Změny blogu

3.4.

Neděle v 19:39 | Silmarilli
Tak jsem si tak pořád lítala mezi krmením, přebalováním, uspáváním, venčením psa a vařením , a našla čas na nový vzhled. Pravda, tak brzo jsem to nečekala ani já, nicméně už jsem potřebovala pauzu. Nějaký relax. Něco u čeho bych se totálně zabavila a tyhle všední věci hodila za hlavu. A tak se taky stalo. Bambulku jsem hodila manžílkovi na krk a usadila se k pc. Po velmi dlouhé době jsem tu proseděla pár hodit a jen tak si tvořila na nic nemyslela a byla to opravdu příjemná změna. Jsem pořád s bambulkou venku, u známých a nebo doma kdy se jí věnuju, takže jsem už potřebovala takový ten čas jenom pro sebe u ničeho důležitého. Mám štěstí, že můj muž neváhá a bez řečí se chopí hlídání a ten prostor mi dopřeje. Je to zlatíčiko. Nicméně abych to dlouho neokecávala tyhle barvičky mi moc padly do oka a jestli si dobře vzpomínám tak v těchto barvách tu snad nikdy nic nebylo. Takže je to příjemná změna. Navíc musí dlouho vydržet,protože nemám v plánu si v dohledné době tohle volno u pc zase zopakovat. Jednou za čas je to fajn, ale to je asi tak všechno :)
Navíc už eď ke konci se mi tak strašně moc stíká po bambulce, že jí ještě rychle před spaním půjdu pořádně obejmout a upusinkovat. Nikdy bych nevěřila,jak může člověk někoho takhle moc milovat. Je to neuvěřitelné .....

3.3.

15. ledna 2018 v 14:12 | Silmarilli
Je to až neuvěřitelné, ale začal rok 2018. Rok 2017 je pro mě rok ve znamení velkých změn a já doufám, že v tomhle směru bude stejný i rok 2018. Navíc ten minulý rok je pro mě vyjmečný ještě tím, že na tomhle blogu bylo zveřejněno hustoricky nejméně článku. Prostě nebyl čas a když už byl tak ani chuť. Za 11 let co blog mám, jsem nejmíň článku zveřejnila v roce 2012 a bylo jich 63. Za minulý rok jich bylo pouhých 15, neskutečné.
Ještě něčím je tenhle článek výjmečný a to tím, že minulý vzhled jsem nastavovala 20. srpna 2016 a byl tu až do dnešního dne, kdy jsem konečně oprášila photofiltr a něco jsem spatlala. Což taky znamená, že za rok 2017 neproběhla jediný změna. Navíc, abych byla upřímná, nemyslím si, že v příštích měsících tu bude aktivita o moc lepší, ale uvidíme.
A ted už k tomuhle novému vzhledu. Ptáte-li se, co je to psa na hlavním obrázku a proč tu vůbec je, tak vám musí povědět, že je to náš pejsek, který bude v naší rodině 21. ledna přesně rok. Je to zlatíčko a určitě se o něm v budoucnu rozepíšu. Tahle fotka se mi povedla při jedné sváteční procházce. Člověk by mohl namítnout, že to není nic uměleckého, mě se ovšem líbí a tak tu prostě je ....:)


3.2

20. srpna 2016 v 12:51 | Silmarilli
Ták, už to tady bylo hodně okoukané. Taky musím zdůraznit, že čím mám blog déle, tím ty vzhledy měním méně. Taky je míň času. Samozřejmě blog.cz zase nezklamal a opět mě stihl vytočit do nepříčetnosti, když se to nechtělo nastavovat jak to má být. Snad pokaždé mě to začne zlobit v tu nejmíň vhodnou chvilku a já začnu litovat, že jsem se do něčeho vůbec pouštěla. Takže ani tohle není momentálně nastavené dokonale tak, jak to mělo být,ale už na to nemám nervy.

