moe vykecávky

že by to zase přišlo?

7. října 2010 v 8:56 | Silmarilli
angelblack.blog.czNějak je toho na mě poslední dobou docela dost a já nevěděla,kde mi hlava stojí. Natož se dostat sem a napsat vám něco :) Mám toho v hlavě tolik,že nevím kde začít.Možná nikde. Neím,jestli to sem chci psát. Už proto,že nic z toho není moc veselé. Sice jsem blog založila hlavně kvuli tomu,ale ted nějak nevím. Všechno si dělám dvakrát tak složitý a je toho tolik,že ani kdybych chtěla tak nevím kde začít. Musím si to všechno urovnat v hlavince abych neudělala žádnou blbost. Vždycky jednou za čas to těžké období příjde a já se ho bojím jako čert kříže. Právě přišlo a já zjištuju,že i když jsem si myslela buhví jak jsem připravená,zjištuju,že nejsem. Je to vždycky těžší než si myslím,ale já to zvládnu. Musím! Nebo ne ?

čtvrtý rok našeho žití

20. září 2010 v 8:29 | Silmarilli
Páni! Čtyři roky. Už čtyři roky mám tenhle blog.
Co pro mě vlastně blog je ? Je to pro mě svět,kde mužu dávat prostor svým pocitum a trápením. Jsem člověk,který k sobě nepustí moc lid a tohle je pro mě řešení abych se z toho všeho nezbláznila. MIluju to tady! Za ty neuvěřitelné čtyři roky tu už cítím kus mě. Tenhle blog vyjadřuje co mě baví  a jaká jsem.
Plno lidí vám řekne,že nenávidí přetvářku,ale nzenám jediného člověka,který by se aspon v něčem nepřetvařoval. Jedině tady ale mužu otevřít to čím skutečně jsem. Někdy když pročítám staré články,říkám si "bože co je tohle za problémy? " Ale za pár let si to budu moci říct i o těhlech řádcích. S každým věkem přichází ruzné problémy se kterými se musíme vyrovnat a v tu chvíli opět "přispěchá" na pomoc blog.
Poznala jsem tu spoustu prima lidí. Věčina z nich už blog nemá a nedá se říct,že bych s některým z nich udržovala stálý kontakt. Ale na místo nich přicházejí další a já na žádného z nich nezapomenu. Tady je každý sám sebou. Tady si nikdo na nic nehraje a toje to co se mi strašně líbí. ¨
Takže vydáme se vstříct pátému roku? Jsem zvědavá co všechno nám tenhle rok přinese.

Dáááreček

6. září 2010 v 16:07 | Silmarilli
Včera moje dobrá kamarádka mi chtěla a udělala radost. Dala mi jeden dárek a duvod proč mi ho dala se mi tady nechce rozepisovat. Já jsem z něho ale nadšená protože tohle je něco co vážně chci :) a čeho si vážím :) Havně jako fanoušek. Dostala jsem Forbidden Rose vonavku a pro ty,kteří neví od koho to je vonavka tak je od Avril LAvigne :)

Když dostaneš další šanci..všechny tvé předešlé chyby by měli být zapomenuty ?!

2. září 2010 v 16:59 | Silmarilli
Neustále poslouchám věty typu: " Horší děcko už jsme nemohly mít !" - "Jsi lhářka prohlaná,nikdo ti nevěří ani nos mezi očima!"- " Co si o sobě vlastně myslíš?" - "Pořád si o tobě posloucháme,že ti nikdo nic nevěří!"
Přiznávám jako menší jsem lhala, a lhala jsem opravdu hodně,ale jen ze strachu,že budu potrestána. Naši vždycky opakovali větu,že když řeknu pravdu tak to nikdy nebude tak strašné jako když budu lhat. Že za pravdu mě tolik nepotrestají. Už ale jako malá jsem pochopila,že to tak nění...protože at jsem řekla cokoliv,chovali se ke mě uplně stejně. A vím,že mám na svědomí plno špatných věcí,že jsem rozhodně nebyla svecené děcko a i když vím,že to není vímluva tak to řeknu. A  kdo taky hodné děcko je ? Kdo je dokonalý?
Nejhorší je,že všechno mám na talířu doted. Je mi 18 a pořád mi vyčítají chyby z pěti let. Do tedka mi nikdo nevěří protože jako decko jsem si vymýšlela. Občas mi prostě příjde,že to trošku přehání.

