně. Trez by snad nakonec i přijal povinnost, předurčenou hvězdami - jenže je tu láska k Seleně, jíž se nemůže a nechce ubránit. A Selenina nemoc ho v jeho zarputilém odhodlání jen povzbuzuje. iAm je připraven přinést bratrovi nejvyšší oběť, ale i jemu vstoupí do cesty láska. K dovršení všeho hrozí upírům válka s novým nepřítelem. Série Bratrstvo černé dýky neztrácí dech!

Tak jo, myslím že bylo načase věnovat knihu i těmhle bratrům. Osud Treze a seleny mi byl opravdu líto. Celou dobu jsem čekala na zázrak jak tomu bylo v minulých dílech, ale zatím jsem se nedočkala, což je možná dobře :)

Za to příběh iAma byl dost krátký a klidně bych mu věnovala více prostoru. Tohohle bratra jsem měla raději, proto mě mrzelo, že jeho příběh vzali tak hopem. Klidně bych si toho přečetla víc.

Za to jsem více očekávala o Assailovi a Solle. Minulá kniha skončila odloučení a tak nějak jsem předpokládala že se jim tento díl budeme věnovat. Nakonec to nepřišlo. Uvidíme, třeba to příjde příště.

Co k tomu víc říct. Je to záležitost, která mě nikdy nepřestane bavit i když to není žádná převratná série. Navíc mě těší,že autorka už se tolik nezabívá nezduchými, protože jejich linie vyprávění mě nikdy moc nebavila. :)
 
 

Reklama