A i když vím, že léto ještě neskončilo, tohle není něco co by ho připomínalo. Září a říjen, nevím jak budu mít s případným stěhováním internet a tak když jsem tohle spatlala, říkala si na co čekat. A tady si to jako vždy ukládám, pro mé vzpomínky :)

3.1

13. ledna 2016 v 14:36 | Silmarilli
Tak jo, dnešek jsem chtěla pojmout nějak oddechově, protože od nového roku jsem si řekla, že začnu být co možná nejsamostatnější. Což není tak lehké jak jsem předpokládala. Berle pořád musím tahat sebou, takže cokoliv si chci donés je to boj. Moje drahá polovička nad mou tvrdohlavostí jen bezmocně kroutí hlavou, protože ví, že jak si něco usmyslím nic se mnou nehne. Dnešek jsem ale chtěla proválet. Místo toho jsem se pustila do zvelebování stránek a hned mě stihl blog.cz nasrat. Nic neposlouchá, nic nefunguje, nic nevypadá jak má. Takže jsem nstavila jen to nejnutnější a zbytek někdy příště. Myslí, že příště si dobře rozmyslím, jestli budu něco měnit. Tohle tu zustane napořád:) Krom toho jsem se také pustila do očisty blogu, nebo jak to mám říct, ale za těch téměř deset let, co tenhle blog mám se tu nastřádala halda rubrik. Pořád jsem neměla to srdce nic mazat, protože jsem si říkala, že i to jsem byla já, ale nakonec praktičnost zvídězila a taky možná fakt, že jsem vytočená a opustilo mě 28 rubrik :D Hned tu mám věčí přehled :) Chtěla jsem toho nakonec udělat ještě mnohem víc, ale prdím na to. Tak mě blog.cz naštval, že jdu zase raději dřít s berličkami...


změna 3.0

29. července 2015 v 13:54 | Silmarilli
Musím se přiznat, že jsem to tu trochu potřebovala předělat podle toho jak se cítím. Takže proto tahle změna a taky proto, že to co tu bylo se už hodně omrzelo...Každopádně i když to tak nevypadá s tímhle jsem si dost vyhrála. Teprve se učím dělat ikonky v záhlaví, chápu že pro zkušené grafiky je to hračka, ale pro mě to ještě před pár měsíci bylo něco zcela nepochopitelného, a tak jsem samozřejmně ráda, že se mi to jakš takš povedlo. Sice je před námi léto a já jsem vytvořila něco, co mi spíš připomíná nádech zimi, ale u mě už to snad jinak ani nejde :) Možná už mi haraší z toho jaké jsme tu měli šílené vedra, kdo ví :) No a před námi měsíc srpen a tudíž i měsíc, kdy mě čeká konečně dovolená :)

od 27.07.2015 - do 13.01.2016


Změna 2.9

5. dubna 2015 v 20:25 | Silmarilli
Taak, jelikož už se emůžu dočkat pořádného jara a né jenom toho kalendářního, říkala jsem si, že to chce něco, co by to jatro připomínalo. Aspoň trošku. Nevím, jestli jsem svoje zadání tak uplně splňila, ale já jsem kupodivu spokojená. Teda aspoň zatím. Vím jak to se mnou je, za chvíli to pro ěm není dost dobré, ale do tohohle vzhledu dávám hodně. Chci aby tu byl dlouho :) Každopádně to byla sranda. Nastavovala jsem layout a do toho běhala k mazanci, který se mi momentálně peče v troubě. Nějak nestíhám jak bych chtěla. Ale tak nevadí, hlavně že polovičákovi nevadí, že tu ještě lítám :)

Layout byl nastaven od 5.4.2015 - do 29.07.2015


a tady už náhled

změna 2.8

4. ledna 2015 v 11:44 | Silmarilli
Jelikož tu byl vánoční layout, bylo na čase aby proběhla změna! Tak jsem zkoušela ruzné věci a nakonec jsem náhodou objevila obrázek, který mě natolik okouzlil, že jsem s ním musela něco vytvořit. A tak vznikla tady ta hnědá patlanice,která se možná svými barvami hodí na zimu ( která se u nás spíš podobá podzimu).
Chtěla bych aby všechny budoucí vzhledy byly mojí tvorbou,ale tak nějak zjištuju, že mi to jde snad čím dál huř! Třeb to přejde...No nic tak tady už je náhled

