Meme,projekt, Výzva

Listopadový Můj Super Box

6. listopadu 2018 v 12:46 | Silmarilli
Můj super box, se pro nás pomalu stává samozřejmostí, kterou očekáváme každý měsíc. Pokaždé čekáme, čím nás znovu překvapí. A tak si možná trochu připadáme, jako o vánocích, kdy jsme jako děti trhaly balící papír. Ten moment, kdy už dárek máte v rukou, ale ještě netušíte co je uvnitř. Dobře, tohle asi bylo trochu moc, ale je to podobné. Takže když dnes pošták zazvonil a já uviděla,že nese box, který měl dorazit až zítra, byla jsem nadšená. A co v něm teda bylo?

Můj Super Box - Říjen

4. října 2018 v 12:32 | Silmarilli


Poslední dobou opravdu na mém super boxu ujíždíme. Snad se nám ještě nestalo, že by jsme byly zklamaní. To víte, někdy je box trochu lepší, jindy trošku horší, prostě se nezavděčíte nikdy všem, ale celkeově na mě dělá upřímně dojem. Tohle je náš pátý box a já si říkala, že bych ho sem už zase měla hodit. Přece jenom, by bylo fajn, kdyby na tohle přišlo zase víc lidí....
J8 se postupně připravuju na bordící období, protože budeme zvedat baráýk a spravovat střechu, takže uf....trochu se toho děsím. Obzvlášt s prckem. Tak vudíme jak to bude.

Můj super box - červen

6. června 2018 v 15:45 | Silmarilli

Opět vás zdravím :) Tentokrát jsem tu s článkem, pro mě, úplné novinky! A to je Můj super box. Na tohle jsem narazila na blogu Medvěd a jeho slečna, kteří si už nějakou dobu tenhle box nejspíš objednávají. Natolik nás zaujal, že jsem naštěstí ještě stihla červnovou zásilku. Box , chodí každou první středu v měsíci, takže dneska :) A upřímně ? Jsem nadšená! Už na první pohled je snad vidět, že tenhle box je opravdu bohatý! A jdme na to ...

Brandnooz Box - květen

31. května 2018 v 9:53 | Silmarilli


Je to už dlouho, kdy jsem sem vložila zase nějaký ten box. Opět jsem se vrátila k brandnooz boxu. To překvapení v tom balíčku mě vždycky baví a nejenom mě, i mého muže ...Navíc díky tomu ochutnáme věci, které by jsme si nejspíš ani nekoupili. Znáte to, člověk prostě nechodí po obchodě a nezkoumá co vyšlo nového a že to prostě musí ochutnat. Někdy byl brandbox zklamání, někdy to byla naprostá bomba. Prostě né každému se vždycky trefí do vkusu, ale to je naprosto v pořádku. Všichni jsme odlišní....A teď už k boxu.

10 knižních dní - 4 Sedm filmových verzí

14. září 2016 v 10:11 | Silmarilli
Z deseti knižních dní se to u mě změnilo v deset knižních měsíců :) Ale i když mi to trvá, důležité podle mě je, že zatím pořád pokračuju.
Teď přichází na řadu sedm filmových verzí a tohle bylo pro mě opravdu těžké. Je tolik skvělích filmů. Obzvlášť pro mě, která nejsem zase tak náročný divák. Nicméně, nějak jsem to dala dohromady a tady to je :)

10 knižních dní - 3 den Osm knižních obálek

17. srpna 2016 v 9:07 | Silmarilli
Teď je na řadě osm knižních obálek. Nejprve jsem si nad tím zbytečně dlouho láamala hlavu. Probírala jsem se různými obálkami a hledala ty správné. Nakonec jsem si řekla, že na to kašlu a dám sem ty, které se mi jako první vybaví. Ty obálky, které mě zaujali. :)

2 den - Devět plánovaných knih

4. července 2016 v 10:16 | Silmarilli
Je tu začátek prvního prázdninového měsíce a já jsem si konečně udělala víc času, abych sem vložila pokračování projektu. Včera jsme si přivezli domů nového mazlíčka rodinny a ted ho chodím krmit a zvykat si na lidi. Je to fešák, kterého vám určitě představím hned jak si pěkně zvykne abych ho hned neděsila :) Sem tam ho sice vyfotím, ale nechci ho hned plašit :)

10 knižních dní - 1 den - Deset skvělých knih

23. května 2016 v 14:48 | Silmarilli
Táák je to první den :D tohoto projektu :) Jsem ráda, že jsem konečně našla čas a chuť napsat první článek. Dneska totiž jen odpočívám o víkendu jsme byly pryč a já jsem uplně bez energie. Tolik toho chci vždycky vidět, že se pak vůbec nezastavíme a přijedeme domů rozlámaní a unavení a totálně vyčerpaní. Ovšem plno skvělých dojmů a skvělých zážitků :)

Jako první jsem měla napsat deset skvělých knih. Bylo opravdu těžké vybrat těch deset a do teď si nejsem uplně jistá zda jsem se rozhodla správně, ale už to lepit jinak nebudu a ani nechci. Byly to první knihy na které jsem si ihned vzpomněla, že by tu neměly chybět. Takže ve mě zanechaly určitý dojem :)

Ještě chci upozornit, že pořadí neurčuje oblíbenost :)


10 knižních dní

17. května 2016 v 15:22 | Silmarilli
Ani já jsem se tomu nevyhla. Pořád dokola jsem na tento projekt narážela, až jsem si říkala, proč do toho vlastně tedy nejít. A nakonec je to tady :D Koneckonců už je to hodně dlouhou dobu, kdy jem se naposledy do nějakého projetu opravdu zapojila. Navíc projekty, které jsu dlouhodobé mě vždycky přestanou bavit.

A teď něco o projektu. Já jsem na projekt narazila u blogerky Ettelwen. Ale jeho autorkou je Vysvobozená. Projekt je na deset dní, neboli na deset článků. Protože deset dní posobě bych nezvládla díky povinnostem :)

 
 

Reklama