Meme,projekt, Výzva

10 knižních dní - 4 Sedm filmových verzí

14. září 2016 v 10:11 | Silmarilli
Z deseti knižních dní se to u mě změnilo v deset knižních měsíců :) Ale i když mi to trvá, důležité podle mě je, že zatím pořád pokračuju.
Teď přichází na řadu sedm filmových verzí a tohle bylo pro mě opravdu těžké. Je tolik skvělích filmů. Obzvlášť pro mě, která nejsem zase tak náročný divák. Nicméně, nějak jsem to dala dohromady a tady to je :)

10 knižních dní - 3 den Osm knižních obálek

17. srpna 2016 v 9:07 | Silmarilli
Teď je na řadě osm knižních obálek. Nejprve jsem si nad tím zbytečně dlouho láamala hlavu. Probírala jsem se různými obálkami a hledala ty správné. Nakonec jsem si řekla, že na to kašlu a dám sem ty, které se mi jako první vybaví. Ty obálky, které mě zaujali. :)

2 den - Devět plánovaných knih

4. července 2016 v 10:16 | Silmarilli
Je tu začátek prvního prázdninového měsíce a já jsem si konečně udělala víc času, abych sem vložila pokračování projektu. Včera jsme si přivezli domů nového mazlíčka rodinny a ted ho chodím krmit a zvykat si na lidi. Je to fešák, kterého vám určitě představím hned jak si pěkně zvykne abych ho hned neděsila :) Sem tam ho sice vyfotím, ale nechci ho hned plašit :)

10 knižních dní - 1 den - Deset skvělých knih

23. května 2016 v 14:48 | Silmarilli
Táák je to první den :D tohoto projektu :) Jsem ráda, že jsem konečně našla čas a chuť napsat první článek. Dneska totiž jen odpočívám o víkendu jsme byly pryč a já jsem uplně bez energie. Tolik toho chci vždycky vidět, že se pak vůbec nezastavíme a přijedeme domů rozlámaní a unavení a totálně vyčerpaní. Ovšem plno skvělých dojmů a skvělých zážitků :)

Jako první jsem měla napsat deset skvělých knih. Bylo opravdu těžké vybrat těch deset a do teď si nejsem uplně jistá zda jsem se rozhodla správně, ale už to lepit jinak nebudu a ani nechci. Byly to první knihy na které jsem si ihned vzpomněla, že by tu neměly chybět. Takže ve mě zanechaly určitý dojem :)

Ještě chci upozornit, že pořadí neurčuje oblíbenost :)


10 knižních dní

17. května 2016 v 15:22 | Silmarilli
Ani já jsem se tomu nevyhla. Pořád dokola jsem na tento projekt narážela, až jsem si říkala, proč do toho vlastně tedy nejít. A nakonec je to tady :D Koneckonců už je to hodně dlouhou dobu, kdy jem se naposledy do nějakého projetu opravdu zapojila. Navíc projekty, které jsu dlouhodobé mě vždycky přestanou bavit.

A teď něco o projektu. Já jsem na projekt narazila u blogerky Ettelwen. Ale jeho autorkou je Vysvobozená. Projekt je na deset dní, neboli na deset článků. Protože deset dní posobě bych nezvládla díky povinnostem :)

 
 

Reklama