layout byl nastaven 4.1.2015 - 5.04.2015

změna - 2.7

30. srpna 2014 v 15:04 | Silmarilli
Je strašná ironie, že zatím co minule jsem se pokoušela o něco letnějšího a veselejšího vytvořila jsem tmavě fialový layout, který se na letní období absolutně nehodil i když možná odrážel mou náladu. Ted se s létem pomalu loučíme, ale já jakobych ho tímto vzhledem chtěla přivolat zpátky i když jsem se snažila o něco se zimním nádechem. Nebo aspon tak mi to připadá.
Někdy se věci prostě vyvrbí jinak, než jak by jsme si přály. A bohužel k naší smůle se to stáva hrozně často,až si tak začínám říkat, že život má černý humor a smysl pro ironii.
Zatím co minule jsem byla psychicky z práce uplně vyštavená, ted mám problémy zase po zdravotní stránce, ale to zas až někdy jindy. Ted to sem tak uplně nepatří.
No doufám, že to není jeden z mích nejhorších výtvoru, ale naopak jeden z mích lepších, z čehoš mám opravdu radost. Ovšem je to jen a jen můj názor,realita může být uplně jiná a já jí ted jenom nevidím :)

30.08.2014 - 4.01.2015


2.6 vzhled

8. května 2014 v 11:41 | Silmarilli
Dlouho jsem se snažila něco vykutit. Ta modrá mě hrozně rychle omrzela. Nejhorší na tom všem ale bylo, že jsem nemohla za boha přijít na to, čím bych to chtěla napravit. Nakonec jsem si v hlavě vytvořila obrázek, jak by budoucí lay měl zhruba vypadat. Myslím, že není třeba podotýket, že ve finále to vypadá uplně jinak.
Chtěla jsem aby z toho byly cítit léto a aby převládaly teplé a letní barvy. Ve výsledku to vždy skončilo katastrofou a nakonec z toho vzniklo tohle což se mím představám ani trochu nepodobá. Jsou to spíš hodně tmavé a studené barvy.
Ostatně, kdo muže říct, že si vždycky všechno naplánuje a ono to tak přesně dopadne ? Myslím, že je vás opravdu hrstka, pokud vubec.
Jinak abych se vrátila k tématu, tohle je asi ta nejrozumnější verze, kterou jsem dokázala vytvořit.Vím, není to nic mistovského, ale myslím si, že tady to stačí.

2.5 změna

18. ledna 2014 v 11:04 | Silmarilli
Uf. Po necelích pěti měsících, jsem opět vykutila změnu. Včera večer jsem popíjela a přišla na mě menší depka. Tak jsem si se sklenučkou vína sedla za počítač a tohle z toho vzniklo. Je to chabý pokus o to aby to tu vypadalo uctihodněji. Nehodlám to ale měnit. Je zajímavé jak se vzhled stránek odráží od mé nálady. Pokud je mi dobře, volím spíš světlé a nebo veselé barvy.
Je rok 2014 a já mám pocit, že huř to už všechno začít nemohlo. Jsem malinko pověrčivá a tak pokaždé prvního ledna v novém roce se snažím aby byl perfektní, protože se říká " jak na novej, tak po celej". A pro mě to letos byla katastrofa a zatím se mě to drží tak uvidíme kdy se smula ode mě odlepí.

NO Zatím co mě se smula lepí na paty , tady je opět jediné místo,které je pro mě utěchou. Takže se o to musím patřičně starat a koneckoncu proto ta změna :)

2.4 kabát

7. září 2013 v 11:47 | Silmarilli
Po delší době tu máme opět změnu. S létem se pomaličku loučíme a přichází podzim. Tenhle layout mi kdysi dělala na zakásku jedna holčina. Layout mi poslala na e-mail a já na něj nějak zapoměla. Včera jsem něco hledala v mejlech a asi tři roky zpátky jsem na něj narazila. Nakonec mě tak uchvátil, že je tady.To nejnutnější jsem už dneska nastavila ale dodělávky ještě upravím později. Ted už na to opravdu čas nemám. Tak se nelekejte...že to tu ted bude takový trochu rozkopaný

2.03 - kabátek

7. dubna 2013 v 17:49 | Silmarilli
No, strašně ráda bych tu už měla teplo. Chtěla bych na své tváři cítit sluneční paprsky. Mám pocit, že tohle počasí ze mě pomalu vysává život. A tak jsem si říkala, že bych mohla aspon tady na blogu změnit vzhled na náký, který připomíná aspoň trošku léto. Třeba ho tímhle přivolám....