Omlouvám se,ale potřebovala jsem to rychle někam napsat....
angelblack.blog.cz

Začněmě další školní rok a suspěchem ho dokončeme

31. srpna 2010 v 13:36 | Silmarilli
Poslední dobou mám nervy na pochodu. Nic mi nejde a nic mi nevychází. Mám v hlavě rozjetých tolik zajímavých plánu jak naložit se svým životem tak i třeba tady se svým blogem,ale ani jeden nikdy nedokončím. Zaprvé málo času a za druh, v momentě kdybych se do něčeho pustila v polovině mi dojde inspirace a já opět skončím. Takže když to shrneme raději se do ničeho nepouštět.
Prázdniny končí a já mám opět ten známí pocit,že se nic nestihlo. Nač se,ale skrz tohle trápit. Pro mě jsou ted jiné priority. Ráda bych všechno co mám rozdělané uspěšně dokončila abych tak měla o pár starostí mín. Nic se ale bohužel nevyřeší samo. Takže to mé nervy ještě trochu práce bude stát.
A Pojdme tedy my školáci vstříct dalšímu školnímu roku a dofejme,že bude uspěšný!
angelblack.blog.cz

Téma Týdne - Upíři

15. srpna 2010 v 20:53 | Silmarilli
Říkala jsem si,že by nebylo od věci napsat něco na toto téma. Článek je nic moc,ale nudila jsem se a tak jsem se do toho pustila :) Nejspíš jsou tam i chyby,ale co už :)

prázdniny se nám lámou

1. srpna 2010 v 11:38 | Silmarilli
když jsem se ráno probudila a spatřila kolikátého je ...uvědomila jsem si,že pulka prázdnin se  nám právě láme. A já nechci aby tak rychle utekly...prázdniny mi trochu pomáhají a kor  tyhle...kdy je všechno tak nějak klidné....a já si mužu všechno v hlavě urovnat.
Včera naši odjeli na dovolenou a já jsem sama doma...na jednu stranu jsem ráda,takovej ten svuj klid jsem už potřebovala ale na druhou stranu...občas je tu až nesnesitelné ticho. Nemohla bych bydlet sama...chvíli se to dá ale jinak bych z toho ticha zešílela....
Přemýšlím,jak tenhle blog budr vypadat za rok...když už ted tu skoro nic není!

Zatmění

25. července 2010 v 17:54 | Silmarilli
měl jsem možnost jít do kina na Zatmění a já samozřejmě neodmítla. Byla bych hloupá kdyby ano :) Opravdu jsem se na to těšila a div sem málem nedospala samím nadšením :) a pak to přišlo...Musím uznat,že celej film byl užasnej...Líbil se mě dokonce víc,než dvojka...Prčostě zatmění se jim opravdu povedlo a ted už jenom čtvrtej díl,který má být na dvě části a pak s twilight ságou bude tak nějak konec...škoda..... :)

jsem zpátky ve hře :D

21. července 2010 v 15:40 | Silmarilli
V první řadě bych se chtěla omluvit zq svou nečinoíst,ale nebyla to mje vinna... Počítač nám náhle vypovděl službu a já se sem prostědřív nedostala... Opravářna víc nemohl jak dlouho najít chybu co to zpusobila...no ted to tu dám všechno do pořádku :)

omlouvám se zqa cfhyby ale mám gelovky :D a ještě jsem se s nima nenaučila pořádně psát  a nechce se mi to všechno pořád opravovat

JAK TO VŠECHNO DOPADLO??