Jinak autorka je gormal.blog.cz

2.02 Kabátek

23. února 2013 v 10:08 | Silmarilli
Minule jsem tu žvatlata o věcech, že vzhled mi moc dlouho nevydrží. Ta fialová mě omrzela až příliš rychle. Tentokrát jsem zvolila něco uplně jiného. Autorčin blog je Gormal.blog.cz Nemám čas to naráz nastavit, takže tu jsou ještě menší nedostatky na kterých budu pracovat :) Jinak moc se mi to zatím líbí :)

2.01 vzhled blogu

5. ledna 2013 v 12:07 | Silmarilli
Pamatuji si na doby, kdy mi layout vydržet i téměř rok.Ted jsem to měla dost divoký a dost sem to měla. Zvlášt možná proto ,že to byly layouty tématického rázu. Nyní jsem ale narazila na tento layout a jsem z něco nadšená.Není to moje práce. Něco takového by se mi prostě jen tak nepovedlo. PAtří jedné moc šikovné hoolčině! Myslím,že si zaslouží pochvalu, protože je prostě užasný. VYloženě mě učaroval.

Autor Kvakva adresa nahoře ve vzhledu
05.01.2012 - 23.2.2013

2.00 - Vzhled blogu

15. prosince 2012 v 10:30 | Silmarilli
Njn dlouho jsem to nevydržela,ale mě se tenhle už tááák nelíbil a tak doufám,že tenhle už tu konečně zustane o něco déle :)

Název: Silmarilli
Autor: já a jenom opět já
Time : 15.12.2012 - 5.01.2013

1.09 vzhled blogu

15. listopadu 2012 v 18:06 | Silmarilli
no :) co víc dodat , zima , vánoce :) dneska jsem ho nastavila i v drobnostech jak h chci mít tak ho přidávám do historie :) Už se těším na tu krásnou vuni vánoc :) pomalu nakupuju dárky :) Páni, jsem té atmosféry plná !

Autor : já a zase jenom já :)
Time : 15.11.2012- 15.12.2012

1.8 kabátek :)

22. října 2012 v 19:42 | Silmarilli
tak vás tu zbloudilé duše vítám :) opět je zima a tak je na čase převleéct svuj blog do zimního kabátku aby mi neumrzl :) Tentokrát je to moje výroba komplet a taky to tak vypadá . Nelekněte se toho menu a podobně,ještě to není dodělané.Tak strpeníčko prosím :)
Název: winter ( jak nečekané )
Autor: já a obrázek z googlu
Time: 22.10.2012 - 15.11.2012


1.7 vzhled blogu

29. února 2012 v 13:39 | Silmarilli
Tak. Říkala jsem si,e zima už je celkem pryč i když ještě doznívá a jelikož se už moc těším na teplo tak jsem chtěla změnit vzhled blogu. Strašně se mi líbil obrázek,který jsem našla a tak jsem s ním splácala tenhle vzhled. Jenže sotva jsem to nastavila z těchz barev mě už jde hlava kolem,takže to tu moc dlouho nezustane ...

název : planet of the sun
Autor: obrázek je z netu a jinak ja
time: 29. unora 2012 - ?


1 . 6 vzhled Blogu

20. října 2011 v 15:45 | Silmarilli
Název: Zima přichází
Autor: obrázek je z deviantartu a jinak jsem já
Time : 20. října 2011 - 29 unora 2012

Tak za normálních okolností bych vzhled tak rychle neměnila,ale jelikož to byl tématický vzhled tak už to chtělo pryč. To samí tenhle po zimě příjde změna. Jinak tenhle vzhled není nějak náročný. Poslední dobou se mi líbí když je blog udělaný hodně jednoduše :)

1.5 vzhled

20. října 2011 v 15:40 | Silmarilli
Název : přivítal nás podzim
Autor: už je zveřejněn
Time: 14. června 2011 - 20. října 2011
 
 

Reklama