12. června 2010 v 19:08 | Silmarilli
angelblack.blog.cz
No...jak se to vydařilo...
Vypadalo to velmi pesimisticky,protože těsně před odchodem na sraz s lidmy co se mnou chtěli moje narozeniny oslavit,mě přepadl stesk. Rozbrečela jsem se v koupelně a myslela,že to bude zase strašný večer. Pak jsem za nimi dorazila ,chvilku jsem svojí depkou byla ještě oblokepná,ale pak se to řádně rozjelo. Musím říct,že se to opravdu vydařilo...Vážně jsem si to pořádně užila a dokonce si připila snad se všema lidma,se kterými jsem chtěla a některých bych to ani nečekala. Bylo to vážně fajn...i když né všechno do sebe zapadlo jak mělo,ale bylo to fajn. Nemužu předpokládat,že všechno bude naprosto bezchybné...
Dneska moji kamarádi hodlají pokračovat. Jedno je fakt...kdyby to záleželo jenom na mě...seděla bych doma a to ,že mám náké narozeniny bych vubec neřešila...Nebo spíš utápěla byhc se v tom,že nikdo by to se mnou nechtěl řešit. Takhle mě čaply,že to prostě oslavím...vyloženě mě přinutily abych tam včera došla a já jsem jim za to opravdu vděčná....a i když si to asi nikdy nepřečtou.....mám pro ně jedno slovo  DĚKUJI

18 ...18...18...18...Dneska???

11. června 2010 v 18:02 | Silmarilli
angelblack.blog.cz
možná vás to zajímá a možná taky ne...autorka tohohle blogu,nebo jinak JÁ dneska slavím své 18 narozeniny a zapadám tak dneškem do světa dospělích.  Zatím se to všechno daří tak jak má. Zatím co loni jsem ze svých narozenin byla šíleně zklamaná,letos to vypadá opravdu slibně. Snad to nezakřiknu a všechno se bude knat tak jak má...chci na své osumnáctiny vzpomínat se štěstím v srdci a ne se smutkem v očích. Tak mi držte palečky at to probíhá stejně štastně tak jako to začalo...Budu končit...chci si to pořádně užít a né sedět u počítače :)

život nemá štastné konce. To je jen iluze vytvořená životem!

5. června 2010 v 20:25 | Silmarilli
angelblack.blog.cz
včera večer jsme tak seděli s kamarádem a trošku depkařili... pPřemýšlela jsem o tom co mi řekl jeden kluk. Přiznávám byl trochuopilí,ale když se tak nad tím zamyslím asi měl pravdu. Pohlásil,že žádný kluk pokud mu není tak 25 ,nedokáže být věrný. Nechce se mi tomu věřit,ale ten večer mě tímhle prohlášením akorát srazil poslední kapku naděje co jsem měla.
Tak jsme tam tak seděli a přemýšleli o životě a náhle řekl užasnou větu :"život nemá štastné konce. To je jen iluze vytvořená životem!" A když se tak nad tím zamyslím...má vlastně pravdu! Jak skončí každý život...smrtí. Vím co mi na to několik lidí odpoví,ale zamyslete se pořádně...sronejte ve svém životě plusi a mínusi a pak si odpovězte,jestli tenž ivot stojí vubec z a to! Někdy o tom silně pochybuju....
Když se tak nad tím vlastně zamyslím....řekla bych,že věčinou v mím životě ty mínusi vedli...měla byh skončit,jinak se rozkecám na téme život,lidi atd a nebude mě k zastavení....

já chci a chci a chci ....

30. května 2010 v 13:24 | Silmarilli
angelblack.blog.cz
všechno je tak strašně zamotaný až mi z toho třeští hlava ! hledám za několik posledních dní opravdu krásnou chvilku a na nic pořádného vlastně nemužu přijít...Není to smutný? Chtěla jsem si včerejšek tak strašně užít ,ale jediný co jsem zase dělala..posílala usměvy na všechny světový strany a odcházela vždycky "na záchod" abych se mohla vyplakat a zase najít sílu opět házet usměvama. Kdybych neslíbila kamarádce,že sní oslavím její usoěšné odmaturpování šla bych domu a pořádně se vybrečela. Na jendu stranu je ale možná dobře,že jsem nemohla odejít....  Takhle bych asi propadla těžkým depresím a moc byhc si nepomohla. Navíc to co se stalo v noci...co zase muj "milovaný " tatínek pro vedl byla poslendí kapka k mému zhroucení. Potom jsem už brečela v kuse několik hodin... chci na všechno na chvilku zapomenout!
A co je na tom nejhorší? doufala jsem,že jakmile se teda byrečím a potom řádně vyspím...že to zmizí a nebo trošku stiší...ale ani jedno se nekoná...
smula...

Stephenie Meyerová opět vydává další knihu :)

25. května 2010 v 19:06 | Silmarilli
angelblack.blog.cz
Návštěvníci mého blogu jistě postřehli,že jsem faninkou twilight ságy. Oto víc mě těší,že vám tady mužu představit jednu malou novinku.Stephenie Meyerová neztrácí čas a do světa hodlá vypustit další novinku. Tentokrát ale hridnami nebude překrásný a tajuplný Edward Cullen ani Bella,ale novorozená upírka Bree Tannerová o které se Stephenie zmínila už ve třetím díle a to v zatmění. Této postavě Autorka nechala celou knihu zhruba o dvěstě stránek a na trhu si jí budeme moci koupit již v červnu! už se těšííím :)

jsme mistři :D

24. května 2010 v 17:07 | Silmarilli
angelblack.blog.cz
Dobře...prvně se chci omluvit za mou neaktivitu,ale poslední dobou nemám čas vážně na nic! Ano na své přátele se kterými bych chtěla trávit mnohem víc času. Ale to není to o če chci mluvit. Chci říct,že ten komu to včera neuniklo uuž ví,že po více jak ěti letech jsme konečně v hokeji dosáhli pořádných uspěchu. Néí že bych byla náký věčný fanda,ale uznejte sami , jsme dobří :) natřeli jsme to rusákum :)
Mám z toho vážně obrovskou radost a ještě jetu jedna věc o které jsem se chtěla zmínit. Mamina už mi konečně koupila knížku autoškoly a tenhle týden se chci stavit za tím chlapíkem a domluvitse s ním :) Takže ze mě brzo bude držitelka řidičského prukazu ...pokud to teda zvládnu:D

jak jsem se odreagovala:D

18. května 2010 v 9:16 | Silmarilli
angelblack.blog.cz
Za tenhle víkend jsem toho prožila opravdu hodně :) Kamarádka se mi pak smála,že jsu jak robot.
V pátek po škole jsem se šla nachystat na svuj první den na brigádě. Abyjste v tom měli jasno...na jedné diskotéce sbíráma  umívám skleničky :) Takže jsem tam od sedmi večer do sedmi ráno...hopsala jak idiot. Sice se mi spát nechtělo,ale nohy mě boleli a byla jsem nervní. Na konci už jsem se vztekala...protože když jsem to tam obcházela a sbírala ty skleničky tak mi pokaždý nezapoměl někdo šáhnout na zadek. Ale jinak to byloo fajn.
Domu jsem se dostala až v 8 ráno a šla jsem spát na čtyři hodiny. Pak jsem se najedla a skontaktovala holky,který mě slíbili,že se mno zajedou pro mamku večer na ednu akci. Jsme ani netušili kudma se tam jede takže to byla docela sranda...vyzvedli jsme maminu...a ještě se tam podívali na madrage jak tam hrajou a pak jeli pomalu směr domov asi kolem jendý ráno. Mamču jsme vyhodili doma a zjistili,že se nám spát nechce takže opět na diskotéku a návrat domu až kolem páté. Padla jsem vysílená do postele a vstala až ve dvé odpoledne. Po dlouhé době jsem se trochu odreagovaa. Už jsem to potřebovala :)

zase moje hloupé myšlenky

10. května 2010 v 18:44 | Silmarilli
angelblack.blog.cz
Včera večer,když jsem se snažila usnout,jsem se zamyslela.Celí víkend se mi mamka divila,že jsem doma...nikam se mi nechtělo. Stejně tak se mi poslední dobou nechce vubec nikam. Už to dělám zase! Zase přestávám komunikovat se svým okolím. Na své kamarády zvysoka kašlu a jen vy vytvářím aliby abych nikam nemusela a mohla se v klidu užírat v pohodlí svého domova. Není to správné...nechci přijít zase o všechny mí bezva kamarády jen díky vlastní hlouposti! Díky tomu,že se nechám TÍM zase strhnout a o všechno co jsem si zpátky těšce budovala zase  příjdu! už mě to unavuje....měla bych se probrat. Tohle není normální... Ale nechce se mi...něco ve mě by zustalo nákou dobu rádo samo...Jak ale to přinutit ,že je to to nejhorší co mužu udělat?

co mám dát jako nadpis???

7. května 2010 v 20:06 | Silmarilli

Vážení čtenáři mého skromného blogu:) s novým vzhledem jsem rozjela rekonstrukci na kterou se psychicky připravuju už docela dlouho:) Chci tu zařadit několik nových rubrik...pár jich asi smazat....a udělat to celkově přehlednější...Pravdou je,že změny asi hned nepostřehnete a  upřímně si mysím,že mi to i bude dlouho trvat,ale je to už zapotřebí. Naplácala jsem sem toího tolik,že už to menší upravu chce :)
Asi před hodinkou jsem dojela z praxe...nenávidím to tam..ne kvuli kadeřničině i lidi by se dali přežít,ale máme šílenou Učitelku,Mistrovou,vedoucí? Říkejte té osobě jak chcete. ořád nás jen ponižuje ,schazuje před zákaznicema a my si pak všichni připadáme jak neschopní trdla. Naštěstí už jsem si za ten necelej rok zvykla,takže si to nějak neberu. Ale už to skončilo a týden budu mít zase klid.
Zároven vás ale dneska chci upozornit na jedny užasné stránky. Prohlížím si je už nákou dobu a až ted mě napadlo je sem dát,jsem o ale hlava skopová :) No sránka je zaměřená hlavně na knížky...vlastně,jenom na knížky. Řekla bych,že jsou docela zajímavé...takže tady to je http://www.renatac.cz/angelblack.blog.cz

čarodějnice :)

1. května 2010 v 9:47 | Silmarilli
angelblack.blog.cz
Tak jak jste si užili čarodějnice ? Pokud si čtete tento článek pak vidíte,že neuápili ani mě a ani vás! Duvod k oslavě ne ? :D
Nejprve jsem byla domluvená se Sábou ale ale nějak se mi neozívala nic tak jsem asi něco po osmé hodině napsala jiné kamarádce a trošku jsem se k nim vetřela:) No co,puvodně mě zvaly taky! :) Prvně to začínalo docela nudně...Pořád jsme jenom posedávaly a povídali si,tak nějak trošku znuděně. Načeš velkou debatu spustili Radčini malí bráškové,kteří hodlali spálit nádherné svatební šaty. Opravdu nádherné! Nakonec jsem je bránila vlastním tělem,ale jen co jsem se otočila už leželi v ohni. Taková škoda.
Potom jsem se stihla seznámit s holčinou,která 12 let žila v americe,bylo to zajímavé setkání. Akončilo to velkou bitvou s liborem,kterej se mě snažil ze všech sil umazat od sazí z ohně. Nakonec jsem se tomu nevyhla a černá jak uhel jsem šla přez pulku Ivančic domu. :D Ti jedinci co v noci procházeli taky naším městem na mě zíraly jak na idiota :D ale nevadí ´:D Aspo jsem neseděla doma a pořádně si to užila :) a co vy ?

radost-výlet-návrat-smutek

24. dubna 2010 v 19:49 | Silmarilli
ss
Ted jsem se vrátila z oslavy narozenin na které jsme se všichni hrozně těšili. Puvodně měli trvat do neděle,ale nakonec se to zkrátilo. Duvod tu snad ani nebudu rozvádět. Začalo to docela slibně. Přijeli jsme na domluvené místo,začali jsme popíjet alkoholické nápoje,dali si buchtu ve které pak někteří jediny zjistili že je tráva a zábava se valila v plném proudu. Všichni jsme se bavili a výřily dobrou náladu kolem sebe. Oslavenci byly podle mě taky spokojení.
Už jsem si říkala - páni po opravdu dlouhé době se pořádně odvážu a užiju si legrace. Dlouho jsem takhle nikde nebyla skrz rodiné problémi a já doufala ,že si tímhle pročistím havu,bohužel opak je pravdou. Mrzí mě,že jsem tam možná někomu skazila náladu,ale všechno bylo najednou uplně špatně. A tak místo toho abych se domu vrátila pořádně uvolněná a plná pozitivní nálady....tu ´ted sedím u počítače se slzami v očích a hromadou otázek.
život je prostě nevyspitatelný a plný nečekaných zvratu. Snad už to všechno konečně bude zase za mnou. Poslední dobou je toho moc!
 
 

Reklama